Autor Wątek: WTW Beta 0.9.23.4093  (Przeczytany 974 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
WTW Beta 0.9.23.4093
« dnia: Kwietnia 06, 2014, 18:09:33 pm »
hmm no fajnie... po instalacji tej zacnej najnowszej bety co wywala połowę wtyczek chciałem wrócić do poprzedniej, ale po instalacji komunikator się nie uruchamia (ikonka wtw pojawia się na tray i znika po chwili i nic). Próbowałem też 3 kolejne wcześniejsze bety - to samo. Odpaliłem też opcję instalacji ostatniej stabilnej z sieci - instalator się wykrzacza przy ściąganiu wtyczki do FB i kończy działanie....

Podsumowując, najnowsza wersja sporo psuje, a do wcześniejszych wrócić się nie da. Bomba...

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Odp: [utlScreenCapture] Robienie zrzutów ekranu, rysowanie po nich i wysyłanie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 06, 2014, 18:12:25 pm »
Jeśli przeszedłeś w najnowszej Nightly (czy tam beta) na ten FBproto i dodałeś tam konto, to musisz je wpierw usunąć (usunąć dane i wyłączyć wtykę FBproto) przed downgrade. Miałem ten sam problem, jak wyczyściłęm FBproto i wyłączyłem, to wtedy downgrade działał

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: Odp: [utlScreenCapture] Robienie zrzutów ekranu, rysowanie po nich i wysyłanie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 06, 2014, 18:28:13 pm »
hmm konta nie dodawałem, wtyczka FBproto była i jest wyłączona, spróbowałem przed downgrade usunąć plik wtyczki, ale nic to nie dało - coś jeszcze powinienem wywalić?

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Odp: [utlScreenCapture] Robienie zrzutów ekranu, rysowanie po nich i wysyłanie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 06, 2014, 18:34:30 pm »
Hmm... niestety nic innego mi do głowy nie przychodzi, bo mi poza ostatnimi wtykami mrg wszystko mi ładnie działa w najnowszym WTW. (modzi, proszę tę rozmowę przenieść do odpowiedniego tematu, bo ten dotyczy wtyki mrg, btw. mrg miliony użyszkodników nadal czekają na update ;) )

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Odp: Odp: [utlScreenCapture] Robienie zrzutów ekranu, rysowanie po nich i wysyłanie
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 06, 2014, 20:03:52 pm »
niektórzy to traktują wersję beta jako stabilną... wiadomo, że coś się może spieprzyć w beta/nightly więc nie ma co marudzić - chcesz, żeby wszystko działało to siedź na stabilnej. wtyczki są sukcesywnie aktualizowane, nie każdy autor usiądzie przed kompem i na zawołanie zacznie kompilować wszystko na nowo [nie mówiąc już o tych, którzy od lat nie ruszali projektu i nie aktualizowali API]

co do downgrade'u - usuń ręcznie plik protoFB z katalogu WTW i stabilna normalnie się zainstaluje
można również usunąć cały katalog wtw z program files i zainstalować na czysto