Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
31
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kwiateusz dnia Września 02, 2022, 18:25:54 pm »
Szok i niedowierzanie, po 3 latach update :D szkoda ze nie wiadomo co sie zmieniło, ale póki co działa :D

edit:
a nie, jednak jest lista zmian: "protoGG: Poprawione łączenie z siecią, hub robi dziwne rzeczy;"
32
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez TSS dnia Września 02, 2022, 16:45:36 pm »
Gdzie jest changelog? Co się zmieniło? Bo na razie boje się aktualizować :)
33
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kaworu dnia Września 02, 2022, 09:49:04 am »
i cyk wpadła dziś aktualizacja hehehehe - której niestety nie można zainstalować, autoupdater się wywala, a ze strony nic nie można zassać :D
SOA#1 ;P
34
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oscyp dnia Września 02, 2022, 09:46:31 am »
i cyk wpadła dziś aktualizacja hehehehe - której niestety nie można zainstalować, autoupdater się wywala, a ze strony nic nie można zassać :D
35
Katalog Wtyczek / Odp: [protoDiscord] - Obsługa protokołu Discord
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Armorek dnia Września 10, 2021, 06:54:52 am »
Nie wiem czy to akurat ta czy inna wtyczka, np. od fejsa ego samego autora, natomiast mając w ustawieniach opcję ustawienia online na wszystkich sieciach a kiedy np. komputer jeszcze się nie podłączył z siecią WTW mnie spamuje czymś takim.
36
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Maja 17, 2021, 14:26:33 pm »
Dzięki za wtyczkę. Niestety nie obsługuje dwuskładnikowego uwierzytelniania, więc nie sposób się zalogować.
@VuYeK Czy mógłbyś dodać jego obsługę?

Tak jak pisałem wyżej (http://forum.k2t.eu/wtyczki/(protofacebook)-poprawione-obsluga-protokolu-facebook/msg37794/#msg37794)

Cytuj
Obsługa 2FA - z tym że tutaj nie do końca gdyż co prawda nie wiadomo jak zalogować się podając kod 2FA, natomiast testowałem i można zdjąć sobie 2FA na chwilę, zalogować się, protoFacebook zapamięta różne tokeny których użyje do kolejnych logowań a następnie przywrócić 2FA i pomimo posiadania zabezpieczenia WTW powinno łączyć się pomyślnie używając wspomnianych zapisanych danych. Druga opcja (jak się dowiedziałem na #wtw) to utworzenie hasła dla aplikacji i jego użycie - brzmi nawet lepiej :D

PS. Dzisiejszy update podbija wersje Messengera co może u niektórych wywołać locka i wymóg zmiany hasła.
37
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez przemhb dnia Kwietnia 18, 2021, 16:05:21 pm »
Dzięki za wtyczkę. Niestety nie obsługuje dwuskładnikowego uwierzytelniania, więc nie sposób się zalogować.
@VuYeK Czy mógłbyś dodać jego obsługę?
38
Katalog Wtyczek / Odp: [utlScreenCapture] Zrzuty ekranu, edycja, wysyłanie.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gringo22 dnia Listopada 19, 2020, 08:48:04 am »
Można ją pobrać wchodząc, np. przez ten adres: http://mrg.nuqa.net/wtw/changelog.php?extension=utlScreenCapture
39
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SmyQ dnia Czerwca 08, 2020, 07:49:09 am »
Przestała działać w części? :( Piszę w oknie rozmowy wtw i nie wyświetla nic. Zostało wysłane - widzę na stronie, ale w oknie rozmowy pustka.
40
Skype / Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Trzyzet dnia Maja 31, 2020, 17:46:07 pm »
Nie trać nadziei ;)
Pamiętam jak w 2015 udało się przedłużyć działanie skype'a bo dalej dało się zalogować z Nokii N900 (otwartoźródłowy debian-based os) i ktoś zaimplementował część kodu tejże.  Chyba nawet Kaworu osobiście :D
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10