Ankieta

Co o tym myślisz ?

super
1 (12.5%)
mogłoby powstać
4 (50%)
nie mam zdania
0 (0%)
zbędne
3 (37.5%)
do kibla, tylko wodę spuścić
0 (0%)

Głosów w sumie: 8

Autor Wątek: Zdalne Blokowanie  (Przeczytany 1366 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zdalne Blokowanie
« dnia: Września 19, 2012, 22:37:18 pm »
Witam.
Mam taką propozycję na kopię wtyczki utlIgnore. Kiedyś coś podobnego było w konnekcie.
To może głupie ale chodzi mi o coś takiego że aktywuje blokadę wszystkich piszących, nie tylko z poza listy ale też znajomych z listy i podobnie jak w utlIgnore pojawia się informacja z pytaniem, i jeżeli się na nie odpisze poprawnie to można pisać normalnie.
Powiecie że to głupie, jak ktoś nie chce żeby ktoś pisał do niego to niech da na niedostępny, ale osobiście by mi się to przydało. Mogło by się przydać też jako informator kiedy np. wyjdziemy z domu na chwilę, może też dałoby się konkretnemu kontaktowi narzucić taką blokadę - tak np. z informacją "Bot: zostałeś zablokowany i mój właściciel nie chce z tobą pisać" itd. Ale to można by dorzucić akurat do istniejącej wtyczki.

Na dole jest taki wstępny pomysł

Ogólnie wszystko jest chyba jasne bo przypomina istniejącą wtyczkę ale fajnie jak by pewne rzeczy były opcjonalne np:
- jeżeli nie zaznaczymy odpowiedzi to pytanie będzie tylko jako informacja dla piszących
- włączenie powiadomień tworzy nowe okno w której są te powiadomienia zbierane i można blokowanie włączyć lub wyłączyć, ale bez tych powiadomień włączamy/wyłączamy blokowanie samym kliknięciem w ikonkę na dole.
Można by też uprościć pytanie, odpowiedź i komunikat o tyle, że jeżeli pozostawimy pole puste to zostanie potraktowane jako nieaktywne.
Fajnie by było jakby ktoś to zrobił ale oczywiście nie naciskam, chyba dużym uproszczeniem byłoby udostępnienie przez kaworu kodu wtyczki.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2012, 22:48:52 pm wysłana przez Armorek »