Ankieta

Z jakiego (multi)komunikatora przeszedłeś/przeszłaś na WTW?

AQQ
GG
Konnekt
Miranda
Spik
Tlen
Inny
WTW to mój pierwszy komunikator

Autor Wątek: Z jakiego komunikatora korzystałeś przed WTW (ankieta)  (Przeczytany 35819 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline sledzik

  • Zarodek
Odp: Z jakiego komunikatora korzystałeś przed WTW (ankieta)
« Odpowiedź #120 dnia: Grudnia 28, 2012, 18:26:49 pm »
jestem tu nowa.
używałam gg starszych wersji jak i przez moment aqq . . a teraz korzystam z wtw i z pomoca sobera zaraz sprawdze czy edtowania pliku dot.  czatu pomoże mi powiekszyc wiekośc czcionki

Offline Maktare

  • Narybek
  • *
Odp: Z jakiego komunikatora korzystałeś przed WTW (ankieta)
« Odpowiedź #121 dnia: Stycznia 25, 2013, 14:24:52 pm »
Bezpośrednio przed WTW korzystałem z Pidgina, więc w ankiecie zaznaczyłem opcją Inny.  Natomiast przed Pidginem było kilka innych komunikatorów.  Głównie Miranda, konnekt oraz natywny program GG (z którego zrezygnowałem w okolicach wersji 7).  Swoje epizody miały też Tlen oraz ICQ. 

O WTW powiedział mi znajomy i postanowiłem zobaczyć jak działa.  Póki co nie mam zamiaru zmieniać :)

Offline TomekPopek21

  • Zarodek
Odp: Z jakiego komunikatora korzystałeś przed WTW (ankieta)
« Odpowiedź #122 dnia: Marca 01, 2013, 11:20:57 am »
Ja nie korzystałem wcześniej z żadnego komunikatora.    Ale w nowej pracy od roku korzystam z GG i muszę powiedzieć że całkiem całkiem dobrze działa mi się na nim.   






specyfiki czystości

jacmiszcz92

  • Gość
Odp: Z jakiego komunikatora korzystałeś przed WTW (ankieta)
« Odpowiedź #123 dnia: Marca 04, 2013, 22:59:17 pm »
Wcześniej korzystałem z kadu, ale to daaawno temu. . .  Do instalki wrzucali wszystko jak leci (dużo niepotrzebnych mi rzeczy) nie dając wyboru co chcę zainstalować.

Offline asentti89

  • Zarodek
Odp: Z jakiego komunikatora korzystałeś przed WTW (ankieta)
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 24, 2013, 07:19:35 am »
Trochę się zaskoczyłem wynikami ankiety - myślałem że 90% osób pierwsze było GG jak u mnie, ale to chyba nie te czasy ;-)

Offline StarterX4

  • Zarodek
Odp: Z jakiego komunikatora korzystałeś przed WTW (ankieta)
« Odpowiedź #125 dnia: Lipca 24, 2013, 13:22:15 pm »
Przed WTW używałem Kadu.

Odp: Z jakiego komunikatora korzystałeś przed WTW (ankieta)
« Odpowiedź #126 dnia: Lipca 24, 2013, 13:32:50 pm »
Najciekawsze jest coś innego, że nikt nie miał wtw jako 1 komunikatora :P
Ja używałem GG ale zamulało i postanowiłem coś zmienić, potem po przebojach konnekt i w tedy postanowiłem już nigdy nie wrócić do oficjalnego GG, potem wtw na chwile ale w tedy to była pierwsza wersja, a po swego rodzaju śmierci konnekta testowałem mirandę - fajna ale aż za dużo opcji i problem z językiem PL, testowałem inne szajsy jak stefany, wpkontakty, akuki i przypomniałem sobie wtw, tym razem było stabilniej i już zostałem.

Offline mmalynowsky

  • Zarodek
Odp: Z jakiego komunikatora korzystałeś przed WTW (ankieta)
« Odpowiedź #127 dnia: Września 23, 2013, 11:33:27 am »
Korzystałem z wielu komunikatorów najpierw wiadomo Gadu-gadu, później Pidgin, Miranda, AQQ

Odp: Z jakiego komunikatora korzystałeś przed WTW (ankieta)
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 07, 2014, 11:45:42 am »
Długo wiozłam na gg, ale rzeczywiście strasznie muliło.    Później AQQ, Miranda, aż wylądowałam tu.    GGa przeważnie jest pierwsze, bo najbardziej rozpowszechnione.   

_______
Zajrzyj na moją stronę, gdzie dowiesz się więcej z dziedziny finansów.    Ostatnio zajmuję się kredytami  chwilówkami w 15 minut: chwilowkaw15minut.  quad-bike.  pl

pikaczu

  • Gość
Odp: Z jakiego komunikatora korzystałeś przed WTW (ankieta)
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 08, 2014, 13:51:20 pm »
ja z gg korzystalem.  zmienilem gg na wtw, bo, w gg mnie denerwowaly te nie potrzebne dodatki, ktore trzeba bylo instalowac.