Autor Wątek: [wtwRdio] po instalacji wtyczek radio nie działa  (Przeczytany 1131 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grzro

  • Narybek
  • *
[wtwRdio] po instalacji wtyczek radio nie działa
« dnia: Kwietnia 13, 2014, 15:55:57 pm »
Cześć jestem nowym użytkownikiem wtw od dzisiaj.  Próbuję uruchomić radio i od kilku godzin nic mi nie wychodzi.  Mam win7 ultimate 32-bit.  Ściągnąłem ze strony hxxp: forum. k2t. eu/wtyczki/mam-problema/ pliki wtwRadioINI. zip i plik wtwRadio. wtwExtension.  Potem zainstalowałem plik wtwExtenstension, restart wtw.  Na stronie pisze, żeby plik ini wrzucić do folderu z profilem.  Wybrałem wtw-otwórz lokalizację profilu i wrzuciłem ten plik do profiles-grzesiek.  Kiedy po restarcie wchodzę w wtw-rozszerzenia, jest na liście radio ale bez żadnej ikonki, a widziałem, że powinna być jakaś z kobietką w czarnej sukience o ile dobrze pamiętam.  Wersję wtyczki mam 0. 0. 3. 15.  Kiedy wchodzę w narzędzia-opcje i wybieram wtyczki, w menu wtyczek mam radio, ale w kolumnie stan jest błąd, a w kolumnie uruchamianie jest ręczne.  Próbowałem już różnych rzeczy i nie mam pomysłu co dalej.  Ściągnąłem też plik bass. dll i wrzucałem go w różne miejsca i nic.  Mam też plik wtwRadiox86. plug i wrzuciłem go tam, gdzie mam wszystkie inne plugi, czyli wtw-otwórz lokalizację wtw- plugins.  Nic to nie dało poza tym, że czasem w spisie wtyczek mam radio dwa  razy i za każdym razem błąd w kolumnie stan.  Oprócz instalacji pliku wtwExtension rozpakowałem go i wszystkie pliki w nim się znajdujące wrzuciłem do według mnie odpowiednich folderów.  Tam jest packageinfo. xml, logo właśnie z tą kobietką i katalog container, w któym jest katalog x64 i x86.  Wybieram x86 a w nim jest wtwRadioWin32. plug i wrzucam go według mnie też do odpowiedniego folderu i ciągle nic. Proszę napiszcie mi bardzo łopatologicznie krok po kroku w punktach, co mam najpierw zrobić, jakie pliki gdzie skopiować, bo już nie mam pomysłu.  Z góry dzięki wielkie za pomoc.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [wtwRdio] po instalacji wtyczek radio nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 13, 2014, 16:16:51 pm »
szukajka nie gryzie, czytanie nie boli...

http://forum.k2t.eu/wtyczki/mam-problema/350/

Offline grzro

  • Narybek
  • *
Odp: [wtwRdio] po instalacji wtyczek radio nie działa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 14, 2014, 14:35:42 pm »
Dzięki ruszyło mi radio :) ale przy włączaniu dużej większości stacji pokazuje mi się błąd BASS ERROR FILEFORM.  Co to znaczy? Mam wrzucone 3 pliki dll: bass.  bass_aac, basswma

Muminoslaw

  • Gość
Odp: [wtwRdio] po instalacji wtyczek radio nie działa
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 15, 2014, 11:03:02 am »
Jak sama nazwa wskazuje: FILEFORM, czyli prawdopodobnie nieodpowiedni adres, z nieodpowiednim rozszerzeniem. z tego co widzę, masz dllki z aac, wma, a standardowy bass ogarnia chyba jedynie linki do winampa (m3u?) i chyba tylko te można dodawać, żeby działały. Albo po prostu linki są nie działające (np. serwer leży i kwiczy).