Autor Wątek: Facebook myśli, że jestem botem  (Przeczytany 1003 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Infi

  • Narybek
  • *
Facebook myśli, że jestem botem
« dnia: Styczeń 31, 2016, 21:48:45 pm »
Używam sobie WTW z protoFacebook i czasem nie mogę ludziom wysyłać linków. Gdy to robię, to WTW informuje mnie, że muszę się zalogować na stronie, a gdy to robię i chcę wysłać link, to muszę klikać jakieś lwy, tygrysy i zegarki naręczne, ot, takie zabezpieczenie antybotowe. O co chodzi?

Offline kkw

  • Narybek
  • *
Odp: Facebook myśli, że jestem botem
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2016, 14:32:50 pm »
To normalna reakcja FB na wysyłanie linków. Prawdopodobnie po rozwiązaniu dużej ilości quizów to zabezpieczenie nie będzie już występować.
#wtw Live Chat Resident

Offline Infi

  • Narybek
  • *
Odp: Facebook myśli, że jestem botem
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2016, 12:39:15 pm »
Rozwiązuje je od początku używania wtyczki protoFB dla WTW, czyli od jakichś dwóch miesięcy i nie wygląda na to, żeby się to miało kiedyś skończyć.

Offline Destini1005

  • Narybek
  • *
Odp: Facebook myśli, że jestem botem
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2016, 20:46:02 pm »
Przechodziłem przez to samo.  Ustąpiło po jakimś czasie, ale jakim - tego Ci już nie powiem, bo po prostu nie pamiętam.  Być może rozwiązaniem było to, że napisałem do Facebooka, że nie widzę specjalnie powodu, dla którego musiałbym zatwierdzać wysyłane przeze mnie linki (pod obrazkami jest opcja coś w stylu "widzisz to w wyniku błędu blablabla") - spróbuj :)
Patrząc na ten podpis zastanów się nad swoją to-do-list na dzień dzisiejszy i wykonaj jeden ze swoich zamierzonych planów! :)

Odp: Facebook myśli, że jestem botem
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2016, 15:35:54 pm »
Miałem ten sam problem. Nie korzystam już z protoFB na WTW właśnie z wyżej wymienionego powodu. Niestety nawet po zaprzestaniu używania musiałem wybierać obrazki... Na szczęście już nie muszę :) Nie wiem czy ma to coś wspólnego, ale gdy kolega stworzył grupę na FB i mianował mnie administratorem to captcha u mnie zniknęła i znów mogę wysyłać linki bez żadnych obawień.
Nie wiem czy wróci jak zacznę znów używać protoFB, ale nawet nie chcę tego sprawdzać :)