Autor Wątek: szukanie w archiwum / import archiwum sms  (Przeczytany 1140 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vierundvierzig

  • Narybek
  • *
szukanie w archiwum / import archiwum sms
« dnia: Listopada 07, 2010, 11:33:25 am »
2 propozycje z mojej strony:
* szukanie w archiwum działa bardzo fajnie, znajduje wszystkie rozmowy, ale... właśnie - rozmowy. Dobrą opcją byłoby przeskoczenie w danej rozmowie do poszukiwanego słowa (po kliknięciu na daną konwersację w wynikach), ewentualnie chociaż podświetlanie szukanego słowa w całej rozmowie.
* fajnie, że jest tyle opcji importu archiwum rozmów z różnych programów, brakuje mi jednak importu SMS. Do tej pory używam Eskimosa, ale on już ledwo dycha, więc chętnie przesiadłbym się na wysyłanie smsów z WTW. Formatem eksportowym w Eskimosie jest np .txt rozdzielany tabulatorami - byłaby możliwość importu takiego archiwum? :)

Offline zhvir

Odp: szukanie w archiwum / import archiwum sms
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 07, 2010, 11:47:06 am »
a jakiego stylu czata używasz? sprawdź na podstawowym stylu wtw a zobaczysz różnice ;P
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline vierundvierzig

  • Narybek
  • *
Odp: szukanie w archiwum / import archiwum sms
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 07, 2010, 14:51:26 pm »
Faktycznie, na podstawowym idealnie ta opcja jest :D Przepraszam, nie zauważyłem, bo używam własnej modyfikacji. Można prosić o wskazówki co pozmieniać, żeby w swojej też tak działało? :)

I jakieś opinie o drugim pomyśle? :)

Offline ahr175

  • Młodzież
  • **
Odp: szukanie w archiwum / import archiwum sms
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 07, 2010, 15:05:37 pm »

Offline zhvir

Odp: szukanie w archiwum / import archiwum sms
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 07, 2010, 15:06:47 pm »
Ad 1 jw.

Ad 2 nie mam zdania ;)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...