Autor Wątek: Bluescreen przy próbie uruchomienia :D XP SP2  (Przeczytany 1332 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline iceman_n

  • Narybek
  • *
Bluescreen przy próbie uruchomienia :D XP SP2
« dnia: Kwietnia 27, 2014, 17:14:18 pm »
Sporo czasu minęło, ale chyba gdzieś 2 miesiące temu zaktualizował się WTW i od tamtej pory jak chce go uruchomić to komp się resetuje, a czasami wywala BSOD.
Coś mi świta, że przy aktualizacji było wspomniane, że na SP2 nie będzie śmigać, ale mogę się mylić.
W każdym razie, czy da się jakoś cofnąć aktualizacje? Jeśli nie to może da się pobrać starszą wersje? (tylko nie mam pojęcia jaki to był bulid) i wyłączyć powiadomienie o aktualizacjach?

Pozdrawiam

Offline Tachion

  • Młodzież
  • **
Odp: Bluescreen przy próbie uruchomienia :D XP SP2
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 27, 2014, 17:59:48 pm »
Nie łatwiej pobrać SP3 dla Windows XP, zamiast bawić się w jakieś stare wersje WTW?

Offline lbcichy

  • Narybek
  • *
Odp: Bluescreen przy próbie uruchomienia :D XP SP2
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 04, 2014, 16:37:48 pm »
Witam,

Mam Win XP SP3  i  też od około 2 miesięcy (może więcej) mam bluescreen  zaraz po kliknięciu/uruchomieniu WTW.

Dziś chciałem załatwić/rozwiązać sprawę.  Odinstalowałem WTW, przeczyściłem kompa CCleaner (rejestr również).  Uruchomiłem ponownie komputer, pobrałem nowe WTW, zainstalowałem.  Niestety reinstalacja nie pomogła.  Nadal jest to samo:(

Pomoże ktoś ?

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Bluescreen przy próbie uruchomienia :D XP SP2
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 04, 2014, 16:38:52 pm »
Na pewno masz SP3?

Offline lbcichy

  • Narybek
  • *
Odp: Bluescreen przy próbie uruchomienia :D XP SP2
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 04, 2014, 16:40:20 pm »
Moj komputer > właściwości:     i   tutaj  mam informacje   " . . . .  SP3 . . .   "

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Bluescreen przy próbie uruchomienia :D XP SP2
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 07, 2014, 11:14:07 am »
Może jeszcze jakiejś aktualizacji brakuje? Bo o tym problemie to słyszałem tylko na SP2. Ewentualnie jakiś antywirus.