Autor Wątek: Problem z autoryzacją(tlen) - wtw do wtw  (Przeczytany 3119 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xsan

  • Narybek
  • *
Problem z autoryzacją(tlen) - wtw do wtw
« dnia: Grudnia 01, 2010, 10:10:46 am »
Witam!Mam wtw od paru miesięcy wczoraj komunikator poleciłem koledze i tak jak ja ma włączone wtw tylko gg i obsługę tlen, problem jest taki że cały czas wyskakuje mi okno z prośbą o autoryzacje jego kontaktu z tlenu chociaż mam go na liście kontaktów i on mnie tak samo, u niego dzieje się to samo tez wyskakuje prośba o autoryzacje i nawet jeśli się ja zatwierdza to nic nie daje i cały czas to samo...czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Odp: Problem z autoryzacją(tlen) - wtw do wtw
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 01, 2010, 13:39:48 pm »
Edytujesz kontakt i masz dwa przyciski "Autoryzuj" i "poproś o autoryzację"
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline xsan

  • Narybek
  • *
Odp: Problem z autoryzacją(tlen) - wtw do wtw
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 01, 2010, 17:39:59 pm »
wiem ale to nie działa, bo za każdym razem wyskakuje od dwóch dni prośba o autoryzacje...a kontakty są z autoryzowane ...podczas jednej rozmowy czasami z 5 razy dochodzi pytanie.

Offline WojtekJ

  • Narybek
  • *
Odp: Problem z autoryzacją(tlen) - wtw do wtw
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 12, 2010, 07:50:46 am »
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2010, 15:13:53 pm wysłana przez WojtekJ »

Offline WojtekJ

  • Narybek
  • *
Odp: Problem z autoryzacją(tlen) - wtw do wtw
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 30, 2010, 15:20:09 pm »
ROZWIĄZANIE ?:
Po zainstalowaniu wszelkich możliwych poprawek dla IE8 oraz .NET Framework na komputerze dziewczyny (XP) problem zniknął ... - jeśli ktoś ma problem jak opisany powyżej - polecam sprawdzenie czy instalacja aktualizacji nie pomoże ...
Nie spodziewałem się, że to może być przyczyną wadliwego działania tlen-a w WTW - a że zająć się jej komputerem mogę rzadko i tylko używając zdalnego pulpitu w TeamViewerze (ze względu na różnice w strefach czasowych mogę to zrobić tylko w łikendy, gdy dostęp do komputera ma akurat jedynie poprzez modem 56K) - kilka aktualizacji 'zalegało' w kolejce ...
Problem z niezapamiętywaniem ustawień autoryzacji tlen-a w WTW pozostał ... nic się w jego kwestii nie zmieniło ...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2010, 15:46:59 pm wysłana przez zhvir »