Autor Wątek: Pytanie o wsparcie.  (Przeczytany 4159 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AL|EN

  • Narybek
  • *
    • Quake.net.pl
Pytanie o wsparcie.
« dnia: Maja 14, 2009, 11:37:21 am »
Witam.

Chciałbym prosić o wsparcie w naprawieniu wtyczki tlen.dll dla Mirandy. Dlaczego w ogóle proszę o to ? No więc uważam, że dla kogoś kto ma tyle umiejętności aby napisać swój własny komunikator z obsługą GG,Tlen'a i Jabbera z taką kupą funkcji po tak małym czasie, będzie dziecinną zabawą i naprawienie 2 poważnych błędów które doprowadzają ludzi do szału zajmie 30 minut z przerwą na kawę.

Główny programista wtyczki Tlenowskiej olał sprawę i obecnie nie ma nikogo aby naprawić poważny błąd z widocznym hasłem :-(

Wiem, że jesteś zajęty WTW no ale czy nie mógłbyś chociaż zerknąć na źródła wtyczki bo może raz dwa odkryjesz co jest nie tak i naprawisz.

Pozdrawiam i czekam na odp.
"Zawsze myślałem, że triki Defragowe z filmów są proste. Spróbowałem sam i zrozumiałem jak bardzo się myliłem."

| Co to jest Defrag ? | Instalacja Defraga |

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Pytanie o wsparcie.
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 14, 2009, 11:51:50 am »
A jaki konkretnie błąd?


Offline alberht

  • WTW evangelist
  • Global Moderator
  • Młodzież
  • *
    • http://forum.k2t.eu/
Re: Pytanie o wsparcie.
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 14, 2009, 14:20:45 pm »
@AL|EN:
może czas zmienić komunikator na lepszy?;> ;)
Regards,
alberht
WTW evangelist

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Pytanie o wsparcie.
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 14, 2009, 14:47:37 pm »
Przed połową czerwca bym się poprawek nie spodziewał (ale moze sie zdarzyc i tak, ze coś ta zrobie jutro ;p). A o ile faktycznie to jest 30 minut, to jest małe "ale", trzeba znać API mirandy. ;P

Offline AL|EN

  • Narybek
  • *
    • Quake.net.pl
Re: Pytanie o wsparcie.
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 14, 2009, 17:43:30 pm »
@AL|EN:
może czas zmienić komunikator na lepszy?;> ;)

Rozumiem, że mówisz o Mirandzie prawda ? Bo jeżeli chodzi o możliwości to lepszego nie ma :P

Tu mała próbka, a o funkcjach nie będę nic pisał bo bym limit w poście wyczerpał :P



Przed połową czerwca bym się poprawek nie spodziewał (ale moze sie zdarzyc i tak, ze coś ta zrobie jutro ;p). A o ile faktycznie to jest 30 minut, to jest małe "ale", trzeba znać API mirandy. ;P

Termin jest nieważny. Ważne jest to, że ktoś podejmie próbę poprawek za co szczerze dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2009, 17:52:26 pm wysłana przez AL|EN »
"Zawsze myślałem, że triki Defragowe z filmów są proste. Spróbowałem sam i zrozumiałem jak bardzo się myliłem."

| Co to jest Defrag ? | Instalacja Defraga |

Offline bziur

  • Młodzież
  • **
Re: Pytanie o wsparcie.
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 14, 2009, 21:17:30 pm »
@AL|EN:
może czas zmienić komunikator na lepszy?;> ;)

Rozumiem, że mówisz o Mirandzie prawda ? Bo jeżeli chodzi o możliwości to lepszego nie ma :P

Tu mała próbka, a o funkcjach nie będę nic pisał bo bym limit w poście wyczerpał :P


Wiecej mozliwosci != lepszy. Ilosc opcji w mirandzie mnie po prostu doprowadza do szalu, a czesto jej wtyczki sa niedopracowane, wielu po prostu brakuje. Taki WTW na przyklad jest jak narazie bardzo przejrzysty i przyjemny i mily uzytkownikowi - o to tu chodzi! Dlatego za lepszy uwazam WTW ;)
(uzywalem mirandy przez jakies dwa lata)

Offline AL|EN

  • Narybek
  • *
    • Quake.net.pl
Re: Pytanie o wsparcie.
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 14, 2009, 21:40:35 pm »
Wiecej mozliwosci != lepszy. Ilosc opcji w mirandzie mnie po prostu doprowadza do szalu, a czesto jej wtyczki sa niedopracowane, wielu po prostu brakuje. Taki WTW na przyklad jest jak narazie bardzo przejrzysty i przyjemny i mily uzytkownikowi - o to tu chodzi! Dlatego za lepszy uwazam WTW ;)
(uzywalem mirandy przez jakies dwa lata)

Po to są już Modern Options - wszystko ładnie i prosto. Co do "przejrzysty i przyjemny": kumpel gg ma w terminalu i on uważa, że "takie jest najlepsze, przejrzyste i przyjemne" więc to dobitnie pokazuje jak różne są potrzeby ludzi. A moje wyglądają tak:

- na liście kontaktów mam serwery gier
- jak ktoś wchodzi to pisze ile osób
- klikam 2x i się łącze
- na wszystkich protokołach ustawia się status away i opis : ip:port nazwa gry
- po wyjściu z gry wszystko wraca do poprzednich stanów

To wszystko jest jak bym miał 4 protokoły w XFire - OWNED !

Daj mi taką funkcjonalność w 'tu niech każdy wpisze swój ulubiony komunikator" to będę mógł go używać.

P.S. I moja Miranda jest dla mnie bardzo miła bo troszczę się o nią jak o kwiatka na parapecie :-]
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2009, 21:59:09 pm wysłana przez AL|EN »
"Zawsze myślałem, że triki Defragowe z filmów są proste. Spróbowałem sam i zrozumiałem jak bardzo się myliłem."

| Co to jest Defrag ? | Instalacja Defraga |

Offline AL|EN

  • Narybek
  • *
    • Quake.net.pl
Re: Pytanie o wsparcie.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 25, 2009, 20:07:25 pm »
Tak skromnie zapytam: czy jakaś iskierka nadziei się tli gdzieś tam w ciemnościach ?
"Zawsze myślałem, że triki Defragowe z filmów są proste. Spróbowałem sam i zrozumiałem jak bardzo się myliłem."

| Co to jest Defrag ? | Instalacja Defraga |

Offline Kaworu

  • Ryszard
  • Szlachta
  • *
  • Twój Koszmar Senny
    • k2t.eu
Re: Pytanie o wsparcie.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 27, 2009, 08:40:04 am »
W sumie mi całkiem wyleciało z głowy. Ale jak sprawdałem ostatnio svn mTlenu to ktos tam poprawki wprowadzał