Autor Wątek: [propozycja] Ukrywanie ikonki w trayu  (Przeczytany 1933 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MarkoBicz

  • Młodzież
  • **
[propozycja] Ukrywanie ikonki w trayu
« dnia: Grudnia 19, 2009, 19:47:47 pm »
Witam wszystkich : )

To mój pierwszy post tutaj, dlatego proszę o wyrozumiałość ; p
Właśnie jestem po aktualizacji programu i muszę przyznać, że nowa wersja jest bardzo fajna, szczególnie rysowanie GPU.
Zmiana statusu w superbarze jest świetnym pomysłem, ale nigdzie nie odnalazłem funkcji, aby ukryć WTW w trayu - teraz jest ono tam nie potrzebne na pewno nie tylko dla mnie więc jeśli takiej opcji nie ma to błagam o wprowadzenie jej tak jak można ukryć na pasku zadań..

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2010, 00:20:34 am wysłana przez MarkoBicz »

Offline wujek_bogdan

  • Młodzież
  • **
Re: Ukrywanie ikonka w trayu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 20, 2009, 08:14:51 am »
w wtw takiej opcji nie ma, ale przecież możesz sobie w win7 skonfigurować, które ikonki mają być pokazane, a które ukryte.

Offline MarkoBicz

  • Młodzież
  • **
Re: Ukrywanie ikonka w trayu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 20, 2009, 12:54:44 pm »
no tak, ale tylko minimalizacja chowa okno kontaktów do paska zadań, bo przy zamykaniu znika ono do trayu więc jak miałbym potem odtworzyć - to nie wygodne. Chciałbym żeby było tak jak np. w uTorrencie, że można całkowicie wyłączyć wyświetlanie w trayu (w końcu po to jest superbar w 7). Można w WTW wyłączyć wyświetlanie na pasku zadań to powinno działać to też w drugą stronę..
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2009, 14:55:08 pm wysłana przez MarkoBicz »

Offline MarkoBicz

  • Młodzież
  • **
Re: Ukrywanie ikonki w trayu
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 11, 2010, 11:40:27 am »
no i widzę, że pomysł ciężki jest do zrealizowania, a taki prosty :(

zhvir edit: jeśli to takie proste to bardzo proszę możesz napisać szybko prostą wtyczkę do wtw, a jeżeli naprawdę chcesz żeby kaworu zastanowił się nad taką opcją to zapraszam do bugtrackera
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2010, 15:22:43 pm wysłana przez zhvir »

Offline pmk84

  • Narybek
  • *
Re: [propozycja] Ukrywanie ikonki w trayu
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 16, 2010, 16:56:15 pm »
a mnie trochę drażni to że za każdym razem po najechaniu myszką na ikonkę w trayu wyskakuje informacja ze stanami...
tu pytanie dla bardziej zaawansowanych użytkowników: można to jakoś ukryć/wyłączyć ?

zhvir edit: proszę nie rozpoczynać OT!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2010, 18:27:07 pm wysłana przez zhvir »

Offline MarkoBicz

  • Młodzież
  • **
Re: [propozycja] Ukrywanie ikonki w trayu
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 16, 2010, 18:38:39 pm »
gdybym miał czas jak i zapał jak kiedyś to bym tak zrobił, ale to na wtyczkę się nie nadaje, tzn. jest to podstawowa funkcjonalność każdego programu. okej, jak zaktywuje mi tam konto to dodam :) myślałem, że tam tylko błędy są..
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2010, 20:03:47 pm wysłana przez MarkoBicz »