Autor Wątek: Błędy z nightly  (Przeczytany 158566 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dimension

Błędy z nightly
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 27, 2009, 10:59:28 am »
Awatary od kilku nightly są jakieś dupne..

Offline Grani

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 27, 2009, 11:41:27 am »
Mi wogle poznikały avatary.
 ???

Offline muni0alfons69

  • Młodzież
  • **
Błędy z nightly
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 27, 2009, 11:48:59 am »
Mi wogle poznikały avatary.
 ???

U mnie tam są wszystkie co jednego. Podaj więcej szczegółów - System operacyjny, numer jego SP jeśli jest, wersja IE... Kaw nie jest wróżką (raczej ^^) i tego typu info z pewnością mu przydają przy diagnozowaniu i ewentualnym rozwiązywaniu problemów.

BTW: spróbuj po prostu wyczyści cache avatarów i sprawdź czy pomoże.

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwca 27, 2009, 12:01:31 pm »
And yet another nightly ;)

Offline mleko

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwca 27, 2009, 12:56:41 pm »
u mnie dalej blad parsowania xml przy imporcie calego archwium z konnekta
jesli natomiast ogranicze archwium dla jednej osoby (kilkanascie MB) to niestety niby importuje ale tak naprawde nic sie nie pojawia :(

Błędy z nightly
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:19:19 pm »
hmm zauwazylem ze jak importujemy archiwum z K, to w archiwum WTW pojawia sie kontakty ktorych juz na liscie nie mamy i nie przeprowadzilismy rozmowy, tj.

w xml'u Konnekta mam np. rozmowy adama i asi
w WTW do tej pory rozmawialem jedynie z adamem, zero rozmow z asia
po imporcie do WTW w archiwum mam jedynie rozmowy z asia, z adamem juz nie
brak ogonków? alt mi wypadł

Offline Dimension

Błędy z nightly
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwca 27, 2009, 13:59:55 pm »
A awatary powróciły..

Offline Grani

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:50:07 pm »
Mi wogle poznikały avatary.
 ???

U mnie tam są wszystkie co jednego. Podaj więcej szczegółów - System operacyjny, numer jego SP jeśli jest, wersja IE... Kaw nie jest wróżką (raczej ^^) i tego typu info z pewnością mu przydają przy diagnozowaniu i ewentualnym rozwiązywaniu problemów.

BTW: spróbuj po prostu wyczyści cache avatarów i sprawdź czy pomoże.

Cache czyściłem, ale zainstalowałem przed chwilą nową nightly i wsztstkie avki powróciły. :)

Offline mleko

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwca 27, 2009, 19:10:15 pm »
nie warto zakladac nowego watku dla jednego pytanie - da rade jakos odpalic 2 razy WTW aby rownoczesnie uzywac 2 roznych numerow GG (kazdy z INNA lista kontaktow !)

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwca 27, 2009, 19:12:29 pm »
Znaczy co, z innymi kontaktami na liscie czy z roznymi okienkami komunikatora?

Offline zhvir

Błędy z nightly
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwca 27, 2009, 19:17:53 pm »
nie warto zakladac nowego watku dla jednego pytanie - da rade jakos odpalic 2 razy WTW aby rownoczesnie uzywac 2 roznych numerow GG (kazdy z INNA lista kontaktow !)
zainstalować wtw jednocześnie w dwóch różnych katalogach
ja mam tak właśnie zrobione
jedyne problemy to:
1) aktualizacja automatyczna która zmusza do wyłączenia obu instancji wtw
2) powiadomienia w trayu nakładają się na siebie (przydałaby się opcja ustawienia powiadomień nie tylko w prawym dolnym rogu)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline muni0alfons69

  • Młodzież
  • **
Błędy z nightly
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwca 30, 2009, 20:03:06 pm »
Znów problem z archiwum w dzisiejszej nightly, ale tym razem innej natury. Chodzi o to, że dla wybranego kontaktu z listy otwiera się według własnego widzi mi sie, raz tak, raz nie. Po kilkunastosekundowym freezie zamiast się otworzyć, pojawia się niby w postaci zminimalizowanej na pasku, ale po kliknięciu na nim znika, później można sobie juz do woli klikać w Archwium przez prawy myszy na kontakcie i... figa. Pomaga dopiero restart komunikatora i ponowna próba jego otwarcia. Co ciekawe drogą przez Narzędzia=>Archwium, dzała normalnie. :|

Win XP

Edit: Btw: Nie dałoby się jakoś tak ogólnie zoptymalizować/przyspieszyć otwierania się archiwum?
Na chwilę obecną wygląda to dosyć nieciekawie - właściwe otwarcie zawsze poprzedza ogólny freez całego programu - trwający od kilku do kilkunastu sekund (w zależności od stopnia rozbudowania tegoż archiwum). Nie trzeba wyjaśniać jak bardzo irytuje i wydatnie utrudnia to prowadzenie konwersacji. ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2009, 20:39:20 pm wysłana przez muni0alfons69 »

Offline Pragmatic69

Błędy z nightly
« Odpowiedź #132 dnia: Lipca 12, 2009, 10:23:04 am »
Wczorajsza Nightly.

Podczas wybierania koloru tej belki z nazwą grupy kontaktów, w 99% przypadków zatrzymanie kursora myszy na którymś z kolorów na dłużej niż na sekundę kończy się "magicznym wyskoczeniem okna wtw na pierwszy plan", które swoją droga nie zostało tak całkowicie wyeliminowane, aczkolwiek występuję znaaacznie rzadziej niźli dawniej. ;)

Win XP HE sp3 32Bit + IE8
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #133 dnia: Lipca 12, 2009, 10:30:02 am »
Mowisz, podczas wybierania tego koloru, co zeby sprawdzic jak wyglada w praktyce trzeba przejsc do glownego okna?

Offline SQz

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #134 dnia: Lipca 12, 2009, 10:48:07 am »
Po zatrzymaniu kursora nad i z k.info w celu sprawdzenia czyjegoś IP pojawia się wspaniały nowy tooltip dla kontaktu, który skutecznie zasłania to co nas interesowało.

Offline Pragmatic69

Błędy z nightly
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 12, 2009, 11:02:13 am »
Chodzi mi o to:


Jeśli okno wtw jest gdzieś zmaksymalizowane, tyle, że na dalszym planie, to po zatrzymaniu kursora myszy, na którymkolwiek kwadraciku z kolorem wywala owe okno na pierwszy plan.

Jeśli zaś okna wtw nie ma (zminimalizowane do Traya? Nie wiem jak to nazwać), wyświetla tooltip losowego kontaktu z listy, z podobnie losowej grupy.

Mam nadzieję, że jakoś połapiesz się w tym co nabazgrałem powyżej. ^^
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline adrian_007

  • Master Developer
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Błędy z nightly
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 19, 2009, 23:21:49 pm »
zmien grafika.... (ta... lapa (?) przy przeciaganiu zakladek to po prostu mistrzostwo...)

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 20, 2009, 08:23:19 am »
Po prostu wiedzialem, ze się spodoba ;)

Offline wujek_bogdan

  • Młodzież
  • **
Błędy z nightly
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 20, 2009, 09:37:52 am »
co do łapy to jest jeszcze jeden z nią problem.
gdy chcemy zamknąć kartę klikając na X to gdy klikniemy bardzo krótko (tak żeby się nie pokazała ikonka łapy) to karta się zamyka, ale gdy przytrzymamy trochę dłużej i pokaże się łapa, to przycisk zamknięcia nie reaguje (mi to specjalnie nie przeszkadza bo używam skrótów klawiszowych, ale klikacze są pewnie wśród nas;))

proponuję też zmienić trochę sposób przesuwania kart. przy przeciąganiu kart powinien pojawiać się jakiś znacznik w miejscu gdzie ma zostać przeciągnięta. jakaś pionowa kreska między kartami czy coś w tym rodzaju.
nie wiem jak to dobrze opisać, ale coś takiego jak np. w pidginie.

W chwili obecnej ciężko się zorientować gdzie karta wyląduje po przeciąganiu.

Offline Pragmatic69

Błędy z nightly
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 20, 2009, 09:51:51 am »
Potwierdzam i popieram wszystko to, co wyżej. Mi się tam ta łapa nawet podoba, haha ;D
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]