Autor Wątek: Tlen 7 Beta dla Windows  (Przeczytany 9602 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Tlen 7 Beta dla Windows
« Odpowiedź #20 dnia: Października 07, 2009, 17:30:08 pm »
E, to chyba ficzer, bo w wersjach na *nixy jest tak samo. ;) Zresztą chyba właśnie Ty zwróciłeś na to uwagę na forum ekipy.
Tak, i wtedy to naprawili (sprawdziłem) a teraz znów to samo...

Offline picasso

  • Narybek
  • *
Re: Tlen 7 Beta dla Windows
« Odpowiedź #21 dnia: Października 07, 2009, 17:41:38 pm »
Jest sporo argumentow na rzecz "statusu alpha" zamiast "beta". Wystarczy poczytac wypowiedzi innych, nie tylko moje i czepiac sie (tak to wlasnie odczuwam :P), a bo to nie jest wazne bo cos tam cos tam.

Istotnie, czuję że wdałam się w niepotrzebną dyskusję. By to zakończyć z mojej strony:

1. Wypowiedzi innych to powód nieprzypadkowego cytowania Twojej argumentacji. Funkcja zaimplementowana i parę dupereli graficznych sugeruje bardzo powierzchowne "sprawdzenie" komunikatora i uniemożliwia nadanie jakiegokolwiek statusu aplikacji. Jeżeli taka kosmetyka ma odgrywać rolę w "nazewnictwie builda", to wersja stabilna klienta Tkabber jest w stadium pre-alpha, bo to czysta zgroza jaką ma ikonę / emotikony / resztę interfejsu. Ja tu optuję na rzecz nie nadużywania pewnego słownictwa w kontekście mikro-elementów, a nie mówię czy Tlen jest "alpha". Co innego gdybyś rozpisywał się o błędach operacyjnych i bugach.
2. W moim poście brak jakichkolwiek odniesień do tego co ja uważam na temat kondycji aplikacji. Nie należy mylić mojego komentarza Twojej wypowiedzi z opiniodawczością.


« Ostatnia zmiana: Października 07, 2009, 17:56:49 pm wysłana przez picasso »