Autor Wątek: [propozycja]Konferencja  (Przeczytany 3158 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szlomson

  • Narybek
  • *
[propozycja]Konferencja
« dnia: Sierpnia 23, 2009, 21:16:23 pm »
Witam,
Od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczem komunikatora WTW. Jestem z niego naprawdę zadowolony. Spełnia wszystkie wymagania, które to dobry komunikator winien posiadać. Jednakże dziś natknąłem się na mały mankament. Otóż zauważyłem że WTW nie posiada wbudowanej opcji tworzenia konferencji z wieloma osobami. Gdy kumple próbowali mnie dodać do ich konferencji, nastąpiło rozłączenie z siecią Gadu-Gadu, po czym sieć znowu się załączyła i dostawałem od każdego z nich wiadomość w osobnym oknie. Uważam że możliwość tworzenia konferencji jest dość przydatnym elementem i na pewno da komunikatorowi WTW kolejny atut za jego użytkowaniem.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2009, 21:30:20 pm wysłana przez Szlomson »

Offline Pragmatic69

Re: [propozycja]Konferencja
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 24, 2009, 10:20:45 am »
Hmm, no nie wiem, nie wiem, pewnie w następnym eonie. xD
Raczej nie jest tajemnicą, że Kaworu kwestię GG w WTW traktuje dosyć... marginalnie? :|
Choć ostatnio udało się wyprosić odbiór obrazków, więc może to zwiastun jakiegoś przełomu na tej płaszczyźnie? xD
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Sixa

  • Młodzież
  • **
Re: [propozycja]Konferencja
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 31, 2009, 10:34:45 am »
Raczej nie jest tajemnicą, że Kaworu kwestię GG w WTW traktuje dosyć... marginalnie? :|
uuuu to bardzo zle bo "rynek" gg jest bardzo obiecujacy... wiele osob szuka alternatyw wlasnie do gg (jako ze jest caly czas najpopularniejszym komunikatorem) i wzorowanie sie na jego zaletach nie jest na pewno czyms zlym... osobiscie rzadko korzystam z konferencji ale czasami sie bardzo przydaje. Nie znam sie na calym tym pisaniu pluginow i programu ale nie wydaje mi sie ze byloby to jakos specjalnie trudne, szczegolnie ze w konnekcie byl juz plugin do konferencji...
Osobiscie mam nadzieje ze wtw kiedys spowoduje akcje: GG8.0 -> Odinstaluj ;)


Offline Siwy

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [propozycja]Konferencja
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 31, 2009, 11:17:24 am »
Osobiscie mam nadzieje ze wtw kiedys spowoduje akcje: GG8.0 -> Odinstaluj ;)
Taką akcje chyba będziemy musieli sami zorganizować. Osobiście planuje rozreklamować WTF wśród znajomych, jak tylko będzie działać większość podstawowych funkcji. Właściwie na chwile obecną, to już chyba tylko dźwięku nowej wiadomości mogłoby ludziom brakować.

P.s.
Przepraszam za offtop

Offline Pragmatic69

Re: [propozycja]Konferencja
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 31, 2009, 12:15:31 pm »
Właściwie na chwile obecną, to już chyba tylko dźwięku nowej wiadomości mogłoby ludziom brakować.

Teoretycznie jest wtyczka Sounds, ale IMO zabugowana, niestabilna i crashująca WTW jak najęta. Może kiedyś doczekamy sie jej poprawionej wersji? A może nawet Kaw pokusi się o dźwięki by default? ^^

\EOT
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Siwy

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [propozycja]Konferencja
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 31, 2009, 13:09:20 pm »
Wiem, że jest ta wtyczka, ale z tego co rozumiem, to Kaw coś źle zdefiniował i nie ma dźwięku przy odbiorze nowej wiadomości, co najwyżej przy otwarciu nowego okna.

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: [propozycja]Konferencja
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 31, 2009, 13:52:33 pm »
Tak dla scislosci Kaworu nie stworzyl wtyczki sounds.
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline Siwy

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [propozycja]Konferencja
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 31, 2009, 15:42:00 pm »
Tak, wiem, ale coś tam było mówione, że Adrian nie może dodać tego dźwięku, bo Kaworu nie zdefiniował takiego zdarzenie w API. Może coś się zmieniło w tej sprawie, ale z tego co widzę we wtyczce dalej nie ma (albo ja nie umiem ustawić).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2009, 15:52:58 pm wysłana przez Siwy »

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [propozycja]Konferencja
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 31, 2009, 20:19:18 pm »
bo i tak jest, musialbym sie podpiac pod zdarzenia protokolu, a nie dzwiekow. a skoro uwazam ten event za zle zinterpretowany, to czekam na poprawe w api :P (tak, received a incoming to roznica kaw :P)

Offline Efar

  • Narybek
  • *
Re: [propozycja]Konferencja
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 30, 2010, 16:47:31 pm »
dało by sie wprowadzic do konferencji czas otrzymywania wiadomosci?? bo narazie jest "<nick> tekst " + sprawdzanie pisowni bo tez nie ma

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: [propozycja]Konferencja
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 30, 2010, 18:46:33 pm »
Efar: Na bugtraqu jest odpowiedni wpis o tym, więc trzeba tylko czekać ;)