Autor Wątek: Lista kontaktów jest nieklikalna!  (Przeczytany 1974 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Siwy

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Lista kontaktów jest nieklikalna!
« dnia: Września 03, 2009, 17:11:55 pm »
Po najnowszej aktualizacji lista jakby przestała się odświeżać. W kontakty nie da się kliknąć, rozwinięte a następnie schowane przyborniki (od opisu i belka ze statusami)"zostają". Przy Zmniejszeniu a następnie powiększeniu okna WTW, w oknie zostają "klony"/"graficzne kopie" scroll'a. A scroll swoją drogą nic nie robi. Streszczając - lista umarła, bo nawet się nie da w kontakt kliknąć.

edit:
problem znika po wyłączeniu wtyczki GG, albo nawet po rozłączeniu z siecią GG. (dziwne?) Aha, może to dlatego, że kontakty mam tylko z gg.

edit2:
XMPP nie wywołuje podobnych błędów.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2009, 17:27:59 pm wysłana przez Siwy »

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: Lista kontaktów jest nieklikalna!
« Odpowiedź #1 dnia: Września 03, 2009, 18:18:29 pm »
Hm wlasnie zaktualizowalem i klikanie w kontakty dziala bez problemu mi, co do przypadlosci scrollbara to u mnie jak powiekszam glowne okno wtw to rozmazuje sie tylko. A tak to wszystko gra jak narazie zobaczymy podluzszym uzytkowaniu nowej wersji.
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline Siwy

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: Lista kontaktów jest nieklikalna!
« Odpowiedź #2 dnia: Września 03, 2009, 18:36:45 pm »
mess, jakbyś miał tego bug'a, to już byś zauważył. U mnie nie da się w ogóle z komunikatora korzystać.
Dodatkowo zauważyłem, że jak klikne gdzieś na liście np. dwukrotnie, albo prawym, to dzieje się to co dziać powinno, czyli np. otwiera okno rozmowy z kontaktem który (choć tego nie widać) jest w danym miejscu. Po rozłączeniu z gg, lista wraca do normy i jest zaznaczony dopiero co kliknięty kontakt.

edit:
Znalazłem przyczynę błędu. Błąd prawdopodobnie będzie pojawiać się jednak także na innych sieciach, bo wywołuje go limitowanie opisów ustawione na 1. W przypadku stawienia dowolnej innej liczby, lub wyłączenia limitowania, błąd całkowicie znika.
« Ostatnia zmiana: Września 03, 2009, 18:46:34 pm wysłana przez Siwy »