Autor Wątek: wtw non non-profit ?  (Przeczytany 19163 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

g1r

  • Gość
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 13, 2012, 18:51:34 pm »
teraz może zmieni się podejście do użytkowników WTW, a że będą może reklamy to nic nie szkodzi, bo ten program jest wart tego
niestety nie jest, póki był darmowy/ bez reklam coś sobą reprezentował w tym momencie kiedy Kaworu zwyczajnie sprzedał famę użytkowników trzeba się przenieść na bardziej "uczciwe" projekty. Mimo wszystko dzięki za 2 lata spędzone z fajnym komunikatorem.
Aha wszystkie zastrzeżenia co do forum i jego administracji to 100% prawda, takiego betonu jeśli chodzi o wsparcie i podejście do użytkownika to ze świeca szukać.
Pozdrawia (ex)użytkownik WTW

Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 13, 2012, 19:35:51 pm »
sam sobie strzeliłeś w stopę:

jak myślisz czy pracownikowi po 8 miesiącach absencji w pracy szef nadal będzie opłacał składki?
nikt mi nie oplacal skladek bo bylem WOLONTARIUSZEM.

poza tym tylko na taka odpowiedz cie stac? Domyslam sie ze nie masz sobie nic do zarzucenia :lol:
brak ogonków? alt mi wypadł

Offline RetnaX

  • Narybek
  • *
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 13, 2012, 19:58:53 pm »
niestety nie jest, póki był darmowy/ bez reklam coś sobą reprezentował w tym momencie kiedy Kaworu zwyczajnie sprzedał famę użytkowników trzeba się przenieść na bardziej "uczciwe" projekty. Mimo wszystko dzięki za 2 lata spędzone z fajnym komunikatorem. Aha wszystkie zastrzeżenia co do forum i jego administracji to 100% prawda, takiego betonu jeśli chodzi o wsparcie i podejście do użytkownika to ze świeca szukać. Pozdrawia (ex)użytkownik WTW
Trochę w tym racji jest, zapewne dlatego milczy na temat tego. Podstawowe pytanie, a gdzie Kaworu w firmie WTW.im ?

Offline Fiercio

  • Zarodek
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 14, 2012, 08:45:14 am »
Cytuj
Podstawowe pytanie, a gdzie Kaworu w firmie WTW.im ?
No jak to gdzie... na dożywotniej dolewce pepsi :)

Offline Qrix

  • Narybek
  • *
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 14, 2012, 08:58:49 am »
@Fiercio, ale ZUS część tej Pepsi zabierze :p

Co do ścigania przez GG już kiedyś wspominałem, że nie bardzo wiem na jakiej podstawie prawnej można ścigać autora aplikacji, skoro to użytkownicy łamią regulamin usługi (a przy okazji regulamin wyraźnie definiuje co się w takiej sytuacji dzieje: odbierany jest numer). Moim zdaniem autorowi nic nie grozi...

Offline Spiochu

  • Narybek
  • *
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 14, 2012, 09:18:15 am »
To samo można było powiedzieć o megaupload ;P

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 14, 2012, 09:50:32 am »
Dziwię się, że dzwoniąc do Orange jeszcze mi mój Play nie zablokował numeru. Prawda jest taka, że gdyby GG robiło poważne jaja z tym to sprawa skończyłaby się w sądzie w ten sam sposób co z TP SA lata temu, gdzie oskarżono ich o monopolizację rynku. Co prawda GG używa swoje serwery, ale internet jest ogólnodostępny. Aqq od dawna zarabia na reklamach, a z GG korzysta.

Cytat: Velto
WTW to prosta forma komunikacji na najwyższym poziomie. Powstał w opozycji do zaśmiecanych przez dodatki oraz mozolności w działaniu innych komunikatorów. Zadaniem programu jest szybka, sprawna i funkcjonalna komunikacja pomiędzy internautami, dla których ważny jest prosty i przejrzysty interfejs.

Ja się pytam gdzie po "dodatki" zniknął przecinek i "reklamy"?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2012, 11:17:44 am wysłana przez switalski.piotr »

Offline kasper93

Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:31:32 am »
Ja się pytam gdzie po "dodatki" zniknął przecinek i "reklamy"?
Przecież nie mogą wprowadzać czytelnika w błąd. A reklamy są nieuniknioną częścią WTW, z powietrza jeszcze nikt nie zarabiał.
Zapraszam na kanał #wtw na irc.quakenet.org.
Logi http://wtwirc.fgfg.pl/
Nightly RSS http://wtwirc.fgfg.pl/ntly.xml

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:33:31 am »
Spoko... więc mam nadzieję że tak jak i dla AIMa oraz GG

http://www.programs.pl/kategoria,Komunikacja,1,1.html

będą promować na swojej stronie Programs.pl aplikację usuwającą te reklamy.

edit: google zarabia tak, że nie denerwuje swoich klientów

Offline inzaghi89

  • Młodzież
  • **
    • keepmind.eu
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 16, 2012, 12:22:14 pm »
Ja tam ciekaw jestem jak się potoczy dalej 'życie' WTW. Jesli będa reklamy, zostaje pidgin, albo coś innego. Mam nadzieję jednak, ze wtw nigdy nie będzie jak aqq.

Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 16, 2012, 16:14:34 pm »
Dziwię się, że dzwoniąc do Orange jeszcze mi mój Play nie zablokował numeru. Prawda jest taka, że gdyby GG robiło poważne jaja z tym to sprawa skończyłaby się w sądzie w ten sam sposób co z TP SA lata temu, gdzie oskarżono ich o monopolizację rynku. Co prawda GG używa swoje serwery, ale internet jest ogólnodostępny. Aqq od dawna zarabia na reklamach, a z GG korzysta.

double facepalm

o czym Ty czlowieku piszesz...........
brak ogonków? alt mi wypadł

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 16, 2012, 20:26:12 pm »
A reklamy są nieuniknioną częścią WTW, z powietrza jeszcze nikt nie zarabiał.

Nie twierdzę inaczej, ale "Powstał w opozycji do zaśmiecanych przez..." jest w czasie przeszłym.

o czym Ty czlowieku piszesz

Zawsze miałem wrażenie, że łącza należą do TP, a w ramach umów korzystają z nich także inni operatorzy jeśli chodzi o kwestie korzystania z czyjejś sieci, natomiast z monopolizacją sprawa dotyczyła podwyżek abonamentu, więc post kupy się nie trzyma i tu rację masz. A Aqq to chyba jakość z GG się dogadać musiało lub jak ktoś wspomniał - GG tylko straszy.

Offline jroszkiewicz

  • Zarodek
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 17, 2012, 16:43:10 pm »
Witam wszystkich,
na początku chciałbym poprosić o uspokojenie się, bo niestety zbyt nerwowo wyglądają posty w tym temacie.

Jeśli oficjalny komunikat nie uspokoił Was wystarczająco to w skrócie telegraficznym:

- nie będziemy iść drogą konkurencji, jeśli chodzi o zasobożerność aplikacji
- będziemy skupiać się tylko i wyłącznie na udoskonaleniu formy komunikacji
- jeśli dodamy jakąkolwiek nową funkcjonalność, to damy możliwość jej wyłączenia. Nie będziemy niczego Wam narzucać. Macie czerpać przyjemność z prowadzenia rozmów.

Oczywiście jesteśmy otwarci na krytykę, jednak prosiłbym o wstrzymanie się z komentarzami typu "zamieszczą reklamy i pozamiatane" :-)

Sam jestem fanem WTW i pamiętam co mnie skłoniło do używania tego komunikatora.

Z pozdrowieniami,
JR.

Offline Majaque

  • Młodzież
  • **
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 17, 2012, 17:32:55 pm »
Jeśli oficjalny komunikat nie uspokoił Was wystarczająco (...)
Czy coś mi umknęło?

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 17, 2012, 18:38:34 pm »
Nie ufam Wam, ufam Kaworu! :)
Mam nadzieję że będziecie kontynuować wizję WTW taką jaką wymyślił sam Kaw?
Czy Kaworu będzie dalej rozwijał ten komunikator czy już nie ma nad nim pieczy, jeśli tak to chwała za to?!
________________________________________________________________________________

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 17, 2012, 18:45:15 pm »
Ja wam powiem tak, spokojnie poczekajcie, będzie oficjalny komunikat ode mnie rozesłany standardową metodą dręczycieli systemowych. ;)

Offline philips

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 17, 2012, 19:08:25 pm »
W takim razie czekamy niecierpliwie za orędziem do narodu ;)

Offline inzaghi89

  • Młodzież
  • **
    • keepmind.eu
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 18, 2012, 09:36:48 am »
I dobrze, nie spsujcie WTW :). Już jeden komunikator umarł (Konnekt), niech WTW przetrwa dla moich dzieci :P

Offline Kuzdo69

  • Narybek
  • *
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 26, 2012, 09:36:17 am »
Ponad tydzień minął, a nadal żadnych wieści nie ma...

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: wtw non non-profit ?
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 26, 2012, 10:09:34 am »
To straszne! Pomrzemy!

(Po długim weekendzie coś skrobnę, na razie mam inne zajęcia, jak pisanie kodu wtw);