Autor Wątek: Sportowa (lub nie) integracja społeczności WTW  (Przeczytany 1355 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Sportowa (lub nie) integracja społeczności WTW
« dnia: Czerwca 21, 2013, 11:01:07 am »
Wpadł mi do głowy taki pomysł, którego tu na forum pobieżnie przeglądając tematy, nie widziałem. Skoro ludzie z for samochodowych robią zloty to czemu by się nie poznać trochę i jakoś spędzić fajnie czas z ludźmi z forum WTW? :)

Ostatnio biorę udział w różnych wydarzeniach sportowych i może fajnie by było zebrać trochę ludzi stąd. W tym roku brałem już udział dwukrotnie w Paintballu (z czego jeden na prawdę mega przygotowany: bazooki, bomby, pirotechnika), raftingu czy też gali boksu. W najbliższych planach mamy strzelanie z ostrej amunicji, żagle oraz skoki spadochronowe. Większość organizuję z chłopakami z firmy, w której pracuję, ale za każdym razem jest całe mnóstwo ludzi z zewnątrz i nie bawimy się pod szyldem firmowym.

Także zachęcam do wypowiedzenia się w temacie, a jak się rozwinie i będą chętni to może podzielimy już na konkretne wątki i będziemy zbierać chętnych.

PS z mojej strony tylko jedna uwaga - nie ma nic gorszego niż ludzie zmieniający zdanie w ostatniej chwili (np. dzień przed imprezą "sorry ale jednak nie mogę") - większość z imprez wymaga dobrej organizacji i dogadania się z wieloma ludźmi, a ostateczna cena na osobę jest mocno zależna od ilości tychże osób także apeluję o rozsądek i poważne podejście do tematu - wtedy można dobrze się bawić :)

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Odp: Sportowa (lub nie) integracja społeczności WTW
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 23, 2013, 09:47:00 am »
To mówisz, kto to organizuje? ;P

Offline zhvir

Odp: Sportowa (lub nie) integracja społeczności WTW
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 23, 2013, 10:16:42 am »
proponuję paintball na ostrą amunicję
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline oscyp

  • Młodzież
  • **
Odp: Sportowa (lub nie) integracja społeczności WTW
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 23, 2013, 16:25:51 pm »
@Kaw, sporo organizuje ja osobiście bądź moi znajomi
@zhvir, bez komentarza :/

Najbliższe Eventy:

28-30 czerwca, EuroTrip pt. na tropie lokalnych / nielegalnych alkoholi, wedle MAPY, póki co mamy ekipę na 3 samochody i 2 motory :)

Planujemy też skoki spadochronowe na 27/28 lipca, jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany to zapraszam do wypełnienia formularza zgłoszeniowego
TUTAJ, sa tam tez inne daty, ale większość osób zaznaczyła wspomniany weekend więc innych dni można praktycznie nie brac pod uwagę. Pod linkiem więcej info.

Na przełomie lipca / sierpnia - Woodstock!!

Na przełomie sierpnia /  września - wypad na łódki / jachty / motorówki

---edit---

Info nt. strzelania:

Poniżej oferta, założyłem w niej:
Liczba uczestników 8 osób
Instruktorzy 2 osoby
Czas trwania 2 godziny ( przy założonej ilości amunicji )
Wynajem strzelnic do 3 godzin
Przygotwanie tarczy, celów

Lista broni z ilością amunicji:

    AKMS 15 - strzałów na osobę
    SWD 4 - strzałyt na osobę
    HK416 15 - strzałów na osobę
    Magnum Ruger 161 - 5 strzałów na osobę
    Mossberg ? 6 strzałów na osobę

Koszt wszystkiego przy takich założeniach to kwota 1880 PLN na osobę 235 PLN
Termin do ustalenia w momencie jak będziecie zdecydowani.
Na miejscu można dokupić dodatkową ilośc amunicji

---edit---

Także widzicie - fajnie spędzać aktywnie czas :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2013, 09:24:01 am wysłana przez oscyp »