Autor Wątek: Błędy z nightly  (Przeczytany 158825 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MaciaK

  • Młodzież
  • **
Błędy z nightly
« Odpowiedź #460 dnia: Marca 15, 2010, 11:19:35 am »
hm a ja mam obecnie najnowsza nightly i problem ze znikajacym haslem gadu nadal sie nie rozwiazal. W domu wszystko dziala mi bez problemu (i caly czas dzialalo) a w pracy nie moge juz korzystac z gadu :<

Edit: Okej wszystko sie rozwiazalo poprostu inaczej nazwalem wtyczke od protokolu ;] teraz wszystko ladnie chodzi.
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2010, 12:19:23 pm wysłana przez MaciaK »

Błędy z nightly
« Odpowiedź #461 dnia: Marca 21, 2010, 21:43:23 pm »
Kilka dni temu na blipie napisałem, że przebudowane archiwum tymczasowe nie wywala już WTW, niestety chyba pochwaliłem za wcześnie, bo dzisiaj musiałem kasować tempArch.bin już 3 razy. ;)
Problem w tym, że nie mogę odtworzyć tego błędu, wygląda na zupełny random.
Przy próbie otwarcia okna czata aby wyświetlić oczekujące wiadomości, WTW się zwiesza tak, że można je tylko skilować ręcznie i wisi przy każdym uruchomieniu aż do skasowania tempArch.bin. Nie ma znaczenia ilość oczekujących wiadomości; może ich być kilkanaście, ale też zdarzył mi się freeze przy tylko jednej. Najdziwniejsze, że ostania wywałka zdarzyła mi się na wiadomości z Twittera, dla którego mam wyłączone zapisywanie do archiwum.
Kaw, jeśli chcesz to mogę Ci podrzucić jeden walnięty tempArch.

Offline Dimension

Błędy z nightly
« Odpowiedź #462 dnia: Marca 22, 2010, 13:50:28 pm »
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, ale coś mi się nie zgadza. Instaluję nightly z dnia 22(-2) marca - Kompilacja 1414, a po instalacji, w about: "Kompilacja: 1415" i "Build: Mar 20 2010".. oO

Offline Simek

  • Młodzież
  • **
  • Press Pause Play
    • http://simekdesign.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #463 dnia: Marca 27, 2010, 08:10:25 am »
Drobne z nightly, w sumie nie wiem, czy dotyczy tez bety. Znaczek ' (apostrof) jest wyświetlany w formie encji, a nie znaku w głównym tooltipie WTW. Innych znaczków z tym bugiem nie znalazłem ; )


Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #464 dnia: Marca 30, 2010, 20:57:49 pm »
Witam, mam następujący problem, od jakiegoś czasu wtw nie zapamiętuje mi rozmów do archiwum, które ja rozpoczynam, jeśli ktoś do mnie napisze pierwszy to zapisuje, nie wiem o co chodzi, ale nie powinno tak być.
Opcja nie zapisywania wiadomości i rozmów do archiwum odznaczona. W czym problem?
WTW kompilacja 1462, win7 x64
________________________________________________________________________________

Offline UsagiAddict

  • Narybek
  • *
  • Królik
    • UsagiAddict's LastFM
Błędy z nightly
« Odpowiedź #465 dnia: Kwietnia 01, 2010, 14:39:14 pm »
trzy błędy przyuważyłem


Post scalony: Kwietnia 01, 2010, 14:44:14 pm
kolejny: http://img180.imageshack.us/img180/6696/beznazwymw.png po kliknięciu `wyłącz wyskakujące żabki całkowicie` cała wyższa rubryczka się wyszarza;
gdy jednak wejdziemy w opcje ponownie wita nas sytuacja jak na screenie
[??]

Błędy z nightly
« Odpowiedź #466 dnia: Kwietnia 01, 2010, 15:50:31 pm »
jak chcę zastosować w opcjach wywala mi coś o `callbacku`, po kliknięciu anuluj i tak zmiany się zapisują a dziwne powiadomienie nie wraca
W jakim przypadku, bo za cholerę nie mogę odtworzyć błędu?

BTW: To tak z okazji 1 kwietnia, czy przeniosłeś się wreszcie na stałe na WTW? ;)

Offline UsagiAddict

  • Narybek
  • *
  • Królik
    • UsagiAddict's LastFM
Błędy z nightly
« Odpowiedź #467 dnia: Kwietnia 01, 2010, 16:12:38 pm »
zgłosiłem na buglistę, możesz poczytać jeśli znajdziesz moje zgłoszenie wśród imponującej ilości 1-kwietniowych bugów ;)

BTW: a my się znamy? :P
[??]

Offline mickiewicz

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #468 dnia: Kwietnia 01, 2010, 18:40:55 pm »
po dzisiejszej aktualizacji do najnowszego nightly dziwne rzeczy się dzieją. dostaję po kilkakroć tą samą wiadomość od rozmówcy w niedługim odstępie czasu, ale godzina otrzymania wiadomości jest ta sama. w kilku kontaktach dziś tak miałem

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #469 dnia: Kwietnia 01, 2010, 18:44:02 pm »
To nie ma nic wspolnego z nightly, to jest bug serwerów GG. n3o zdaje się potwierdził obecność tego na gg10 też.

Offline MaciaK

  • Młodzież
  • **
Błędy z nightly
« Odpowiedź #470 dnia: Kwietnia 02, 2010, 09:20:36 am »
hm u mnie ten bug z wiadomosciami po raz pierwszy ujawnil sie na nightly z 1 kwietnia oO'

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Błędy z nightly
« Odpowiedź #471 dnia: Kwietnia 02, 2010, 09:24:47 am »
Czyżby serwery GG nie wytrzymały SSLa?
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline ahr175

  • Młodzież
  • **
Błędy z nightly
« Odpowiedź #472 dnia: Kwietnia 21, 2010, 16:19:21 pm »
Na pączki ode mnie to niestety trzeba poczekać... ;)
Gdzie może być problem z tymi osobnymi ikonkami dla różnych kont tego samego proto?
1. Pluginy: protoXMPP, protoXMPP2, protoXMPP3 - foldery: setXMPP, setXMPP2, setXMPP3. Efekt działania: na liście kontaktów dostępna tylko ikona protoXMPP, pozostałych brak ale konfigurowalne w opcjach, w tooltipie z ikony w trayu są ikonki...tekstowe ;)
2. Pluginy: protoXMPP, protoXMPP_2, protXMPP_3 - foldery: setXMPP, setXMPP_2, setXMPP_3. Efekt działania: na liście kontaktów dostępna tylko ikona protoXMPP, pozostałe znikają nawet z opcji...
3. Jak 2 tylko ze spacją zamiast _ - efekt taki sam...
Po usunięciu dodatkowych folderów nadal brak ikon na liście kontaktów.
Jeśli ma to jakieś znaczenie to XP sp3, ie aktualny, wtw 1537... nadpisane na starej instalacji.

Błędy z nightly
« Odpowiedź #473 dnia: Kwietnia 21, 2010, 16:34:51 pm »
Jeśli dobrze zrozumiałem co napisałeś, to problem jest w tym, że stosujesz stary sposób na wieloprotokołowość. Plugin ma być tylko jeden: protoXMPP.plug. Różne mają być pliki konfiguracyjne, n.p.: protoXMPP_fb.config, protoXMPP_jabbim.config. Przy czym prefix protoXMPP_ jest konieczny. Więcej w wiki.

Offline ahr175

  • Młodzież
  • **
Błędy z nightly
« Odpowiedź #474 dnia: Kwietnia 21, 2010, 16:42:27 pm »
A tyle czasu działało dobrze... ;)
Dzięki wielkie, faktycznie pomogło...

PS. To gdzie te pączki wysłać? Czy może cały kwiatek..? ;)

E. ...jak ja mogłem o tych configach zapomnieć... wstyd mi okrutnie... :(
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2010, 16:58:46 pm wysłana przez ahr175 »

Offline Pelias

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #475 dnia: Maja 14, 2010, 12:56:02 pm »
WTW 1637.

Problemy:
Nie dzialaja wtyczki emots, sounds, impkonnekt, wtwstatuslog

impKonnekt.plug is not a valid Win32 application.

PLIZ HALP!

Z nie bugow, ale wkurw**** rzeczy - jak wyczyscic archiwum z pustych numerow gg (bez zdanych konwersacji)? I jak wyeksportowac archiwum?

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Błędy z nightly
« Odpowiedź #476 dnia: Maja 14, 2010, 14:34:50 pm »
<wdech>
czy najnowsze wtyczki?
czy odpowiednia architektura wtyczek (tj. czy masz system 64 bity, ale kopiujesz .plugi 32-bitowe lub na odwrót)?
o imporcie konnekta bodajże było powiedziane, że na razie chyba nie działa
co za problem zrobić konserwację archiwum? to właśnie czyści bazę ze śmiesznych i niepotrzebnych pustych lub osieroconych rzeczy (czyli zwykłe vacuum)
nie ma możliwości eksportu archiwum. ale każdym narzędziem do obsługi baz sqlite będziesz w stanie je przejrzeć i zrobić dowolnego dumpa.
<wydech>

Offline Pragmatic69

Błędy z nightly
« Odpowiedź #477 dnia: Maja 21, 2010, 21:42:01 pm »
Najnowsza, na chwilę obecną, nightly:

W oknie rozmowy, z kontaktami GG, zamiast nazwy mojego profilu wyświetlają mi się się trzy gwiazdki "***". Na XMPP i Tlenie jest natomiast jak najbardziej ok.
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Jarson

  • Młodzież
  • **
Błędy z nightly
« Odpowiedź #478 dnia: Maja 21, 2010, 22:25:56 pm »
Potwierdzam, czyżby trzeba było utworzyć też jakiś plik .name jak się nie mylę w katalogu??
http://wtw.k2t.eu/
Widziałeś Nowe WTW?

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Błędy z nightly
« Odpowiedź #479 dnia: Maja 22, 2010, 09:09:39 am »
Raczej "nie zwracajcie uwagi do następnej nightly, nie chciało mi się wczoraj drugi raz kompilować po moim głupim błędzie" ;P