Autor Wątek: WTW na Androida  (Przeczytany 6585 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline franelo

  • Zarodek
WTW na Androida
« dnia: Stycznia 19, 2013, 01:16:27 am »
Witam.   Przeglądając fanpage WTW na facebooku natchnąłem się na ciekawy wpis:

Cytuj
W ramach informacji o tym co się dzieje na androidzie, i czego screen wcale nie tłumaczy - wtw na robocika będzie w okolicy marca przyszłego roku, prawdopodobnie.   Co oczywiście nijak ma się do "wkrótce", ale o tym możecie pomarudzić osobie, która wymyśliła to "wkrótce", znaczy używając formularza kontaktowego na stronie.   ;p

Wypowiedź z grudnia 2012.

Także miejmy nadzieję, że jednak w marcu pojawi się w końcu długo oczekiwany komunikator na nasze elefony z systemem Android. 

Dodaję tę informację, ponieważ tu na forum żadnej takowej nie widzę.   Może trochę uspokoją się z pytaniami "kiedy będzie". 

Pozdrawiam. 

Offline inzaghi89

  • Młodzież
  • **
    • keepmind.eu
Odp: WTW na Androida
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 05, 2013, 12:49:57 pm »
Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać i czy faktycznie będzie w marcu coś :)

WTW na Androida
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 06, 2013, 02:32:10 am »
Ciekawe czy tylko podstawowy, niczym nie zaskakujący wygląd czy jednak czymś zaskoczy... Chociaż w sumie bardziej mnie ciekawi czy będzie na iOS zanim zdążę się zestarzeć.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: WTW na Androida
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 06, 2013, 04:25:57 am »
Póki co spodziewałem się jakiejś normalnej strony do instalacji wtyczek, integracji layoutu forum z całkiem wyglądającą stroną wtw.im, videorozmów skype i paru innych rzeczy, które inny komunikator już dawno ma. Tam jak autor się za coś zabiera to robi to do końca. TU niestety od momentu przejęcia wtw przez komercyjną spółkę nic się nie zmieniło, NIC poza zrobieniem nowej www, na której zresztą niewiele jest! Kaworu został pewnie zatrudniony do dochodowych projektów, a WTW ma sobie robić po godzinach, takie moje zdanie. Wtw na androida? Czy androidów jest już więcej niż urządzeń z Windowsem? Może najpierw spełnić długie oczekiwania użytkowników zanim rozgrzebie się nowy pomysł? Proponuję ze strony zdjąć "wkrótce" i zająć się wdrożeniem tego co u innych już dawno działa. Do dnia dzisiejszego używam 2 komunikatorów, WTW i Skypa. Dziś bardzo krytycznie z mojej strony.

Offline outlying

  • Zarodek
Odp: WTW na Androida
« Odpowiedź #4 dnia: Września 27, 2013, 07:22:10 am »
Marzec był pół roku temu a o wersji na Androida ani widu ani słychu, to wkrótce na stronie głównej jest czystą kpiną :-/ od wielkiej "rewolucji" WTW, która nastąpiła ponad rok temu, zapowiedziami co to nie będzie, ostatecznie . . .  nie stało się nic

Offline inzaghi89

  • Młodzież
  • **
    • keepmind.eu
Odp: WTW na Androida
« Odpowiedź #5 dnia: Września 27, 2013, 09:38:07 am »
Będzie w marcu. Cierpliwości. Nikt nie określił, którego roku.

Muminoslaw

  • Gość
Odp: WTW na Androida
« Odpowiedź #6 dnia: Września 27, 2013, 09:58:05 am »
Hahaha :D "nikt nie powiedział, którego roku" xD hahahahahahahahaha :D Kaw się sprzedał i z WTW, zamiast rewolucji, stał się TLEN, którego zarżnięto :] mija chyba rok, albo półtorej, a na stronce ciągle pisze "wkrótce" :D heh :D poprawiliście mi humor "nikt nie powiedział, którego roku" hahaha :D Pozdro

Odp: WTW na Androida
« Odpowiedź #7 dnia: Października 02, 2013, 13:08:17 pm »
Powiedział - przyszłego roku, ale nie powiedział jak bardzo przyszłego, może 2014, a może 2015. Fakt, że miał być katalog wtyczek, inne platformy itd., a strona główna totalnie wieje trupem ;(

Offline gilban

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na Androida
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 01, 2014, 22:07:53 pm »
No właśnie przydał by się WTW na Androida, ale tu ani widu ani słychu. 

Offline Belegur

  • Narybek
  • *
Odp: WTW na Androida
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 15, 2014, 00:12:01 am »
Ja już poznałem się złudzeń, że doczekam wtw na androida. Na codzień korzystam z multikomunikatora im+ pro.... Muszę powiedzieć że jest świetny. Wtw na androida powinno mieć podobny interfejs.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2



Zarejestruj się do Dropboxa przez ten link http://db.tt/kjVicUkD . Otrzymasz 2,5 GB na start gratis:)