Autor Wątek: Jak wyłączyć powiadomienie o pisaniu?  (Przeczytany 8959 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hudini

  • Narybek
  • *
Jak wyłączyć powiadomienie o pisaniu?
« dnia: Maja 26, 2010, 10:36:01 am »
Witam,

Czy istnieje możliwość wyłączenia tej funkcji? Przyznaję, że po prostu mnie ona denerwuje. Chciałbym żeby jak wyłączę tą funkcję to żeby innym też nie pokazywało, że ja piszę.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2010, 10:31:07 am wysłana przez Hudini »

Offline mocznik

  • Młodzież
  • **
    • deviantart
Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 26, 2010, 16:05:06 pm »
Witaj,
nie
Wszystko co umieszczam na forum jest na licencji CC-BY-NC-ND 3.0

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 26, 2010, 18:23:38 pm »
w sumie to nie wiem, co jest w tym irytującego, to tylko jedna zmieniająca się ikonka. nie podoba się? zrób taką samą dla stanu pisania i niepisania, nic Ci się zmieniać nie będzie.

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 26, 2010, 18:55:42 pm »
jak sie nie da jak sie da, wystarczy zablokowac pakiet informujacy o pisaniu i jednoczesnie takiego nie wysylac :P

Offline Hudini

  • Narybek
  • *
Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 26, 2010, 19:06:01 pm »
adrian_007: to jakbyś mógł podać jak to zrobić, to byłbym wdzięczny.

Offline sWirus

Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 26, 2010, 20:36:11 pm »
Hmmm... a umiesz pisać wtyczki? Bo adrianowi_007 właśnie o to chodziło... proś ładnie, może ci napisze. (btw... na tymbarki zbiera)
Oblałem test Turinga... damn ;/

Offline Hudini

  • Narybek
  • *
Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 26, 2010, 22:27:59 pm »
No to jakbym mógł prosić o taką wtyczkę i oczywiście jeśli adrian_007 ma czas ;)

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 26, 2010, 23:08:19 pm »
w sumie to bym mogl... ale osobiscie jakos nie widze potrzeby... (ba, nawet kwNotify uzywam :P) ..... :D

Offline Hudini

  • Narybek
  • *
Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 27, 2010, 09:43:07 am »
No to jakbyś w sumie mógł ;) to byłoby Ci wdzięcznych parę osób które znam i w tym ja też;)

Offline zhvir

Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 27, 2010, 14:31:18 pm »
ja to w ogóle proponowałbym żeby to kwiateusz coś takiego umieścił w swoim kwNotify zamiast pisać osobną wtyczkę
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline wujek_bogdan

  • Młodzież
  • **
Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 27, 2010, 19:49:32 pm »
No to jakbyś w sumie mógł ;) to byłoby Ci wdzięcznych parę osób które znam i w tym ja też;)
ale dostałeś przecież odpowiedź:
w sumie to nie wiem, co jest w tym irytującego, to tylko jedna zmieniająca się ikonka. nie podoba się? zrób taką samą dla stanu pisania i niepisania, nic Ci się zmieniać nie będzie.
co prawda powiadomienie o pisaniu nadal będzie, ale nie będziesz go widział, więc "problem" chyba rozwiązuje.

Offline zhvir

Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 27, 2010, 19:59:46 pm »
i jeszcze należałoby zmienić jeden kolor w xml opisującym taby w oknie rozmowy, a konkretnie ten dotyczący powiadamiania o pisaniu
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Hudini

  • Narybek
  • *
Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 27, 2010, 21:12:45 pm »
wujek_bogdan: Nie rozwiązuje to problemu, ponieważ jak napisałem, nie chcę też aby inny widzieli czy piszę.

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 27, 2010, 21:20:42 pm »
A ciekaw jestem, dlaczego?

Offline zhvir

Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 27, 2010, 21:35:55 pm »
są możliwe co najmniej dwa wytłumaczenia
1. albo to coś w stylu uwielbienia stanu niewidocznego: "Pełno nas a jakoby nikogo nie było, jedną malutką duszyczką tak wiele ubyło"
2. lub piszę tak wolno, że druga strona nie powinna wiedzieć że jedno zdanie wklepuję minutę

btw. prosiłbym autora wątku o poprawienie, zgodnie z regulaminem, tytułu na bardziej konkretny
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Majaque

  • Młodzież
  • **
Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 27, 2010, 21:43:54 pm »
albo też 3.: Skoro oryginalny klient daje taką możliwość, to dlaczego WTW też nie może?

Offline zhvir

Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 27, 2010, 21:49:01 pm »
a w przypadku xmpp który klient jest oryginalny?
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Majaque

  • Młodzież
  • **
Re: Powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 27, 2010, 22:01:46 pm »
Cóż, post tyczył się tylko i wyłącznie protokołu GG - myślę też, że autorowi również tylko o ten protokół 'chodziło'.

Offline Hudini

  • Narybek
  • *
Re: Jak wyłączyć powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 28, 2010, 10:37:48 am »
kworu: dlaczego? powód jest prosty, jak jestem na niewidocznym, bo akurat nie za bardzo mogę/mam ochotę rozmawiać z ludźmi, a muszę mieć włączone gadu, ponieważ omawiam z kimś jakąś sprawę albo coś, a przychodzi mi jakaś wiadomość od kogoś i coś napiszę, ale potem jednak z tego zrezygnuję to mu i tak pokaże, że jestem i się zaczyna słowotok...przynajmniej taki jest mój powód.

Majaque: tak, chodzi o protokół GG, ale to czy oryginalny klient to ma to nie wiem, bo od kilku lat nie używałem GG, ponieważ wcześniej miałem konnekta, a teraz mam WTW.

zhvir: tytuł zmieniony

Offline Szymon

  • Narybek
  • *
Re: Jak wyłączyć powiadomienie o pisaniu?
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 29, 2010, 21:42:52 pm »
Witam. I-szy post na forum.
Też uważam,że taka funkcja byłaby przydatna. Bo jeśli w czymś tak zawalonym śmieciami jak gg10 mogli dać takie coś [w sensie że dali coś przydatnego], to dlaczego by nie mogło być takiej rzeczy w WTW które jakby nie patrzeć walczy o miano najlepszego mulitkomunikatora ? Jeszcze najlepiej byłoby jakby można było widzieć jak ktoś pisze, ale nie żeby on widział, wiem, wiem... Ale po prostu chyba każdy woli wiedzieć więcej niż inne osoby, mieć większą "kontrolę" i tym podobne pierdoły :P