Autor Wątek: WTW wywala się przy starcie lub ponownej instalacji (win xp 32bit)  (Przeczytany 1201 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shooter

  • Narybek
  • *
WTW wywala się przy starcie lub ponownej instalacji (win xp 32bit)
« dnia: Października 31, 2014, 18:15:15 pm »
Witam,

Walczę z WTW na starym kompie z win xp.  Do tej pory działało tam WTW, wersja z okolic lutego 2014 ale przy instalacji uaktualnień instalator zawsze się wywalał, postanowiłem coś z tym zrobić. . .  Po ściągnięciu instalatora offline dalej się wywalał.  Próbowałem instalacji w innym katalogu - to samo.  W końcu za którymś razem po starcie WTW wywala się z komunikatem błędu "Wystąpił problem z aplikacją wtw. exe i zostanie ona zamknięta.  Przepraszamy za kłopoty. " Program do raportowania błędów nie uruchamia się, a jako że jest to win xp nie mogę zrobić zrzutu pamięci programu z poziomu menedżera zadań.  wtw. exe mam teraz z datą 22. 10. 2014 czyli podczas aktualizacji pliki zostały uaktualnione. 
Proszę, pomóżcie

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: WTW wywala się przy starcie lub ponownej instalacji (win xp 32bit)
« Odpowiedź #1 dnia: Października 31, 2014, 19:26:31 pm »
Jak wyskoczy komunikat o błędzie, zrób zrzut pamięci procesu (process explorerem) i ten plik .dmp podeślij.

Offline shooter

  • Narybek
  • *
Odp: WTW wywala się przy starcie lub ponownej instalacji (win xp 32bit)
« Odpowiedź #2 dnia: Października 31, 2014, 20:13:20 pm »
Wysłałem na maila. 
Co ciekawe najnowsza wersja Process Explorera też się wywaliła.  Ruszyła dopiero wersja z przed kilku miesięcy.

Offline Tachion

  • Młodzież
  • **
Odp: WTW wywala się przy starcie lub ponownej instalacji (win xp 32bit)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 01, 2014, 07:13:21 am »
Jakby co, to mam ten sam problem co shooter. Ostatnią wersją, która mi działa jest ta z lutego (przed przejściem na VS2013) i Process Explorer również się wywalił, jak kiedyś chciałem zrobić zrzuty pamięci procesu. 

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: WTW wywala się przy starcie lub ponownej instalacji (win xp 32bit)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 01, 2014, 12:10:49 pm »
Sprawdźcie ostatnią nightly. Jakby problem na niej dalej występował, to poproszę nowy zrzut pamięci.

Offline Tachion

  • Młodzież
  • **
Odp: WTW wywala się przy starcie lub ponownej instalacji (win xp 32bit)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 01, 2014, 13:05:34 pm »
U mnie po instalacji najnowszej nightly nie pokazuje się już żaden błąd, tylko WTW pojawia się na chwilę w procesach i zaraz znika. Kiedyś już też tak było :)

Offline shooter

  • Narybek
  • *
Odp: WTW wywala się przy starcie lub ponownej instalacji (win xp 32bit)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 01, 2014, 23:42:40 pm »
Po instalacji najnowszej nightly mam to samo co Tachion :)  Ciężko zrobić zrzut pamięci bo proces wtw pojawia się tylko na ok.  sekundę i znika.
Oczywiście po instalacji wersji z lutego wszytko śmiga ok.