Autor Wątek: Facebook - brak autoryzacji  (Przeczytany 3665 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Muminoslaw

  • Gość
Facebook - brak autoryzacji
« dnia: Maja 14, 2014, 05:25:54 am »

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Facebook - brak autoryzacji
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 14, 2014, 12:23:30 pm »
Temat do usunięcia, bo FB zaskoczył, jak mu za 5 razem wpisałem login i hasło (wcześniejsze próby wypluwały ciągle błąd autoryzacji, pomimo wpisywania na pewno dobrego loginu i hasła.

Edit:

Jednak dalej jest coś nie tak... Niby jestem połączony, ale nie dochodzą wiadomości. Na stranie FB są, a mi nie wyskoczyło okno rozmowy
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2014, 16:57:44 pm wysłana przez Muminoslaw »

Offline jureko_27

  • Młodzież
  • **
Odp: Facebook - brak autoryzacji
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 18, 2014, 07:48:28 am »
Od kilku tygodni mam to samo co powyżej, nie alarmowałem bo czasem się zdarzało i samo jak ręką odjął ale nie tym razem, co najgorsze myk ze skasowaniem w ustawieniach Facebooka nie zadziała bo... nie ma tam WTW próba ponownego połączenia z wpisywaniem loginu i hasła nic nie daje bo otwiera się taki mniej więcej tekst: Ten program nie może wyświetlić strony sieci web. Najbardziej prawdopodobne przyczyny:...itd. W konsoli j.w.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Facebook - brak autoryzacji
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 18, 2014, 11:37:33 am »
Należy na nowo dać autoryzację FB.

Offline jureko_27

  • Młodzież
  • **
Odp: Facebook - brak autoryzacji
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 18, 2014, 11:55:40 am »
tzn? bo okno jak wyżej napisałem się nie otwiera

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Facebook - brak autoryzacji
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 19, 2014, 00:54:47 am »
Ustawienia -> Sieci -> Facebook -> Połącz z kontem facebook - jeśli okno pojawia się i zaraz znika, należy zrestartować wtw, czynność powtórzyć, powinno się pojawić okno i już nie zniknąć (a przynajmniej tak jest u mnie). Wklepujemy swoje dane (tylko hasło, bo login powinien być zapamiętany - no chyba, że pierwszy raz konfigurujesz, to wklpujesz login i hasło).

Offline jureko_27

  • Młodzież
  • **
Odp: Facebook - brak autoryzacji
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 19, 2014, 04:04:40 am »
Okno się otwiera ale zawartość jak już napisałem to tekst: Ten program nie może wyświetlić strony...
Konfiguracja przeprowadzana jest nie po raz pierwszy a co dziwne w aplikacjach na fb nie ma wtw choć to nie ja go usunąłem


OK w nowej becie okno logowania otworzyło się z normalną zawartością i jest OKI


Heh, dziwna sprawa po aktualizacji na dysku przenośnym jak już napisałem poszło, na stacjonarce nie...dopiero jak przekopiowałem profil z przenośnego to się połączyło i teraz już jest całkiem oki
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2014, 16:45:51 pm wysłana przez jureko_27 »

Offline jureko_27

  • Młodzież
  • **
Odp: Facebook - brak autoryzacji
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 16, 2015, 12:02:49 pm »
znowu jw. i nie jest to wina aktualizacji bo przestało się łączyć przed którąś tam z kolei, pytanie: FB coś miesza czy to coś innego co powinienem poszukać w swoim kompie? [tym razem nie łączy ani z kompa ani z dysku na USB]

Muminoslaw

  • Gość
Odp: Facebook - brak autoryzacji
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 16, 2015, 22:59:18 pm »
jureko_27, moim zdaniem to coś u Ciebie. Mi FB działa, jedynie po jednej z ostatnich ntly musiałem ponownie ręcznie autoryzować konto, bo jedynie nie chciał się połączyć. Poza tym u mnie działa.