Autor Wątek: Błędy z nightly  (Przeczytany 158830 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dimension

Błędy z nightly
« Odpowiedź #400 dnia: Grudnia 27, 2009, 20:13:21 pm »
2 posty wyżej zgłaszałem to samo..

Offline jield

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #401 dnia: Grudnia 28, 2009, 14:12:53 pm »
A jest jakas mozliwosc zmieny nazyw grupy? Bo nie moge nigdzie znalezc...

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Błędy z nightly
« Odpowiedź #402 dnia: Grudnia 28, 2009, 14:59:16 pm »
Wpisujesz nową nazwę zamiast starej w oknie edycji kontaktu. trzeba osobno dla każdego z kontaktów w grupie jeśli chce się zmienić przynależność dla wszystkich. i sory winnetou, ale źle szukałeś, niejednokrotnie było to poruszane ;)

Offline jield

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #403 dnia: Grudnia 28, 2009, 15:49:31 pm »
No dziekuje. W sumie to myslalem, ze jest latwieszy sposob niz kazdemu z osobna zmieniac. :)

Offline Pragmatic69

Błędy z nightly
« Odpowiedź #404 dnia: Grudnia 28, 2009, 19:45:53 pm »
Pewna ciekawostka: zauważyłem właśnie, że WTW rozpoznaje nawet prosty wygaszacz ekranu jako aplikację pełnoekranową, dobrze wiedzieć. ;)
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Simek

  • Młodzież
  • **
  • Press Pause Play
    • http://simekdesign.eu
Błędy z nightly
« Odpowiedź #405 dnia: Stycznia 02, 2010, 10:13:38 am »
W najnowszej nightly po zmianie nazwy pliku avatara, avatar nie jest wyświetlany w menu wyboru profili.

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Błędy z nightly
« Odpowiedź #406 dnia: Stycznia 02, 2010, 10:29:02 am »
Musisz chociaż raz uruchomić profil totalnie, przy ponownym wyswietlaniu menu wyboru profilu już będzie.

Offline sjf

  • Narybek
  • *
  • TW Homer
Błędy z nightly
« Odpowiedź #407 dnia: Stycznia 02, 2010, 13:41:54 pm »
Musisz chociaż raz uruchomić profil totalnie, przy ponownym wyswietlaniu menu wyboru profilu już będzie.
eeee, tam - ja po prostu zmieniłem nazwy awatarów (usunąłem rozszerzenia) :P

zhvir edit: nie cytujemy ostatniego posta w całości!!!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2010, 13:50:31 pm wysłana przez zhvir »

Offline Pragmatic69

Błędy z nightly
« Odpowiedź #408 dnia: Stycznia 02, 2010, 15:44:08 pm »
Odkryłem kolejne ciekawe zjawisko, zauważyłem je już ileś nightly temu.

Gdy mamy włączoną integrację okna głównego z pulpitem i zmaksymalizujemy sobie na pełny ekran okno rozmowy, to po jego minimalizacji na pasek, okno główne łapie coś na kształt freeza, tzn. nie reaguje na klikanie nań itp. Pomaga dopiero jego (okna) schowanie i ponowne przywrócenie, powtarzalność zjawiska wynosi 100% Okno główne oczywiście musi być bezpośrednio na tapecie pulpitu.

Mam nadzieję, że w miarę jasno opisałem ten fenomen, nie wiem czy problem dotyczy także aktualnej bety, mówiąc wprost, to jakoś nie chce mi się sprawdzać, jeśli okaże się, że tak, to wrzucę na Mantisa. ;p
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2010, 15:50:27 pm wysłana przez Pragmatic69 »
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline keeveek

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #409 dnia: Stycznia 02, 2010, 20:07:33 pm »
odrysowywanie listy kontaktów coś się spieprzyło.

uruchamiam wtw -> minimalizuję do traya, chcę przewrócić - bach! kontakty szlag trafił (najnowsza nightly)

zacznaczam, ze mam włączone pokazywanie jedynie kontaktów dostępnych. załączam screena

nie, to nie jest moje tło komunikatora, tylko tapeta pulpitu. udało mi się osiągnąć prawdziwą przezroczystość?! :D

EDIT: lista kontaktów rozpierdzieliła się całkiem. po włączeniu wtw jest nieklikowalna, po minimalizacji i przywróceniu nie istnieje. nie zmieniałem żadnych opcji, chyba.

dzieje się tak ze wszystkimi wersjami komunikatora...


dziwne!!!

Kiedy zmeiniłem wszystkie sieci na niedostępne, lista kontaktów pojawiła się na nowo! połączenie ze wszystkimi sieciami nie powoduje problemu, połączenie się z siecią GG powoduje rozpierdziel listy.

Post Merge: Stycznia 03, 2010, 07:29:32 am
Piszę w nowym poście aby to ktoś zauważył.

Dotarłem do przyczyny problemu

ustawienie lmitu długości opisu na 1 linijkę powodowało, że lista kontaktów GG nie mogła się wyświetlić. Dowolnai nna wartość (np. 0 i 2 nie powoduje problemów). Może to mieć związek z opisem jaki któryś z kontaktów ma ustawiony, jednak ja nie widzę zadnego dziwnego.

Może ktoś spróbować wywołać błąd u siebie?

edit któryśtam: tak, miało to związek z czyimś opisem, po zrobieniu czystki na liście, problem zniknął
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2010, 07:36:01 am wysłana przez keeveek »

Offline slydago

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #410 dnia: Stycznia 04, 2010, 12:28:57 pm »
Nie jestem pewny czy to błąd w nightly, ale tak mi się wydaje, gdyż zaobserwowałem go od kilku dni.
Mam winxp_sp2, ie7, 2 rdzenie po 2GHz, najnowsze nightly, na przedostatnim ten problem tez występuje.

Gdy zacznę z kimś rozmowę po czym zminimalizuje to okno, użycie jednego z rdzeni wynosi 100% powtarzalność: zawsze, po jakimś czasie coś koło minuty się uspokaja, ale zdarza się że użycie klocka później też na kilkanaście sek podskoczy. Przeinstalowałem go, nic to nie zmieniło. Wkurza mnie to strasznie..

Offline revanmj

  • Narybek
  • *
    • revanmj's home place
Błędy z nightly
« Odpowiedź #411 dnia: Stycznia 05, 2010, 12:27:24 pm »
W najnowszej wersji (0.7.60.1294) już przy uruchamianiu program "wywija orła". Wersja 64-bitowa
Windows 7 x64 | Mac OS X Leopard

Offline zhvir

Błędy z nightly
« Odpowiedź #412 dnia: Stycznia 05, 2010, 13:40:52 pm »
to zainstaluj najnowszą betę, która jest nowsza od nightly i sprawdź ponownie
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Błędy z nightly
« Odpowiedź #413 dnia: Stycznia 05, 2010, 14:02:49 pm »
A jesli nie pomoze, to usun plik wtw.config i sprobuj uruchomic jeszcze raz. Mialem podobny problem na Win 7 x64 po wprowadzeniu DWM. Niestety trzeba bedzie wtedy ustawic wiekszosc opcji (na szczescie nie opcje proto, aa i wtyczek).
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2010, 14:09:31 pm wysłana przez buttie »

Offline wisniowy

Błędy z nightly
« Odpowiedź #414 dnia: Stycznia 05, 2010, 19:05:41 pm »
Czy WTW obsługuje aktualnie pulę numerów GG powyżej 17mln ?
:>

Offline zhvir

Błędy z nightly
« Odpowiedź #415 dnia: Stycznia 05, 2010, 20:00:25 pm »
sprawdziłem dodając losowy numer powyżej 17mln i wtw nie zamarudził, ponadto pobrał dane z katalogu
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline slydago

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #416 dnia: Stycznia 06, 2010, 20:14:24 pm »

Gdy zacznę z kimś rozmowę po czym zminimalizuje to okno, użycie jednego z rdzeni wynosi 100% powtarzalność: zawsze, po jakimś czasie coś koło minuty się uspokaja, ale zdarza się że użycie klocka później też na kilkanaście sek podskoczy

Odnosnie tego problemu ktory opisywalem wczesniej, ostatnia dzialajaca dobrze wersja jest nightly-20091227-1.

Offline mickiewicz

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #417 dnia: Stycznia 06, 2010, 21:34:29 pm »
może pytanie będzie z biodra [od razu sorki za to] ale czy zmieniła się lokalizacja publikowania nightly?
zerkam na znanego mi linka od dawna a tam jeno 'nightly-20091120-1.exe ' jako ostatnie
pewnie coś źle robię, więc proszę dobrego człeka o wskazówkę

Błędy z nightly
« Odpowiedź #418 dnia: Stycznia 06, 2010, 21:40:49 pm »
Jako, ze wazne rzeczy nalezy powtarzac n+1 razy, voila: http://minefield.k2t.eu/wtf/
:P

Offline mickiewicz

  • Narybek
  • *
Błędy z nightly
« Odpowiedź #419 dnia: Stycznia 07, 2010, 05:08:49 am »
dzięki wielkie

ze stronki odsyła ciągle na skydrive'a a tam bez zmian od listopada. jakoś nie zgłębiałem tematu na forum bo myślałem, że Kaworu sobie przerwę zrobił czy coś ;)