Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Komunikator / Otwieranie okna czatu z archiwum (kontynuacja rozmowy/konferencji)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bigmuzzy dnia Czerwca 05, 2021, 09:57:41 am »
Jestem już kilkuletnim użyszkodnikiem WTW, i brakuje mi możliwości otwarcie okna czatu z poziomu archiwum (żeby móc kontynuować rozmowę.   
Ja wiem że można sprawdzić coś w archiwum i potem przejść do okna z kontaktami i stamtąd otworzyć okno czatu. 
Ale o ile w przypadku pojedynczego kontaktu jest to w miarę proste to w przypadku konferencji jest już mocno upierdliwe. 
Dodatkowo, w przypadku konferencji zapisanej w archiwum brakuje przy wypowiedziach nicka, stąd trudno wywnioskować kto co napisał. 
2
Katalog Wtyczek / Odp: [protoFacebook] - Poprawiona obsługa protokołu Facebook
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Maja 17, 2021, 14:26:33 pm »
Dzięki za wtyczkę. Niestety nie obsługuje dwuskładnikowego uwierzytelniania, więc nie sposób się zalogować.
@VuYeK Czy mógłbyś dodać jego obsługę?

Tak jak pisałem wyżej (http://forum.k2t.eu/wtyczki/(protofacebook)-poprawione-obsluga-protokolu-facebook/msg37794/#msg37794)

Obsługa 2FA - z tym że tutaj nie do końca gdyż co prawda nie wiadomo jak zalogować się podając kod 2FA, natomiast testowałem i można zdjąć sobie 2FA na chwilę, zalogować się, protoFacebook zapamięta różne tokeny których użyje do kolejnych logowań a następnie przywrócić 2FA i pomimo posiadania zabezpieczenia WTW powinno łączyć się pomyślnie używając wspomnianych zapisanych danych. Druga opcja (jak się dowiedziałem na #wtw) to utworzenie hasła dla aplikacji i jego użycie - brzmi nawet lepiej :D

PS. Dzisiejszy update podbija wersje Messengera co może u niektórych wywołać locka i wymóg zmiany hasła.
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez przemhb dnia Kwietnia 18, 2021, 16:05:21 pm »
Dzięki za wtyczkę. Niestety nie obsługuje dwuskładnikowego uwierzytelniania, więc nie sposób się zalogować.
@VuYeK Czy mógłbyś dodać jego obsługę?
4
Katalog Wtyczek / Odp: [utlScreenCapture] Zrzuty ekranu, edycja, wysyłanie.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gringo22 dnia Listopada 19, 2020, 08:48:04 am »
Można ją pobrać wchodząc, np. przez ten adres: http://mrg.nuqa.net/wtw/changelog.php?extension=utlScreenCapture
5
« Ostatnia wiadomość wysłana przez SmyQ dnia Czerwca 08, 2020, 07:49:09 am »
Przestała działać w części? :( Piszę w oknie rozmowy wtw i nie wyświetla nic. Zostało wysłane - widzę na stronie, ale w oknie rozmowy pustka.
6
Skype / Odp: [protoSkype] Czyli nowa obsługa Skype dla WTW
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Trzyzet dnia Maja 31, 2020, 17:46:07 pm »
Nie trać nadziei ;)
Pamiętam jak w 2015 udało się przedłużyć działanie skype'a bo dalej dało się zalogować z Nokii N900 (otwartoźródłowy debian-based os) i ktoś zaimplementował część kodu tejże.  Chyba nawet Kaworu osobiście :D
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Trzyzet dnia Maja 28, 2020, 19:43:42 pm »
Aż dałem donate'a, dzięki! :D
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez VuYeK dnia Maja 23, 2020, 12:26:13 pm »
Vuyek, dzięki za wtyczkę.  Nie używałem jej, ale jakiś czas temu wysłałem Ci przelew 😁 dzięki za wkład w to co umiera 😞
Dzięki, cieszę się że komuś się przydaje :D
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez gepasta dnia Maja 10, 2020, 07:32:47 am »
Vuyek, dzięki za wtyczkę.  Nie używałem jej, ale jakiś czas temu wysłałem Ci przelew 😁 dzięki za wkład w to co umiera 😞
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oscyp dnia Maja 08, 2020, 11:52:56 am »
Strony: [1] 2 3 ... 10