Autor Wątek: Błędy z nightly  (Przeczytany 158693 razy)

0 Użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 20, 2009, 11:06:55 am »
A tam ciężko, zawsze przed zakładką na którą najedziesz ;P

Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Błędy z nightly
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 20, 2009, 11:57:16 am »
a może zwykły kursor + znacznik pozycji karty po przeciągnięciu?

tak to wygląda w tabmixplus dla ff:
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline SQz

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 20, 2009, 20:33:15 pm »
łapa może zostać, tylko mogłaby być trochę mniejsza ;)

na obszarze czerwonego iksa do zamykania karty mogłaby się nie pojawiać w ogóle, ale domyślam się jak to jest zrobione i zdaję sobie sprawę, że to raczej trudniejsze do zrobienia.

A tam ciężko, zawsze przed zakładką na którą najedziesz ;P
Ciężko, ponieważ mając dwie zakładki, nie da się tej bardziej po lewo przeciągnąć na prawo. Odwrotnie się da.

Offline Pragmatic69

Błędy z nightly
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 20, 2009, 20:39:15 pm »
Ciężko, ponieważ mając dwie zakładki, nie da się tej bardziej po lewo przeciągnąć na prawo. Odwrotnie się da.

W rzeczy samej. ;)
A toś zabił Kawowi klina. ;D
Również myślę, że jakiś znacznik położenia byłby jak znalazł. ;)
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Błędy z nightly
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 22, 2009, 14:57:32 pm »
najnowsza nightly 22-2
nie mozna przenosic zakladek na koniec, w sensie mam otwarte 3, chce pierwsza na koniec i nie bangla :P chce druga i tez nie bangla :P ostatnia zawsze bedzie ostatnia :>
brak ogonków? alt mi wypadł

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 22, 2009, 14:59:26 pm »
No wiem, "tak na razie ma byc bo jestem leniwy" ;P

Offline Pragmatic69

Błędy z nightly
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 22, 2009, 15:05:56 pm »
Potwierdzam owe zjawisko i u mnie. ;)

btw; Nie wiem czy to bug, czy zamierzony efekt, ale zakładkę da się teraz zamknąć tylko przez double-click na krzyżyku, zamiast jeno jednego naciśnięcia jak wcześniej, ale może ma to związek z ową łapą, bo niektórym tam wcześniej coś podobno nie grało z tym zamykaniem, nie wiem. ;p
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2009, 15:10:39 pm wysłana przez Pragmatic69 »
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline zhvir

Błędy z nightly
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 22, 2009, 17:54:12 pm »
@Pragmatic69: a nie prościej jedno kliknięcie środkowym przyciskiem myszy?
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Pragmatic69

Błędy z nightly
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 22, 2009, 19:10:35 pm »
O żesz, że też na to nie wpadłem...
Dzięki ;D
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline dpx

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 23, 2009, 13:57:48 pm »
#1 Każdy import archiwum tlena powoduje, że wszystko dodaje się po raz kolejny :|

Normalnym byloby dodanie rozmów, które wcześniej nie występowały a nie wszystkich za każdym razem...

Masz Kaworu na to jakiś fix? Może jakaś poprawka w kolejnej nightly? (obecnie mam nightly-20090722-3.exe)


#2 Przy instalacji tej nightly przy włączonym WTW instalator zapytał czy zamknąć i dalej instalować. Dałem, że tak - instalator poleciał tak jakby wszystko instalował a WTW cały czas chodziło i po skończeniu instalki nic się oczywiście nie zmieniło ;) Zamknięcie i puszczenie jej na nowo zadziałało bez problemów.

#3 Przydałaby się możliwość usuwania rozmów z archiwum klawiszem DEL a nie tylko z popup menu i możliwość wyłączenia potwierdzenia usuwania. CTRL+A też nie działa
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2009, 14:04:04 pm wysłana przez dpx »

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #150 dnia: Lipca 23, 2009, 14:12:54 pm »
#1 Każdy import archiwum tlena powoduje, że wszystko dodaje się po raz kolejny :|
A spodziewałeś się synchronizacji?

Normalnym byloby dodanie rozmów, które wcześniej nie występowały a nie wszystkich za każdym razem...
Nieeee, wtedy funkcja miałaby nazwę adekwatną do tego co robi. ;)

Masz Kaworu na to jakiś fix? Może jakaś poprawka w kolejnej nightly? (obecnie mam nightly-20090722-3.exe)
Ale to tak ma działać. Problem skutecznie rozwiazuje albo nieuzywanie tlenu, albo skasowanie archiwum po imporcie.

#3 Przydałaby się możliwość usuwania rozmów z archiwum klawiszem DEL a nie tylko z popup menu i możliwość wyłączenia potwierdzenia usuwania. CTRL+A też nie działa
A ktoś twierdzil, ze Ctrl+A powinno działać? ;P

Offline immortal

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #151 dnia: Lipca 23, 2009, 19:17:41 pm »
Apropo skrótów klawiaturowych: w oknie rozmowy nie działa CTRL+C czyli kopiowanie, trzeba kliknac prawym na zaznaczony tekst i wybrac kopiuj, irytujace.

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #152 dnia: Lipca 23, 2009, 19:23:28 pm »
A, to akurat powinno działać. ;)

Offline Pragmatic69

Błędy z nightly
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 23, 2009, 20:57:06 pm »
Znów wredne wywalanie okna głównego wtw, gdy nie jest ono ukryte. Tym razem w tandemie z k.info - wystarczy sobie otworzyć staty k.info jakiegoś kontaktu i przytrzymać kursor na momencik na którejś z belek (takich jak np. Ostatnia zmiana opisu, Ostatnio widziany itd.) W zasadzie nie ma znaczenia na której z nich.
XP SP3 x86 + IE 8.

edit:

Problem z wyskakiwaniem okna występuję także w zestawie z oknem ustawiania/wpisywania opisu do którejkolwiek z sieci, nie muszę chyba dodawać, że w tym wypadku jest o wiele bardziej denerwujący i frustrujący...
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2009, 18:15:52 pm wysłana przez Pragmatic69 »
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Błędy z nightly
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 25, 2009, 16:16:55 pm »
Wersja z dzisiaj cos zawiesza okna rozmowy i tak jest za kazdym razem jak uruchomie wtw.

WinXP SP3 x86.
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline Pragmatic69

Błędy z nightly
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 25, 2009, 16:28:32 pm »
Potwierdzam.
W dodatku zabawy z przesuwaniem tabów kończą się ich magicznym znikaniem, nawet jeśli została tylko jedna zakładka, to ona również może zniknąć. o_O Gdy następnie próbuję otworzyć okno któregokolwiek kontaktu celem rozpoczęcia rozmowy, otwiera się losowe okno z tych, które przedtem zniknęły, ba, po otwarciu adresat potrafi się samodzielnie zmieniać, również losowo spośród tych, które zniknęły uprzednio przy próbach przenoszenia. Wygląda to, jakby wtw bawiło się w swego rodzaju losowanie. Istne czary-mary. ;O Oczywiście w ten sposób nigdy nie otworzy się okno tego kontaktu, którego akurat chcę. Jedynym wyjściem jest ponowne uruchomienie  komunikatora i broń Boże nie dotykanie zakładek...

XP SP3 x86 + IE8
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Simek

  • Młodzież
  • **
  • Press Pause Play
    • http://simekdesign.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 25, 2009, 17:14:48 pm »
1. Przy przesuwaniu na pierwsza pozycje zakładki, nie pokazuje się znacznik.

2. Jeśli mamy 2 zakładki i drugą, aktywną w danej chwili zamkniemy środkowym myszy, "aktywność" nie przechodzi na pierwszą (także tytuł okna się nie zmienia). Trzeba kliknąć.

3. Jeśli mam 1 zakładkę i klikniemy środkowym myszy to ona sobie zniknie, dopiero przy jakiejś próbie interakcji z oknem ono znika.

4. Dwukrotnie klikniecie prawy działa jak mu sie chce, pewnie ze względu na popupmenu, według mnie feature zbędny, właśnie przez jakość działania i konflikt z popup ; P

Co do przewijania, działa okropnie ; P

Po pierwsze konieczne jest tło pod buttonkami do nawigacji, bo teraz wszystko się zlewa.

Po drugie fajnie był by, gdyby buttonki nawigacji przesuwały zakładki o jedną (i nowa pierwsza wyrównały do lewej), a nie przesuwały o daną odległość.

Po trzecie, miło był, gdyby po zamknięciu zakładek końcowych pasek "cofał się" tak aby przy buttonkach znajdowała się ostatnia otwarta zakładka, a nie puste pole po poprzedniej.

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Błędy z nightly
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 25, 2009, 18:24:56 pm »
3. Jeśli mam 1 zakładkę i klikniemy środkowym myszy to ona sobie zniknie, dopiero przy jakiejś próbie interakcji z oknem ono znika.

Ten problem pojawia sie tez w poprawionej dzisiejszej wersji 25-2.
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline Simek

  • Młodzież
  • **
  • Press Pause Play
    • http://simekdesign.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 25, 2009, 18:28:40 pm »
Ten problem pojawia sie tez w poprawionej dzisiejszej wersji 25-2.

Ten cały post dotyczy najnowszej wersji nightly 25-2 ; )

jedi

  • Gość
Błędy z nightly
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 25, 2009, 21:42:33 pm »
25-3 bez zmian, krzaczy się.