Autor Wątek: lepsiejsza poczta  (Przeczytany 7210 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jebuem

  • Młodzież
  • **
Odp: lepsiejsza poczta
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 13, 2012, 10:00:41 am »
korzystam z gmail, uważam to za najlepszą pocztę
dla biznesu - własna domena podpięta pod google apps, czyli 'gmailowy' standard, świetnie się sprawdza, od współdzielenia dokumentów, kontaktów i kalendarza firmowego

Pan TheArt jest jakimś trolem, można kupić jaką się chce domenę, za darmo podpiąć pod google apps i używać jej w biznesie otrzymując o niebo lepszą funkcjonalność niż w przypadku o2.
Podejście "Może to dziwne jednak jak widzę gdzieś gmail to od razu śmiech i z takimi ludźmi biznesu nie robię." sugeruje, że nie mamy do czynienia z poważnym, dorosłym i w miarę ogarniętym człowiekiem. Jak można dyskwalifikować potencjalnego kontrahenta ze względu na używaną pocztę w domenie gmail.com jednocześnie czując się lepszym używając o2.pl.

Offline santaana

  • Narybek
  • *
    • części agd
Odp: lepsiejsza poczta
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 21, 2012, 14:02:43 pm »
Wszystko ma swoje zalety.
Nie każdy jest informatykiem lub ma do tego jakieś większe wymagania.
Nie można oceniać kontrahenta biznesowego po rozszerzeniu poczty bo ktoś kto prowadzi biznes musi być fachowcem w swojej dziedzinie a jeśli nie jest ona informatyczną to dla niego większych różnicy nie ma współdzielenie kalendarza czy inne rzeczy oferowane przez gmaila. Oceniajmy ludzi po tym co robią a nie po tym gdize mają konta.
Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los. części agd

Offline pisii35

  • Narybek
  • *
Odp: lepsiejsza poczta
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 25, 2012, 13:39:57 pm »
Ja też uważam, że gmail jest naprawdę dobrą pocztą.  Przekazuje zdecydowanie mniej spamu niż choćby wp czy o2.... Więc mogę polecić z czystym sercem!