Autor Wątek: Nie uruchamia się instalator WTW  (Przeczytany 8404 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nie uruchamia się instalator WTW
« dnia: Września 03, 2009, 20:53:43 pm »
Sciagnolem instalke klikam i nic, zadnej reakcji, to samo z ta instalka z internetu, klikam i nic sie nie odpala zadna instalka, nic sie nie dzieje

sober edit:
Po pierwsze: to proszę Cię, abyś napisał ten post po polsku, a nie po polskiemu. Po drugie: pragnę z całego serca, abyś zaznajomił się z tymże --> tekstem. Pomoże to i Tobie i nam. Byłbym zapomniał o --> tym
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2009, 12:43:07 pm wysłana przez alberht »

Offline amras

  • Narybek
  • *
Re: Nie instaluje sie WTW
« Odpowiedź #1 dnia: Września 04, 2009, 07:39:08 am »
Albo, nie bawiąc się w linki, napisz:

- co zrobiłeś DOKŁADNIE żeby naprawić błąd (restart komputera, etc.),
- jaki masz system operacyjny.

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Re: Nie instaluje sie WTW
« Odpowiedź #2 dnia: Września 04, 2009, 07:59:20 am »
W ciemno strzelam zależność x64-x86...

No, może nie w ciemno. Wnioskuję po 'sciagnolem'...
wypadłem z obiegu...

Offline Tomplus

  • Młodzież
  • **
    • Polish SWOS Center
Re: Nie instaluje sie WTW
« Odpowiedź #3 dnia: Września 04, 2009, 08:22:09 am »
To temat powinien brzemieć: Nie uruchamia się instalator WTW.


Offline fifor

  • Narybek
  • *
Re: Nie instaluje sie WTW
« Odpowiedź #4 dnia: Września 04, 2009, 08:46:16 am »
Ja mam to samo, zassałem przez Firefoxa zarowno instalke przez siec jak i normalna i zadna nie chce sie uruchomic.
Próbując bezpośrednio z menedzera pobierania firefoxa, wyskakuje okienko "Uruchom aplikacje > Ten odnosnik wymaga otwarcia przez inna aplikacje (tyle, ze nie ma tam zadnej do wyboru)
Klikajac normlanie 2xmysza we folderze nic sie nie dzieje, tak samo 'Uruchom jako adminstrator'
Probujac przez TotalCommander wyrzuca alert > Błąd podczas wykonywania programu.

Offline Siwy

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: Nie instaluje sie WTW
« Odpowiedź #5 dnia: Września 04, 2009, 08:52:00 am »
Inne instalki działają? Może plik się źle pobrał? Jaki system, jaki firewall?(też może blokować)

Offline fifor

  • Narybek
  • *
Re: Nie instaluje sie WTW
« Odpowiedź #6 dnia: Września 04, 2009, 08:56:09 am »
Inne instalki działają? Może plik się źle pobrał? Jaki system, jaki firewall?(też może blokować)

Problem rozwiazany musialem rozpakowac 7-zipem. Ale nie wiem dlaczego wlasciwie.

Inne instalki dzialaja, plik dobrze pobrany, system Vista, ESET Smart.

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: Nie uruchamia się instalator WTW
« Odpowiedź #7 dnia: Września 04, 2009, 08:59:14 am »
@Tomplus:
Pod każdym postem jest link 'Zgłoś do moderatora' - polecam korzystanie;)

Temat wątku zmieniony zgodnie z sugestią.
Regards,
alberht
WTW evangelist

Re: Nie uruchamia się instalator WTW
« Odpowiedź #8 dnia: Września 04, 2009, 10:32:53 am »
Oj juz sie nie podniecajcie jednym błędem który popełniłem widząc na jedno oko. Temat posta to juz kwestja gusty, jaki powinien byc to raczej powinien ja decydowac i jezeli jest zrozumialy, nie zachowujcie sie jak dzieci. Jeden mądrzejszy od drugiego.

Takie rzeczy jak restart, to chyba oczywiste ze sie robi, nie ośmieszajcie sie takimi radami, a jakby inne instalki by mi nie dzialaly to bym nie pisal na forum o jakimś komunikatorze bo bym mial cos z systemem, nie sadzicie?

Cięzko się skapnąć ze na 90% nam XP bo jak bym mial inny system to bym napisal, bo chyba nie myslicie ze siedze na linuxe skoro program jest pod windowsa

Fakt jest taki ze instalator nie reaguje, po kliku jedno wielki nic. Macie jakis problem ze zrozumienim tego?
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2009, 12:42:31 pm wysłana przez alberht »

Offline Tomplus

  • Młodzież
  • **
    • Polish SWOS Center
Re: Nie uruchamia się instalator WTW
« Odpowiedź #9 dnia: Września 04, 2009, 10:44:30 am »
Temat posta to juz kwestja gusty, jaki powinien byc to raczej powinien ja decydowac i jezeli jest zrozumialy, nie zachowujcie sie jak dzieci. Jeden mądrzejszy od drugiego.

Kwestia gustu ? Wprowadzałeś w błąd, że nie działa Ci instalator, a tego nie wiesz jeszcze.

Cięzko się skapnąć ze na 90% nam XP bo jak bym mial inny system to bym napisal, bo chyba nie myslicie ze siedze na linuxe skoro program jest pod windowsa

Nie napisałeś że masz XP. Nie znamy Cię, więc skąd mamy wiedzieć jaką wiedzę posiadasz ?
Jedni siedzą na W98, a inni już na Vista i 7. Więc nie mów tutaj że 90% to XP.

Sprawdź Manager Zadań, czy w ogóle ładuje się do systemu chociaż na chwilę.
Potem sprawdź może Antywirus blokuje uruchamianie. Może masz wirusa czy trojana ? czasami blokują się takie pliki.


Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: Nie uruchamia się instalator WTW
« Odpowiedź #10 dnia: Września 04, 2009, 13:36:46 pm »
Nie miałem zamiaru wypowiadać się w tym temacie, ale Twój drugi post mnie do tego zmusił.

Cytuj
Oj juz sie nie podniecajcie jednym błędem który popełniłem widząc na jedno oko.
Jednym ortograficznym. Kwestia spójności wypowiedzi i jej logiki to osobna kwestia - tutaj błędów jest trochę więcej. Argument o jednym oku to żaden argument.

Cytuj
Temat posta to juz kwestja gusty, jaki powinien byc to raczej powinien ja decydowac i jezeli jest zrozumialy
Nie masz racji. Kwestią gustu jest to jakiego używasz schematu ikon czy okna rozmowy. Nazwa tematu zgodnie z panującymi tutaj zasadami musi odzwierciedlać w możliwie największym stopniu zawartość. 'Nie instaluje się WTW' (o ile dobrze pamiętam) nie mówi zbyt wiele.

Cytuj
nie zachowujcie sie jak dzieci.
Pokaż nam że Ty również nie masz mentalności dziecka i bądź odpowiedzialny za to co piszesz.

Cytuj
Takie rzeczy jak restart, to chyba oczywiste ze sie robi, nie ośmieszajcie sie takimi radami
Jeszcze raz - nie znamy Cię, nie wiemy jakie masz umiejętności. Doceń to że ktoś poświęcił swój czas i zaproponował Ci pomoc, nawet jeżeli wcześniej już tego próbowałeś. Żadna próba pomocy nie jest śmieszna.

Cytuj
Cięzko się skapnąć ze na 90% nam XP bo jak bym mial inny system to bym napisal, bo chyba nie myslicie ze siedze na linuxe skoro program jest pod windowsa
Zdajemy sobie sprawę z tego że korzystasz z systemu rodziny Windows, ale WTW działa na XP/Vista/Seven. Masa ludzi zgromadzonych wokół projektu korzysta z Seven lub Visty, XP nie jest żadną oczywistością.

Kilka rad na przyszłość: bądź precyzyjny, wyrażaj swoje myśli jasno, jeżeli to możliwe bez błędów ortograficznych/stylistycznych/logicznych i nie stawiaj oporu ludziom, którzy próbują Ci pomóc.

Pozdrawiam,
alberht
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline black_spider

  • Narybek
  • *
Re: Nie uruchamia się instalator WTW
« Odpowiedź #11 dnia: Września 05, 2009, 07:03:50 am »
Musisz zaktualizować windows installer a jak to nie pomoże pozostaje ci wypakować plik exe winrarem (7zipem lub innym) do osobnego folderu i w nim bedzie instalka.

Offline zhvir

Re: Nie uruchamia się instalator WTW
« Odpowiedź #12 dnia: Września 05, 2009, 12:44:34 pm »
w przypadku Windowsa XP otwarta pozostaje również kwestia service packa
masz jakikolwiek SP zainstalowany na swoim oczywistym XP?
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline gacek

  • Narybek
  • *
Re: Nie uruchamia się instalator WTW
« Odpowiedź #13 dnia: Września 07, 2009, 18:18:12 pm »
A pamiętacie tą słynną AntyGacVersion? -tam chodziło o to samo :P (Blipowcy wiedzą :P)
Kliknij na instalce prawym klikiem, a następnie we właściwościach pliku przy Atrybutach, kliknij w "Odblokuj"
Problem rozwiązany.
Fin. 

Offline carnifex

  • Narybek
  • *
Re: Nie uruchamia się instalator WTW
« Odpowiedź #14 dnia: Września 08, 2009, 08:58:37 am »
Kliknij na instalce prawym klikiem, a następnie we właściwościach pliku przy Atrybutach, kliknij w "Odblokuj"
Podpiac, zamiescic w FAQ czy innym tego typu stworzeniu :)
Bo mnie na poczatku tez to irytowalo ze najpierw musialem rozpakowac plik (a dopiero pozniej uruchamiac setup.exe :P)

Swoja droga ciekawe czemu inne pliki dzialaja bez problemu mimo sciagniecia z netu i dziala tam "ostrzezenie o zabezpieczeniach" a ta instalka niet...