Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Skype / Kilka kont Skaype
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ted74 dnia Kwietnia 01, 2019, 10:02:57 am »
Witam, czy jest taka możliwość, aby dodać kilka kont Skype?
92
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Marca 23, 2019, 21:20:13 pm »
Hmm dziś rano wywaliło mnie z FB w przeglądarce ze względu na "podejrzaną aktywność", a po wymuszonej zmianie hasła i wpisaniu też we wtyczce w WTW - wtyczka się odpala, podłącza, pokazuje mi przez chwilę dostępne kontakty, po czym wszystkie znikają z listy... wtf?

Problem z wymuszoną zmianą hasła co jakiś czas jest znany i nie wiem co można z tym zrobić, natomiast kontakty to nie wiem, może dałeś niewidoczny, albo masz czat na WWW wyłączony, generalnie to wiesz, ja wyświetlam to co FB przekazało, tu nie ma żadnej magii ani kombinowania, więc jak FB uznało że nie powinieneś znać teraz statusów znajomych (bo np masz niewidoczny/wyłączony czat/cokolwiek innego) to wysyła info że wszyscy niedostępni i wtyczka pokazuje dokładnie to co dostała.
93
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oscyp dnia Marca 23, 2019, 12:47:10 pm »
Hmm dziś rano wywaliło mnie z FB w przeglądarce ze względu na "podejrzaną aktywność", a po wymuszonej zmianie hasła i wpisaniu też we wtyczce w WTW - wtyczka się odpala, podłącza, pokazuje mi przez chwilę dostępne kontakty, po czym wszystkie znikają z listy... wtf?
94
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Marca 20, 2019, 22:32:58 pm »
Jak się zaznaczy kilka kontaktów na liście i kliknie prawym to menu kontekstowe uwzględnia to, że jest zaznaczonych kilka kontaktów (jest np możliwość połączenia w 1 meta-kontakt) - można by to wykorzystać by w ten sposób dodać opcję odpalania czatu grupowego na wybranych osobach.

W sumię ciekawa uwaga - aczkolwiek nigdy w API nie widziałem nic dotyczącego takiegu menu dla "wielu kontaktów" więc pewnie nici z tego. Niemniej z ciekawości pewnie to kiedyś sprawdzę, bo może przeoczyłem, a taką opcję utworzenia grupy bym zaakceptował. Dzięki za uwagę! :D
95
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oscyp dnia Marca 20, 2019, 22:19:19 pm »
Jak się zaznaczy kilka kontaktów na liście i kliknie prawym to menu kontekstowe uwzględnia to, że jest zaznaczonych kilka kontaktów (jest np możliwość połączenia w 1 meta-kontakt) - można by to wykorzystać by w ten sposób dodać opcję odpalania czatu grupowego na wybranych osobach.
96
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Marca 20, 2019, 22:07:05 pm »
ok znalazłem Facebook [GRUPOWE] - spoko
A jak uruchomić czat grupowy z poziomu WTW?
Po zaznaczeniu np 2 kontaktów i rozpoczęciu konwersacji - odpala mi osobne rozmowy z tymi osobami.
Jak odpaliłem w przeglądarce czat grupowy to w WTW nic nie wyskoczyło...

Nie ma możliwości tworzenia nowych czatów grupowych z poziomu WTW, nie ma w WTW jakieś wygodnej opcji zrobienia tego a okienka w którym będzie się podawać ID kontaktów nie będę robił bo to bez sensu, grupę na fb tworzę rzadko i często to ktoś tworzy ze mną a nie ja ;d
97
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oscyp dnia Marca 20, 2019, 22:04:05 pm »
ok znalazłem Facebook [GRUPOWE] - spoko
A jak uruchomić czat grupowy z poziomu WTW?
Po zaznaczeniu np 2 kontaktów i rozpoczęciu konwersacji - odpala mi osobne rozmowy z tymi osobami.
Jak odpaliłem w przeglądarce czat grupowy to w WTW nic nie wyskoczyło...
98
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Marca 20, 2019, 20:08:15 pm »
Heja. A jak z obsluga tych nowych wiadomosci, ktore usuwaja sie po czasie? Czytalem, ze Miranda to obsluguje. Tzn. sa dwie rzeczy - jedno to odczytywanie takich (Miranda podobno odczytuje i zapisuje do archiwum, wiec nie przepadaja :)), mozliwe ze tak samo jest w WTW, bo moze odbiera sie to jak zwykla wiadomosc. Druga rzecz to wysylanie. Fajnie byloby moc wysylac takie wiadomosci.

Nie wiem czym są "nowe wiadomości" ;p. Generalnie ja nie jestem tak "nowoczesny" i nie używam instagramów, snapczatów i wszystkich tego typu wynalazków, fb używam tylko i wyłącznie z tego względu że jest duży zasięg znajomych i używam go do pisania normalnych wiadomości. Dlatego szansa powstania takich wynalazków jest w zasadzie zerowa bo po pierwsze primo nie używam tego, a po drugie primo nie mam teraz za dużo czasu ;)

Cześć,
 czy możesz w ustawieniach dorobić opcję aby wedle uznania włączyć/wyłączyć doklejanie linków do wyświetlanych obrazków?
Ja w całym wtw mam wyświetlane obrazki z linków przez wtyczkę od regex, a przez t ow jaki sposób jest napisana Twoja wtyczka od FB - w okienkach rozmów na FB wszystkie obrazki wyświetlają mi się podwójnie (bo raz z wtyczki a drugi raz po linku z regex) - wkurzające...

PS nie mam też pojęcia jak działają te czaty grupowe -  nie widzę żadnej możliwości aby taki rozpocząć ani też nie widzę nigdzie tych rozpoczętych na FB - jak to się odpala?

Ad1. Jak będę pamiętał to kiedyśtam przy jakieśtam aktualizacji postaram się dodać taką możliwość ;p
Ad2. Czaty grupowe dodają się domyślnie do osobnej grupy "Facebook [GRUPOWE]". Natomiast z dodawaniem ich jest taki problem że nie znam endpointa w ich "api" który zwraca same czaty grupowe, jedyne co znalazłem to to co sam messenger robi, czyli pobranie 100 ostatnich czatów i wtedy sprawdzanie czy któryś z nich nie jest grupowym i jak jest to pobieram info i dodaje, więc jak ktoś ma bardzo dużo znajomych to jest duża szansa że np żaden się nie pobierze.

Natomiast nie jest to straszny problem, gdyż jeżeli dostaniemy wiadomość na jakiś czat grupowy (nawet na taki którego nie mamy na liście) to w momencie otrzymania wiadomości zostanie on dodany i wiadomość przyjdzie normalnie.
99
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oscyp dnia Marca 12, 2019, 09:36:41 am »
Cześć,
 czy możesz w ustawieniach dorobić opcję aby wedle uznania włączyć/wyłączyć doklejanie linków do wyświetlanych obrazków?
Ja w całym wtw mam wyświetlane obrazki z linków przez wtyczkę od regex, a przez t ow jaki sposób jest napisana Twoja wtyczka od FB - w okienkach rozmów na FB wszystkie obrazki wyświetlają mi się podwójnie (bo raz z wtyczki a drugi raz po linku z regex) - wkurzające...

PS nie mam też pojęcia jak działają te czaty grupowe -  nie widzę żadnej możliwości aby taki rozpocząć ani też nie widzę nigdzie tych rozpoczętych na FB - jak to się odpala?
100
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SmyQ dnia Lutego 21, 2019, 18:11:48 pm »
Heja. A jak z obsluga tych nowych wiadomosci, ktore usuwaja sie po czasie? Czytalem, ze Miranda to obsluguje. Tzn. sa dwie rzeczy - jedno to odczytywanie takich (Miranda podobno odczytuje i zapisuje do archiwum, wiec nie przepadaja :)), mozliwe ze tak samo jest w WTW, bo moze odbiera sie to jak zwykla wiadomosc. Druga rzecz to wysylanie. Fajnie byloby moc wysylac takie wiadomosci.
Strony: 1 ... 8 9 [10]