Autor Wątek: [propozycja] Mrugające powiadomienia w tray  (Przeczytany 1622 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline konin

  • Narybek
  • *
[propozycja] Mrugające powiadomienia w tray
« dnia: Lutego 04, 2010, 08:52:27 am »
Powiadomienia smieciowego GG przyciagaly mocno wzrok bo mrogaly.
W WTW niestety sa statyczne - da sie zrobic w nowej wersji mrogajace?

A moze warto dodac tez opcje by ikona programu byla tazke powiadomieniem w tray. Teraz mam 2 ikony w tray a kazdy wie jak cenne jest to miejsce :)

zhvir edit: co to jest Mrogajace???
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2010, 15:57:52 pm wysłana przez zhvir »

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Re: [propozycja] Mrogajace powiadomienia w tray
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 04, 2010, 10:48:54 am »
Uwierz mi są tacy którym to że jest to statyczne bardzo odpowiada; była o tym dyskusja na forum  tak że na przyszłość poszukaj. Z tego co pamiętam nie jest planowane wprowadzenie tego ale mogę się mylić.

Myślę, że nie stoi nic na przeszkodzie, żeby ktoś napisał wtyczkę ale muszą być spełnione dwie rzeczy: ktoś musi umieć pisać i musi tego chcieć w komunikatorze ;]
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline konin

  • Narybek
  • *
Re: [propozycja] Mrogajace powiadomienia w tray
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 04, 2010, 12:26:24 pm »

zhvir edit: co to jest Mrogajace???


ehh Mrogajace - mrógające

Post Merge: [time]Thu Feb  4 14:27:31 2010[/time]
Uwierz mi są tacy którym to że jest to statyczne bardzo odpowiada; była o tym dyskusja na forum  tak że na przyszłość poszukaj. Z tego co pamiętam nie jest planowane wprowadzenie tego ale mogę się mylić.

Myślę, że nie stoi nic na przeszkodzie, żeby ktoś napisał wtyczkę ale muszą być spełnione dwie rzeczy: ktoś musi umieć pisać i musi tego chcieć w komunikatorze ;]

No coz jak nikomu sie nie przyda to odpuszczam - da sie zyc ;( Bez checi na pewno sie sama nie napisze.Dzieki za info ze byla juz dyskusja - nie znalazlem takowej

----
@zhvir:
domyślam się że 'ehh Mrogajace - mrógające' = mrugające;) /alberht;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2010, 12:36:20 pm wysłana przez alberht »

Offline JAJO

  • Młodzież
  • **
  • q(-_-)p
Re: [propozycja] Mrugające powiadomienia w tray
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 04, 2010, 19:53:55 pm »
Mnie to pasuje, tzn. mozliwosc pojawienia sie takowej opcji. ;)
q(-_-)p
Win 7 Pro x64 SP1 EN
The WTW is 'almost' perfect! ];->

Offline coyte

  • Narybek
  • *
Re: [propozycja] Mrugające powiadomienia w tray
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 04, 2010, 23:49:35 pm »
mogło by być to w jakiś fajny sposób oznaczone... i nie koniecznie poprzez oczojebny pomarańczowy kolor ;] Może np te słoneczko dostępności się kręcić i np pulsować na biało - tzn z pomarańczowego w biel, czy tam z zielonego w biel. Albo nazwa kontaktu by się pogrubiła, czy...
by się poruszała
.. możliwości jest dużo, a takie rzeczy powinny być w pierwszej kolejności dopracowane.

Offline Siwy

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: [propozycja] Mrugające powiadomienia w tray
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 04, 2010, 23:55:07 pm »
Pogrubiony napis to dobry pomysł, niewielkim nakładam pracy poprawiłby widoczność aktywnej zakładki. Można też np. nazwę zakładki wziąć w jakieś [ ] lub coś tego typu.