Autor Wątek: Archiwum na hasło  (Przeczytany 1942 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sh4rkyq

  • Narybek
  • *
Archiwum na hasło
« dnia: Czerwca 08, 2011, 12:46:45 pm »
W związku otrzymaniem odpowiedzi, że nie ma możliwości założenia hasła na archiwum, zwracam się z prośbą o wzięcie pod uwagę zrobienia takowej wtyczki, bądź też zaimplementowania tego do programu.
Proszę również o komentarze dotyczących mojej propozycji.

Offline dandi900107

  • Narybek
  • *
Odp: Archiwum na hasło
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 08, 2011, 17:15:11 pm »
Uważam ,że taka opcja jest zbędna.Wystarczy zrobić profil na hasło i nikt nie wejdzie Ci do archiwum.

Offline sh4rkyq

  • Narybek
  • *
Odp: Archiwum na hasło
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 08, 2011, 18:59:27 pm »
No właśnie mam odmienne zdanie.
Dużo czasu spędzam przy komputerze (praca/dom) często też odchodzę od komputera i na krótko i też na długo.
Wiem win+l pewnie powiecie.
Ja nie chce blokować komputera  lub wylogowywać się za każdym razem.
Kiedy rozmawiam mam kontrolę nad oknami itp.
Kiedy odchodzę od komputera okna rozmów zamykam i koniec. Nie chce bo nie muszę ukrywać całego komunikatora wraz z listą kontaktów itp. A jednak dostęp do archiwum dla potencjalnego ciekawskiego jest już utrudniony.
Więc proszę też nie twierdzić że jest to zbędne. Fakt, może niektórym np. Tobie jest to niepotrzebne, ale napewno znajdą się tacy którzy używali by takiej funkcji.

WTW się rozwija, ma dużo opcji... myślę że do tego jest to forum żeby rozmawiać o błędach, funkcjach i innych rzeczach, które właśnie przyczyniają się do rozwoju komunikatora.
Ważna jest uniwersalność czyli to o czym pisałem wcześniej - opcja - Jednym ułatwia życie a drugim wcale nie przeszkadza, bo można jej nie włączać.
Dziękuję.

Administrator Comment naruszenie punktu II.4.j Regulaminu Forum... zamykamy