Autor Wątek: [Theme] New Silk przez meatinaplasticsack  (Przeczytany 5568 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline meatinaplasticsack

  • Narybek
  • *
  • Kulturoznawca UMCS
    • blacksad
[Theme] New Silk przez meatinaplasticsack
« dnia: Czerwca 03, 2009, 12:04:24 pm »
Witam!

Ostatnio zacząłem używać WTW. Dotąd korzystałem z Konnekta, który dla mnie po prostu rządzi i nie zawiódł mnie. Problem w tym, że Konnekt nie jest już rozwijany i chociaż WTW nadal ma sporo do nadrobienia, to zapowiada się niezwykle ciekawie. Poza tym z tego co wiem, WTW będzie obsługiwało wysyłanie plików, czego baaardzo mi brakowało w Konnekcie. Sorry za Konnekt, Konnekt i Konnekt - trochę się powtarzam co może Kaworu i nie tylko doprowadzić do pasji... No ale w tym przypadku porównań nie da się uniknąć. :/ Tak czy inaczej jestem teraz użytkownikiem WTW. :] To tyle na przywitanie. ;)

Korzystając z Konnekta moim ulubionym motywem był Silk. Ucieszyłem się gdy zobaczyłem ten sam motyw zebrany do kupy przez Alberht'a (chwała Ci za to), lecz miałem parę "ale". Postanowiłem poprawić/zmienić/dorobić co nieco... Efekt możecie zobaczyć poniżej. Muszę także zaznaczyć, że styl okna głównego nie jest moim dziełem. Dopiero się "wgryzam" w pewne sprawy ale chcę pomóc, dlatego na razie ta wersja zawiera prace Zhvir'a: styl okna rozmowy Facebook oraz okna głównego PixelPerfect. Niedługo uaktualnię paczkę o swoje pomysły. Zastrzegam, że nie jest to wersja ukończona.

Screeny tutaj.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2009, 14:43:05 pm wysłana przez meatinaplasticsack »
People are able to hold onto hope since death is thing which cannot be seen...

Offline meatinaplasticsack

  • Narybek
  • *
  • Kulturoznawca UMCS
    • blacksad
Re: [Theme] New Silk przez meatinaplasticsack
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 05, 2009, 14:39:48 pm »
Poprawiłem niektóre ikonki, na przykład: "porozmawiajmy". Styl okna głównego i czata nadal niezmienione, ale cierpliwości... już niedługo. :)
People are able to hold onto hope since death is thing which cannot be seen...

Offline ffs

  • Narybek
  • *
Re: [Theme] New Silk przez meatinaplasticsack
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 26, 2009, 22:27:07 pm »
działaj, działaj.. też używałem Silka długie lata. w wtw też by się przydało :)
Listening Now

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: [Theme] New Silk przez meatinaplasticsack
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 23, 2009, 10:10:51 am »
Witam, namieszałeś trochę z ikonami. Silk do Gadu-Gadu powinien wyglądać raczej tak:

Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.