Autor Wątek: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach  (Przeczytany 223927 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline HoochMen

  • Narybek
  • *
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1840 dnia: Sierpnia 17, 2009, 11:20:27 am »
Według mnie priorytetami są konferencje Jabbera i szukajka kontaktów, bo to w innych komunikatorach (obsługujących sieć Jabber) jest standardem.

Offline Pragmatic69

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1841 dnia: Sierpnia 17, 2009, 11:25:15 am »
(...)czy można by dopisać do ut.ignore jakieś czary mary co by wiadomości także zabijało?  :)

A filtr anstyspamowy nie skutkuje? Aktywny dla Tlena? Sprawdź w opcjach. ;)
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1842 dnia: Sierpnia 17, 2009, 11:26:36 am »
A bot anstyspamowy nie skutkuje? Aktywny dla Tlena? Sprawdź w opcjach. ;)
Akurat wiadomości to on zawsze puszczał. Tylko jakoś nie pamiętam powodu dla którego to robił. ;P No ale w następnej wersji się tego zachowania pozbyłem.

Offline Pragmatic69

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1843 dnia: Sierpnia 17, 2009, 11:31:40 am »
Aaaa, chyba, że tak.
A to może by zrobić dla Tlenu coś a' la "traktuj wszystkie wiadomości jako czat" ot sth? ;>
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Artur

  • Młodzież
  • **
  • Photo Sniper.
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1844 dnia: Sierpnia 17, 2009, 14:27:16 pm »
Dziękować za odpowiedź. ;)

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1845 dnia: Sierpnia 17, 2009, 15:36:39 pm »
Pytanie: Nie da się zautomatyzować wyłączenia wtw przy aktualizacji? Dlaczego zawsze trzeba ręcznie wyłączać?
wypadłem z obiegu...

Offline Tomplus

  • Młodzież
  • **
    • Polish SWOS Center
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1846 dnia: Sierpnia 17, 2009, 15:55:40 pm »
Sam już kiedyś takie pytanie zadałem :)

Offline zhvir

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1847 dnia: Sierpnia 17, 2009, 16:33:47 pm »
ja też już kiedyś to mówiełm co powiem teraz: jestem przeciwny automatycznemu wyłączaniu wtw podczas aktualizacji dopóki instalator nie będzie wykrywał którą z dwóch uruchomionych instancji wtw powinien zamknąć :P
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1848 dnia: Sierpnia 17, 2009, 17:34:17 pm »
hmm no ja mam tylko jedną instancję zawsze włączoną, podejrzewam, że większośćuserów także... więc nie pomyślałem o Twoim problemie ; d

I jak zawsze teoretycznie prosty pomysł zostaje położony przez "zaawansowanych" userów, dla których włączyć komunikator, pogadać i wyłączyć to za mało ; P

To może w tym okienku co nam wyświetla info o dostępnej aktualizacji by się zrobiło przyciski "wyłącz wszystkie instancje wtw i kontynuuj' i 'kontynuuj bez wyłączania wtw' czy coś w tym stylu?

(więcej już nic nie mówię, bo zaraz jeszcze wpadnie n3oo i powie, że na siłę chcę by było o mnie słychać. Muszę uważać z tymi propozycjami, bo to już chyba 3cia w tym miesiącu!, heh)
wypadłem z obiegu...

Offline migiel

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1849 dnia: Sierpnia 24, 2009, 15:52:34 pm »
Cytuj
Można teraz odbierać i wysyłać obrazki na GG;
PF_SEND_PICTURE is now implemented for Gadu-Gadu protocol;
yeh!

teraz tylko kuknac czy wtyka do wycinek dziala


DZIEMKI! =)

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1850 dnia: Sierpnia 24, 2009, 18:19:13 pm »
wysyłka obrazków + UtlWycinek i komunikator dostał tak gdzieś +48 do zajebistości ; )

yuppie!
wypadłem z obiegu...

Offline Forrest

  • Młodzież
  • **
    • http://www.trancetraffic.com/
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1851 dnia: Sierpnia 25, 2009, 17:16:59 pm »
no w końcu jeden z fajniejszych bajerów z konnekta i pewnie tez innych im działa w końcu w wtw :P
tylko jeszcze WYSYLANIE PLIKÓW PRZEZ GG i bedzie git majonez :P

Offline Sixa

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1852 dnia: Sierpnia 31, 2009, 10:27:19 am »
Co do propozycji to mam pare:

1. Zmiana ikonek w trayu (niektorzy przyzwyczaili sie do tych z gg) oraz
2. Import archiwum z gg8 -> program bylby bardziej friendly dla ludzi przechodzacych z gg
3. Opcja zlikwidowania ogolnej ikonki stanu, zeby byla tylko ikonka danej sieci - dla ludzi ktorzy korzystaja tylko z jednego protokolu.
4. Zeby emotki pojawialy sie podczas pisania w oknie rozmowy a nie dopiero po wyslaniu, tak jak w gg8.

Sam przeszedlem wlasnie z gg8 na wtw, wczesniej uzywalem konnekta ale po wyjsciu gg8 konnekt przestal byc uber... A i jeszcze do tych co sie moga przyczepic do sformulowania "jak w..." co w nim zlego? W koncu chodzi o to zeby podpatrzec co dobrego konkurencja robi, zrobic to samo ale lepiej, dodac swoje pomysly i otrzymac ultimate komunikator :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2009, 10:38:21 am wysłana przez Sixa »


Offline Pragmatic69

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1853 dnia: Sierpnia 31, 2009, 10:39:37 am »

Cytuj
1. Zmiana ikonek w trayu (niektorzy przyzwyczaili sie do tych z gg) program bylby bardziej friendly dla ludzi przechodzacych z gg
Możesz zmienić je sobie sam. ;p Tutaj masz ich w bród. Gotowe, niestandardowe zestawy dla wszystkich protokołów, w tym również dla GG. ;)

Cytuj
2. Opcja zlikwidowania ogolnej ikonki stanu, zeby byla tylko ikonka danej sieci - dla ludzi ktorzy korzystaja tylko z jednego protokolu.
Według mnie kwestia gustu/przyzwyczajenia...

Cytuj
3. Zeby emotki pojawialy sie podczas pisania w oknie rozmowy a nie dopiero po wyslaniu, tak jak w gg8.
A z tym to prędzej do autora wtyczki Emots. ;p
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline sober

Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1854 dnia: Sierpnia 31, 2009, 10:41:39 am »
1. Zmiana ikonek w trayu (niektorzy przyzwyczaili sie do tych z gg) program bylby bardziej friendly dla ludzi przechodzacych z gg
No to zmień sobie zestaw ikon, co za problem?

2. Opcja zlikwidowania ogolnej ikonki stanu, zeby byla tylko ikonka danej sieci - dla ludzi ktorzy korzystaja tylko z jednego protokolu.
Włącz sobie jedną sieć (jak lubisz się ograniczać) i zmień sobie ogólne ikonki na ikonki tej sieci.

3. Zeby emotki pojawialy sie podczas pisania w oknie rozmowy a nie dopiero po wyslaniu, tak jak w gg8.
IMO zbędny bajer, nieszczególnie potrzebny, aleee... to moje zdanie.

Sam przeszedlem wlasnie z gg8 na wtw, wczesniej uzywalem konnekta ale po wyjsciu gg8 konnekt przestal byc uber... A i jeszcze do tych co sie moga przyczepic do sformulowania "jak w..." co w nim zlego? W koncu chodzi o to zeby podpatrzec co dobrego konkurencja robi, zrobic to samo ale lepiej, dodac swoje pomysly i otrzymac ultimate komunikator :D
Chodzi o to, że Kaw nie używał Konnekta i to stwierdzenie nic mu nie mówi. Podobnie jak mnie chociażby, bo ja także nie używałem Konnekta. Poza tym zawsze to lepiej precyzyjnie powiedzieć, o co chodzi, prawda? ;)



Ignoruję posty napisane byle jak!

Offline Sixa

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1855 dnia: Sierpnia 31, 2009, 11:02:56 am »
Problem jest w "How to?" ale jakos sobie powoli radze, troche to czasu zabiera...
Ale jak ustawic sobie, zeby korzystal z jednej sieci bez ikonki ogolnego status, to nadal nie wiem :(

Ahaaaa to o to chodzi z "jak w..." ... to sry nie wiedzialem ;) staralem sie pisac tak zeby opisac o co mi chodzi, a pozniej gdzie bylo cos takiego ;P


Offline wujek_bogdan

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1856 dnia: Sierpnia 31, 2009, 11:38:19 am »
3. Opcja zlikwidowania ogolnej ikonki stanu, zeby byla tylko ikonka danej sieci - dla ludzi ktorzy korzystaja tylko z jednego protokolu.
wg mnie ma to sens jeśli używamy w wtw tylko jednej sieci. niech zamiast ikonek globalnych pojawią się w trayu i w wyborze stanów na górze okna tylko ikonki danej sieci. po co wtedy stany globalne?

można tez samemu zmienić zestaw ikon ;)

Offline Artur

  • Młodzież
  • **
  • Photo Sniper.
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1857 dnia: Sierpnia 31, 2009, 12:29:41 pm »
A czy WTW mógłby zaczarować linki rozpoczynające się, np. "www.qwerry.tk/q/" tak aby były klikalne? Bo w tej chwili jest tak: www.grabup.com/uploads/4800b365048c.png  i trzeba zaznaczać kopiować, wklejać, enterować... ;P

Offline Sixa

  • Młodzież
  • **
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1858 dnia: Sierpnia 31, 2009, 12:34:41 pm »
niech zamiast ikonek globalnych pojawią się w trayu i w wyborze stanów na górze okna tylko ikonki danej sieci. po co wtedy stany globalne?
no wlasnie o to mi chodzilo przeciez xD jakos niewyraznie to napisalem? :>
można tez samemu zmienić zestaw ikon ;)
no niby tak... podminilem standardowe wtw na gg ale dla mnie to nie jest rozwiazanie problemu tylko ucieczka od niego... tzn np: jadę na rowerze, spadam mi lancuch, zamiast go zalozyc ide dalej na pieszo xDDD (łopatologiczny przyklad ^^)


Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: Ogólny temat o propozycjach i info o nocnych buildach
« Odpowiedź #1859 dnia: Sierpnia 31, 2009, 13:17:13 pm »
A czy WTW mógłby zaczarować linki rozpoczynające się, np. "www.qwerry.tk/q/" tak aby były klikalne? Bo w tej chwili jest tak: www.grabup.com/uploads/4800b365048c.png  i trzeba zaznaczać kopiować, wklejać, enterować... ;P

seconded!