Autor Wątek: Jak sprawdzić IP?  (Przeczytany 2698 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bardu

  • Narybek
  • *
Jak sprawdzić IP?
« dnia: Sierpnia 23, 2012, 23:04:47 pm »
Witam serdecznie, mój problem polega na tym, że jakiś typ pisze ciągle na GG do mojej dziewczyny jakieś niesmaczne teksty typu "Wyruchałbym Cię". Z tego co słyszałem to WTW ma opcje sprawdzenia IP takiego delikwenta. Mógłby mi ktoś pomóc w odnalezieniu tego typa?

Offline zhvir

Odp: Jak sprawdzić IP?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 24, 2012, 16:27:11 pm »
jeżeli już to wtyczka Info++, ale nie wiem czy protokół pozwala jeszcze na sprawdzanie IP kontaktu
ja raczej zablokowałbym kontakt albo włączył ignorowanie
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Bardu

  • Narybek
  • *
Odp: Jak sprawdzić IP?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 24, 2012, 18:16:32 pm »
Mi chodzi o to żeby tego typa dorwać i mu tradycyjnie napier***** ;). Jeżeli ktoś wie jak i czy można to zrobić to proszę o pomoc.

Re: Jak sprawdzić IP?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 24, 2012, 19:11:26 pm »
Po IP nie dorwiesz ;-)

Offline Bardu

  • Narybek
  • *
Odp: Jak sprawdzić IP?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 24, 2012, 22:00:38 pm »
Widziałem jakiś poradnik i da się namierzyć przybliżona lokalizacje takiego typa. A domyślam się kto to możę być więc bardzo by mi to pomogło. ;)

Odp: Jak sprawdzić IP?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 25, 2012, 13:54:10 pm »
Więc wygląda to tak:
Adres IP można sprawdzić za pomocą wtyczki Info++ (PPM na kontakt i Info++), jednak działa to chyba tylko z kontaktami korzystającymi ze starszych wersji GG. Więc albo będzie tam, albo nie będzie w ogóle.

Kolejna sprawa: sprawdzanie miejsca zamieszkania za pomocą IP to głupota. W moim mieście ponad 50% osób posiada jeden adres IP (publiczny) i do tego wskazuje on miasto położone kilkadziesiąt kilometrów dalej. Bez problemu można też zmienić adres IP na taki, żeby wskazywał np. pole pszenżyta na Ukrainie.

Odpuść sobie takie metody, wściekły samcu :) W takim przypadku wystarczy tylko blokada kontaktu, a jeśli problem robi się poważny to proponuję skontaktować się z Policją.