Autor Wątek: wtw + wszystkie wtyczki  (Przeczytany 1809 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vandal7

  • Narybek
  • *
wtw + wszystkie wtyczki
« dnia: Stycznia 09, 2012, 20:38:43 pm »
Jest szansa gdzieś ściągana wtw z wszystkimi zainstalowanymi i działającymi wtyczkami?
A jeśli nie to bardzo proszę o taki wynalazek.
Ściągać instalować i próbować w kulko to trochę meczące, a na pisać na forum też ciężko, bo ci usuwa post i dadzą ostrzeżenie ze nie zacząłeś zdania z dużej litery, błąd zrobiłeś; albo koleś miał okres może, sam nie wiem ?
A te wtyczki instalować jedne takim sposobem drugie takim, jedne tam kopiować inne tam a to 64 a to 32. Oczywiście to jest proste i łatwe, tylko musisz to znaleźć musisz przeczytać 23 strony zanim napiszesz, jaki masz problem z jedna tylko wtyczka.   A mnie to po prostu nie interesuje wcale i z pewnością tysiące ludzi w Polsce myśli podobnie, bo jak mam w piec minut gg to, po co siedzieć po kilka czy kilkanaście godzin na forum i przewalać te wszystkie strony.  Ktoś to może lubić, ale chyba jednak w tym świecie czas ma taka cena jak nigdy wcześniej niemiał.


« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2012, 05:55:05 am wysłana przez refresh »
nie potrzebuje zasad pisowni bo i bez tego widac ze jestem dostatecznie glupi ...

Offline zhvir

Odp: wtw + wszystkie wtyczki
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 09, 2012, 21:02:07 pm »
Jest szansa gdzieś ściągana wtw z wszystkimi zainstalowanymi i działającymi wtyczkami?
Nie ma czegoś takiego

A jeśli nie to bardzo proszę o taki wynalazek.
Możesz prosić ale ankietę to chyba potrafisz założyć?

Ściągać instalować i próbować w kulko to trochę meczące, a na pisać na forum też ciężko, bo ci usuwa post i dadzą ostrzeżenie ze nie zacząłeś zdania z dużej litery, błąd zrobiłeś
No bo polska język trudna język... co zresztą widać na załączonym obrazku

A te wtyczki instalować jedne takim sposobem drugie takim, jedne tam kopiować inne tam a to 64 a to 32. Oczywiście to jest proste i łatwe, tylko musisz to znaleźć musisz przeczytać 23 strony zanim napiszesz, jaki masz problem z jedna tylko wtyczka.
A wystarczy przeczytać jeden poradnik... jedna strona

A mnie to po prostu nie interesuje wcale i z pewnością tysiące ludzi w Polsce myśli podobnie, bo jak mam w piec minut gg to, po co siedzieć po kilka czy kilkanaście godzin na forum
Bo w GG dostajesz wszystko w całości a tu możesz sobie wybrać co chcesz mieć

ale chyba jednak w tym świecie czas ma taka cena jak nigdy wcześniej niemiał.
Dlatego na forum masz zebraną całą wiedzę o WTW wypracowaną przez lata doświadczeń zeby taki user który ma mało czasu mógł sobie poczytać a nie dochodzić samemu


Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline vandal7

  • Narybek
  • *
Odp: wtw + wszystkie wtyczki
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 11, 2012, 17:19:28 pm »
Cytuj
A jeśli nie to bardzo proszę o taki wynalazek.
Możesz prosić ale ankietę to chyba potrafisz założyć?
  Ale jaką ankietę nie wystarczy ten temat?

Administrator Comment wymagania dot. działu wyraźnie widać ponad zakładanym nowym wątkiem więc powinieneś sie do tego dostosować

 Przywykłem trochę do opery tam jest wszystko bardzo wygodnie zrobione?
A może taki pomysł?
O kliknięciu w oknie głównym na ?info? mamy opcje ?pluginy? i tam można by jakaś przeglądarkę pluginów dać, która już sama by je ściągała i instalowała w zależności, co wybierzemy a robota takich szarych marudnych robaczków, co tylko korzystają z czyjejś pracy.  To było by tylko wybrać poczekać i po sciąganiu kliknąć ?ok? aby się mogło zrestartować i stać, no i kiedyś może podobny system na emoty, dźwięki cokolwiek.



 
nie potrzebuje zasad pisowni bo i bez tego widac ze jestem dostatecznie glupi ...

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: wtw + wszystkie wtyczki
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 11, 2012, 18:56:47 pm »
Ponoć system alaAQQ, czyli instalowanie dodatków ze strony ma zostać stworzony, ale kiedy... tego nie wiedzą najstarsi górale, a że coś w tym temacie się dzieje też słyszałem od indian. Wystarczyłoby skojarzyć linki "wtwextension:" z instalatorem dodatków. Dobrze byłoby dodać także skojarzenie plików ".wtwextension", aby po otwarciu pliku wtw przechodziło do instalatora (w tej chwili żadna akcja nie jest podejmowana mimo skojarzenia programu z typem plików w Win).