Autor Wątek: PixelPerfect alternatywa (ikony sieci 16x16) aktualizacja  (Przeczytany 5352 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PixelPerfect alternatywa (ikony sieci 16x16) aktualizacja
« dnia: Kwietnia 24, 2013, 23:41:17 pm »
Ogólnie to masz PixelPerfect tutaj http://forum.k2t.eu/zestawy-ikon/pixelperfect/
Tu jest alternatywa, drobna bo jedynie dotyczy ikonek sieci i tylko 16x16 bo ja osobiście jeszcze nigdy nie użyłem 32x32, nawet nie wiem czy się ich używa, więc gdyby tak to daj znać w jakich okolicznościach.

Nie ma tu wielu zmian, ale mam nadzieję że mój gust pomoże Ci utworzyć własny składany styl WTW.

Zmieniłem ikonki i małe informatory na nich na bardziej logiczne, przynajmniej w moim odczuciu.  Dodałem też alternatywne ikony tak żebyś sobie wybrał sam co wolisz. Alternatywę oznacza dopisek "_alt"

- Pobawiłem się nieco ikonami GG i zrobiłem taką swoją alternatywkę.
- To nie błąd że są po 2 wersje Facebooka, jedna z nich ma przezroczystą literę F a druga nie. Poza tym trochę po swojemu go zafarbowałem.
- Widziałem na forum NKtalka więc zrobiłem też swoją wersję którą starałem się upodobnić do PixelPerfect.

Będę się cieszył jeżeli użyjesz moich zmian u siebie.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2014, 00:23:44 am wysłana przez Armorek »

Odp: PixelPerfect alternatywa (ikony sieci 16x16) aktualizacja
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 28, 2013, 19:03:31 pm »
Podbijam temat bo aktualizacja.

Dodatkowe 2 ikonki do alternatywnego GG, jakoś tak mi się pomyślało żeby to zmienić.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2013, 23:24:05 pm wysłana przez Armorek »