Autor Wątek: WTF?  (Przeczytany 1786 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HTD

  • Narybek
  • *
WTF?
« dnia: Stycznia 30, 2010, 15:22:46 pm »
Witam.

Przepraszam, machnąłem się i wrzuciłem nie do tego działu co trzeba, powinno być do działu WTW, ale nie mam uprawnień do kasowania własnych postów, więc jeśli komuś z modów będzie się chciało, to przeniesie, ale może prościej będzie odpowiedzieć tutaj.

Wybaczcie, jeśli odpowiedź na moje pytanie już się tu pojawiło, szukałem grzecznie, ale szukaną frazę znalazłem jedynie w nazwach ścieżek i plików. Mam WTW na 2 kompach. Na obydwóch jest Windows 7 x64 (ostatnia i przedostatnia beta).

Zauważyłem zabawną rzecz, na moim kompie WTW nazywa się WTF! Myślałem, że może zmieniliście nazwę na bardziej "chwytliwą". Ale sprawdzam na drugim kompie a tam WTW - pomimo tego, że wszystkie uaktualnienia były zainstalowane co u mnie - tam jest WTW2.

WTF to IMHO idealna nazwa dla komunikatora, zabija mi ćwieka tylko to, dlaczego na 2 kompach mam 2 różne nazwy tego samego programu. No i tak z ciekawości, jak na prawdę aktualnie nazywa się ten komunikator?

PS: WTW (czy też WTF) rządzi. Reszta komunikatorów nie ma nawet startu. A jest ich sporo. Jest jeszcze jedna nisza, którą moglibyście zapełnić najlepszym programem na świecie. Klient poczty. Nie ma dobrego programu tego typu. Jest plugin do WTW/WTF, ale nie obsługuje IMAP, a POP3 to prehistoria.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2010, 15:29:37 pm wysłana przez HTD »

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: WTF?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 30, 2010, 20:50:58 pm »
Jeśli chodzi o nazwę, to sam już nie wiem jak jest, w info > o programie jest WTF, logo zawiera WTW, raz jest tak raz tak w różnych miejscach. Kaworu może by tak nowe logo: wtf małymi literami bo fajnie wygląda zamiast WTW? :)
________________________________________________________________________________

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: WTF?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 30, 2010, 20:53:33 pm »
Na stronie glownej komunikatora widnieje odpowiedz ;]

Cytuj
Multikomunikator WTW
Znany także jako "WTF"
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline HTD

  • Narybek
  • *
Re: WTF?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 31, 2010, 10:32:40 am »
Heh, czyli 2 nazwy, jak kto woli :)

Ja myślę, że to jest jakiś easter egg, bo zaraz jak skończyłem tego posta nazwa mi się magicznie zmieniła na WTW2. I to wszędzie. Myślę, że to WTF pokazuje się po prostu od czasu do czasu :)