Autor Wątek: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach  (Przeczytany 223653 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2060 dnia: Listopada 25, 2009, 10:55:44 am »
Obecnie w folderze Theme znajduje się 50 ikon, troszkę jest burdel, nie uważacie? Zgłaszam propozycję utworzenia folderu np. Theme\Icons\, niech ikony mają swoje miejsce. W Theme/userTheme zrobi się na pewno przejrzyściej ;P
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2009, 10:59:03 am wysłana przez luk47 »
Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2061 dnia: Listopada 25, 2009, 15:45:49 pm »
luk47
podpisuję się !!!
________________________________________________________________________________

Offline zhvir

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2062 dnia: Listopada 25, 2009, 18:21:51 pm »
tworząc nowy folder i wrzucając tam wszystkie ikony nadal będzie tam 50 ikon ;)
imho zbędne
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2063 dnia: Listopada 25, 2009, 18:25:37 pm »
No, bo one powinny być w nowym folderze,podzielone w nim na pod-foldery w zależności od średniego koloru, a potem jeszcze jedne pod-foldery w zależności od rozmiaru. ;P

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2064 dnia: Listopada 25, 2009, 18:40:57 pm »
To ciekaw jestem czemu ikony stanów i chatTheme.html nie są w głównym folderze, skoro porządek jest zbędny ;P

Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2065 dnia: Listopada 25, 2009, 18:47:51 pm »
W zasadzie ikonki mogłyby się wynieść do katalogu, wtedy w głównym theme/userTheme zostałyby właśnie katalogi + xmle ;)

Offline wujek_bogdan

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2066 dnia: Listopada 25, 2009, 21:01:05 pm »
Witam
Jakiś czas temu poprawiliście wyszukiwarkę na liście kontaktów - nowa bardzo mi się podoba, jednak brakuje w niej drobnej rzeczy: po wyszukaniu, dobrze by było gdyby automatycznie zaznaczał się pierwszy wyszukany kontakt, tak aby po wciśnięciu enter'a od razu otwierało się okno rozmowy. Drobnostka, ale przydatna myślę :)
Pozdrawiam
Też o to prosiłem. Nawet założyłem w mantisie zgłoszenie

Offline xrn

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2067 dnia: Listopada 26, 2009, 17:23:31 pm »
Mam pomysł na mały apdejcik, aczkolwiek bardzo użyteczny. Najlepiej na przykładzie:

Mamy ochotę "wyżyć się w swoim opisie", czyli napisać coś czego przykładowo nasi rodzice mający swoje konta na gg nie powinni widzieć (np. wulgaryzmy:P), przy czym chcemy pozostać widocznymi na ich listach kontaktów, z kolei jeśli chodzi o naszych rówieśników, to nie poczuliby się obrażeni, albo nawet poparli moją opinię, która najlepiej wyrażana jest właśnie w tym prostackim języku.

Precyzując: Przy edycji kontaktu przydałaby się jeszcze jedna opcja stanu pt. "Ukryj opis" ukrywająca tylko i wyłącznie opis przed danym kontaktem, czyli np. jeżeli mój status to "Zaraz wracam" z opisem, to ten kontakt widzi mój status jako tylko "Zaraz wracam".

Dałoby się to zrobić?

Offline domek

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2068 dnia: Listopada 26, 2009, 19:27:22 pm »
Hmm... to chyba jest technicznie niemożliwe, przynajmniej jeśli chodzi o gadu.
Jest możliwość ukrycia się przed całą grupą, także możesz stowrzyć taką z osobami które opisu nie powinny widzieć ale to ukrywa i opis, i status.

Offline szametu

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2069 dnia: Listopada 26, 2009, 19:33:16 pm »
@ xrn masz byle jakie aqq, tam sie tak baw ;)
stop histerii wobec osob nie uzywajacych polskich znakow ... zdiagnozowawszy u siebie ADHD

Offline xrn

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2070 dnia: Listopada 26, 2009, 19:52:45 pm »
Hmm... to chyba jest technicznie niemożliwe, przynajmniej jeśli chodzi o gadu.
Jest możliwość ukrycia się przed całą grupą, także możesz stowrzyć taką z osobami które opisu nie powinny widzieć ale to ukrywa i opis, i status.
nie musisz dodawać do grupy, w edycji pojedyńczego kontaktu możesz to zmienić.

@ xrn masz byle jakie aqq, tam sie tak baw ;)
wiele opcji z innych komunikatorów znalazło się w WTW, więc nie rozumiem dlaczego i ta nie mogłaby sie tu znaleźć?

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2071 dnia: Listopada 26, 2009, 20:10:12 pm »
wiele opcji z innych komunikatorów znalazło się w WTW, więc nie rozumiem dlaczego i ta nie mogłaby sie tu znaleźć?
Nawet dwie z aqq ;P

Ale jak napisali, na gg jest to technicznie niemożliwe. Na XMPP i tlenie z resztą też. Albo ukrywasz się całkiem albo wcale.

Offline xrn

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2072 dnia: Listopada 26, 2009, 20:22:11 pm »
A nie ma opcji żeby zrobić to nie wykorzystując tego co oferuje gg, tylko żeby(ś) sam(emu) napisać/ł kod, który wybranej osobie (poprzez serwer?) po prostu przekaże odpowiedni status tak jakby nie było wpisanego opisu?

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2073 dnia: Listopada 26, 2009, 20:31:47 pm »
Na XMPP by się dało. Na gg i tlenie - nie.

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2074 dnia: Listopada 26, 2009, 23:10:44 pm »
Mamy ochotę "wyżyć się w swoim opisie", czyli napisać coś czego przykładowo nasi rodzice mający swoje konta na gg nie powinni widzieć (np. wulgaryzmy:P), przy czym chcemy pozostać widocznymi na ich listach kontaktów, z kolei jeśli chodzi o naszych rówieśników, to nie poczuliby się obrażeni, albo nawet poparli moją opinię, która najlepiej wyrażana jest właśnie w tym prostackim języku.
IMO - jeżeli mówi się A to należy umieć powiedzieć B. Do wyżywania się polecam uprawianie sportu - sprawia cuda.
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline szametu

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2075 dnia: Listopada 27, 2009, 07:28:24 am »
nie musisz dodawać do grupy, w edycji pojedyńczego kontaktu możesz to zmienić.
wiele opcji z innych komunikatorów znalazło się w WTW, więc nie rozumiem dlaczego i ta nie mogłaby sie tu znaleźć?

nie chodzi o to, ze jak sie znalazly, to i reszta musi byc. mnie sie rozchodzi o to, ze taka opcja jest zbedna co najmniej. jesli nie smieszna. masz gg ? usuwasz kontakt, klikasz tylko dla znajomych w opisie i masz. dziala i buczy ... masz rodzicow ? naucz sie pokazywac ze masz zly dzien, lub chowaj sie z tym po kontach. ot i tyle

Proszę używać polskich znaków
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2009, 20:33:27 pm wysłana przez Przecinek78 »
stop histerii wobec osob nie uzywajacych polskich znakow ... zdiagnozowawszy u siebie ADHD

Offline xrn

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2076 dnia: Listopada 27, 2009, 08:16:10 am »
już miałem nic nie pisać godząc się z tym, że mój pomysł niestety nie może zostać zrealizowany, ale chyba musze:D...

IMO - jeżeli mówi się A to należy umieć powiedzieć B.
Mówię A, tylko chce decydować komu to A mówię, żadnego B tu być nie musi.

Do wyżywania się polecam uprawianie sportu - sprawia cuda.
Tym samym stwierdzasz, że zawsze zamiast napisania przekleństwa w opisie udałeś się uprawiać sport. Zalecenie niczym z Biblii, ksiądz jesteś ma się rozumieć? Swoja drogą niesamowicie światła i poszerzająca horyzonty rada, dzięki bardzo, gdyż nie miałem o tym pojęcia. P.S. pewnie mam lepszą kondyche od Ciebie :)

mnie sie rozchodzi o to, ze taka opcja jest zbedna co najmniej. jesli nie smieszna. masz gg ? usuwasz kontakt, klikasz tylko dla znajomych w opisie i masz. dziala i buczy
To, że nie jest zbędna chciałem udowodnić używając przykład. Śmieszna? Dla mnie śmieszne jest pisanie:
po kontach.

... masz rodzicow ? naucz sie pokazywac ze masz zly dzien, lub chowaj sie z tym po kontach.
Nic nie wyraża frustracji lepiej niż odpowiednio dobrane przekleństwo :] Po kątach to rozsyłają w przedszkolu jak nabroisz.

Offline szametu

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2077 dnia: Listopada 27, 2009, 08:32:42 am »
ktos juz cos wspominal o sporcie ? bo przeklinanie, nie swiadczy zbyt o danym osobniku. i tak, wiem jak pisze. cos jeszcze ?

EOT

Proszę używać polskich znaków /Przecinek78

nope. nie liczylbym na to

zhvir edit: Nieużywanie polskich znaków wbrew wielokrotnym ostrzeżeniom ze strony moderatorów, bez podania uzasadnionej przyczyny takiego zachowania,  jest  złamaniem 11. punktu etykiety forum. Zachowanie takie należy jednocześnie traktować jako nieokazywanie szacunku pozostałym użytkownikom forum.
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2009, 13:16:16 pm wysłana przez zhvir »
stop histerii wobec osob nie uzywajacych polskich znakow ... zdiagnozowawszy u siebie ADHD

Offline Syndrom18

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2078 dnia: Listopada 28, 2009, 10:02:28 am »
Z tego co pamiętam to opcja ukrywania opisu była dostępna w konnekcie, więc jest to możliwe.

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #2079 dnia: Listopada 28, 2009, 10:24:55 am »
To działało jako ukrywanie stanu - nie tylko opis, ale także status (czyli dla tej osoby byłeś zawsze niewidoczny i bez opisu).