Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oscyp dnia Września 05, 2022, 09:44:00 am »
no to ja mam build 4869, GG działa i działało mi zawsze, ale auto-aktualizacja wywala:


A ze strony wtw nic nie mogę pobrać...
22
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Boruta dnia Września 04, 2022, 21:15:25 pm »
Ciekawa sprawa z tym downloadem, na stronie jest wersja 1. 30. 0. 4875 (stabilna) z 01. 09. 2022
a moje wtw samo się zaktualizowało i przedstawia
Build: 4876 (1. 30. 0. 4876) też z 01. 09 a na dodatek jak się zaloguje do gg to jest święto a całe lata problemów nie miałem 😟
23
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kelso dnia Września 04, 2022, 14:33:09 pm »
24
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oscyp dnia Września 04, 2022, 11:37:33 am »
Możecie gdzieś podlinkować najnowszą wersję do pobrania? Ze strony k2t nie działa, a auto-aktualizator mi się wysypuje...
25
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kelso dnia Września 03, 2022, 12:12:43 pm »
Potwierdza się irytujący problem z najnowszą wersją 1.30.0.4876 - po wybudzeniu z uśpienia trzeba ręcznie zmienić status na dostępny. Po powrocie do wypróbowanej i poprawnie działającej wersji  0.9.22.4040 okazało się, że "straciłem" archiwum rozmów. Jego zapis przez nowszą wersję programu spowodował, że po powrocie do starszej nie może ona w nim nic zapisać. Odczyt jest możliwy. Jest może na to jakieś lekarstwo?
26
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez TSS dnia Września 03, 2022, 10:36:03 am »
Potwierdzam.  Ja wpisałem na sztywno ggproxy-secure-20. gadu-gadu. pl + szyfrowanie i też łączy za każdym razem.  Ale tyle lat działało i nagle problemy? Wina po stronie GG czy WTW źle "dobiera" serwer z którym się łączy.
27
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kelso dnia Września 03, 2022, 07:32:49 am »
To chyba coś z serwerami GG. Ja przywróciłem swoją starą wersję WTW ( 0.9.22.4040 ) i wpisałem na sztywno adres serwera GG ( 91.214.237.112 ) zaznaczając opcję: włącz szyfrowanie. Łączy się bez problemu za każdym razem.
Lista serwerów GG tu: http://monitor.wtw.im/
28
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez TSS dnia Września 03, 2022, 06:41:53 am »
Mam dokładnie to samo.  Od 1. 09 problem z połączeniem z GG.  Czasem zaskoczy, czasem nie.  Sprawdzałem na dwóch kompach na wersji 1. 28 oraz nowej 1. 30 - to samo, czasem działa czasem nie działa.
KADU łączy bez problemu.  WTF? albo raczej WTW? o co chodzi?
29
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kelso dnia Września 02, 2022, 19:13:42 pm »
Ja również mam problem z siecią GG. Używałem dosyć starej, stabilnej wersji która działała poprawnie. Czasem musiałem restartować komunikator po wybudzeniu z uśpienia, bo sam nie chciał się połączyć. Dnia 01 września straciłem możliwość połączenia z siecią GG. Nie pomagało nic. Włączyłem automatyczną aktualizację, pobrała się najnowsza wersja (czyli WTW jednak żyje :) i połączenie stało się możliwe, jednak z problemami opisanymi przez bugmenot.
Odpaliłem poczciwego, starego  Tlena - GG na nim działa bez problemu.
30
Komunikator / Odp: WTW umarł?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bugmenot dnia Września 02, 2022, 18:55:31 pm »
Tylko ja mam wciąż problemy z łączeniem z GG? Mimo aktualizacji problemy dalej są.

Do problemów WTW z połączeniem przy wybudzaniu systemu zdążyłem się już przyzwyczaić (często samo nie zaskakiwało). Ale od kilku dni to samo jest przy starcie programu, nawet o wiele gorzej. Mam dodane dwa numery i czasami łączy tylko z jednym a czasami wcale (pomiądli trochę i 0 efektu). Muszę ręcznie parę razy na poszczególnym numerze brać ręczne łączenie. Wtedy za którymś tam razem w końcu zaskoczy, ale przy częstym usypianiu/wybudzaniu kompa to uciążliwe. Często też słychać dźwięk połączenia, ale ikonka danego numeru dalej się nie pali i kontakty nie zostają wczytane. Jak pisałem, kilkukrotna próba połączenia w końcu zaskoczy, ale wtedy to nawet nie widać, że komunikator coś tam robi (ikonka WTW w zasobniku systemowym się nie animuje). Trzeba cierpliwie czekać i wierzyć że się połączy.

Z ciekawości sprawdzałem ostatnio Miranda NG i tutaj o dziwo łączy bez problemu. Nawet przy wybudzaniu systemu sam za każdym razem łączy z tymi numerami. To ma otwarty kod wiec można zerknąć jak oni to zrobili.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10