Autor Wątek: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy  (Przeczytany 11521 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline PiB

  • Narybek
  • *
PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« dnia: Lutego 13, 2012, 13:38:41 pm »
Witam, będąc raz pierwszy w tej Społeczności, witam pięknie "Wszystkich Twórczych Współkomuników" (WTW) :-) Jest to mój pierwszy wpis na Forum, dopiero co się zarejestrowałem, stąd tak pompatycznie nieco, by rzeczywiście miło ogarnąć Wszystkich. W dodatku - też jestem w podobnej sytuacji, jak Przedmówca, nie ogarniam wszystkiego. Nawet więcej niż on - mnie pewnie i zdaży się cazsem jakieś głupie pytanie zadać - choćby dlatego, że zapewne należę już raczej do starszej generacji Forumowiczów, więc człowiek nie ogarnia tak szybko i sprawnie jak młodzież, zwłaszcza rzeczy informatycznych. Już zresztą nasuwają mi się pytania i propozycje rozmaite, również na zasadzie, że niektóre rozwiązania wydają mi się dziwne, niebezpieczne, niezrozumiałe - a po części pewnie tak jest, bo nie mam dobrej orientacji informatycznej. Może nawet szybko te pytania postawię, bo czeka mnie reinstalacja systemu i człowiek będzie chciał do końca sprawdzić, czy rzeczywiście instalować - oraz rozstrzygnąć, w jakich opcjach. Niemniej, w tej chiwli, to i chciałbym tylko właśnie "pierwsze wrażenie" przedstawić - i nawet czas uciekł, by pisać więcej (bo choćby właśnie takiego wątku znalezienie, to mi czasu trochę zajęło, nie widzę łatwo odnajdywalnego w tym gąszczu "kącika zapoznawczego".
Tak więc - pierwsze wrażenie: JAK NAJBARDZIEJ OBIECUJĄCE. Choćby po tym sądząc, że i ja jestem "byłym Konektowcem" i odnajduję tu wielu z taką samą przeszłością i że się dobrze czują: to wnioskuję, że może to być takie miejsce i dla mnie. Jakkolwiek - szczerze pisząc, to jeszcze na sto procent przekonany nie jestem, czy faktycznie w to wejdę. Jak wspomniałem, jako nieco starszy, gdy Konekt się rozsypał - "nauczyłem się żyć bez tego" - no i teraz z większą rezerwą podchodzę. Sprawdzam, czy rzeczywiście wszystkie te rzeczy dla mnie istotne są tu zawarte przynajmniej na 70 procent... Niemniej - pierwsze wrażenie, to jednak na tak! Że są zawarte. Budzi to nadzieje - także takie, że choć już tak strasznie się po latach nie potrzebuje czegoś takiego, to jednak będzie to miejsce ciekawe. Raz więc jeszcze, z tą radością odnalezienia takiego projektu - i to polskiego: witam Wszystkich! :-)

Offline szczeniak191

Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 09, 2012, 21:31:23 pm »
Witam wszystkich również wszystkich użytkowników WTW oraz byłych Konnektowców (siema zhvir!) Ostatnio (5 min temu) Trial przekabacił mnie z Mirandy IM, i powoli się wdrażam. Jak już się wdrożę, to uraczę was jakimś dobrym stylem albo kompozycją :) A póki co zabieram się do konfiguracji!
----------------------
Tworzenie portfolio...

Offline zhvir

Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 09, 2012, 21:35:29 pm »
lepiej późno niż wcale ;) też cię witam :)
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 10, 2012, 09:40:09 am »
No to moze i na mnie czas. ;)
W skrocie o mnie: ostatnie piec lat na linuksie, komunikatory: ekg, ekg2, pidgin, finch, gajim, psi/psi+, vacuum-im. Ostatnio z pingwinem sie rozstalem i zaczalem testowac od razu komunikatory na windowsie. ;)
AQQ - za wiele wszystkiego dla mnie, zbyt kolorowo.
Miranda - nie mam doktoratu z konfiguracji.
Tlen - uzywalem jeszcze przed linuksem i byl spoko, potem juz mniej... ;)
Pidgin - Wszystko ladnie pieknie, ale...
WTW - tu jest wlasnie to pidginowe ale... ale pidgin nie jest polaczkowy :P

Tak wiec.... Czesc wszystkim! ;)

Offline kfoker

  • Zarodek
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 18, 2012, 13:20:22 pm »
siema siema. Powitać wszystkich. Jestem Krystian i lubię pić wodę z kranu xD

Offline Tesssaaa

  • Zarodek
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 07, 2012, 18:17:56 pm »
Czesc, rowniez witam wszystkich i pozdrawiam ;)

Offline kania033

  • Zarodek
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 28, 2013, 15:45:37 pm »
Hej Kamila Pozdrawiam ;)

Offline bloodysnowman

  • Zarodek
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 25, 2013, 12:02:01 pm »
Cześć, nazywam się Marcin, jestem po prawie, obecnie pracuję dając porady prawne przez internet, interesuję się przede wszystkim muzyką i literaturą.  Lubię też grać w piłkę nożną :D

Offline SlaWasII

  • Narybek
  • *
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 01, 2013, 14:09:08 pm »
Witam wszystkich!
Jestem skrytoczytaczem, ale w końciu się zamemberowałem. . .

Offline AnnaKa

  • Zarodek
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #9 dnia: Września 10, 2013, 11:52:55 am »
Cześć jestem Ania.  Oprócz wiadomych zainteresowań lubię chodzić na koncerty i czytać książki.

Offline Radosław

  • Zarodek
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 01, 2013, 16:54:08 pm »
Siemanko:) Witam wszystkich stałych gości na forum!

Offline lordstudio

  • Narybek
  • *
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 09, 2014, 16:35:07 pm »
Witajcie! Bardzo przyjemnie czyta się Wasze porady i wszelkie informacje o komunikatorze WTW.  Są bardzo pomocne :) Wielkie dzięki.
Dotychczas używałem starego i poczciwego Konnekta, ale w końcu przyszedł czas na zmiany, wiec zagościł i u mnie WTW :)

Muminoslaw

  • Gość
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 09, 2014, 16:41:43 pm »
Zdrastwuj lordstudio :)

Offline czypniki39

  • Zarodek
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 28, 2014, 11:20:38 am »
Hej z tej strony Michał z Katowić, studiuje aranżację wnętrz i prowadze bloga . 

WItam i do napisania na forum

Offline normalny21

  • Zarodek
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 28, 2014, 13:22:56 pm »
Witam ;)
Jako nowy imigrant z AQQ (kiedyś jeszcze świetnego teraz, jak dla mnie, bardzo komercyjnego komunikatora) zapragnąłem tu napisać.   
A więc jestem Eryk i uczę się jako mechatronik.   No chyba więcej Wam do szczęścia wiedzieć o mnie nie potrzeba ;)


PS.   Jestem dziwny, jak autor WTW ;)

Offline specjalist89

Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 27, 2015, 10:02:54 am »
Witam wszystkich, mam nadzieję że dłużej tu zostanę.  ;)

Offline kwiaciarz

  • Narybek
  • *
    • http://biznesowo.blogg.pl
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 16, 2015, 18:03:46 pm »
Heja, witam was wszystkich.  Jestem Janusz i mam 27 lat.  ;)
Jednakże po to są udzielane kredyty hipoteczne  kredytyhipotecznewarszawa. pl, abyśmy przynajmniej zastanowili się nad wzięciem takiej oferty na poważnie.

Offline halo12

  • Zarodek
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 09, 2015, 16:51:45 pm »
Cześć, witam wszystkich serdecznie

Offline kasia.sala

  • Zarodek
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #18 dnia: Września 23, 2015, 09:58:15 am »
cześć, witam wszystkich

Offline mieczswietlny

  • Zarodek
Odp: PRZYWITAJ SIĘ czyli kącik zapoznawczy
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 20, 2018, 08:41:48 am »
Hej! Witam was serdecznie.