Autor Wątek: Problem z kontaktami  (Przeczytany 1538 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stach

  • Gość
Problem z kontaktami
« dnia: Lutego 26, 2009, 18:54:18 pm »
Czołem

Świeży jestem w temacie i na forum. Ale do rzeczy. Po ponad półrocznej przerwie w używaniu konnekta zajrzałem na jego forum z myślą, że coś nowego tam znajdę. Niestety wiadomo jak jest. Ale co mnie mile zaskoczyło znalazłem wątek dotyczący nowego projektu. Tam też przebrnąwszy przez wszystkie posty doszedłem do tego forum i strony o WTW2. Więc się skusiłem :)

Wszystko byłoby OK. Prosty wygląd, program szybko działa, po prostu ideał, ale...
Mam problem z importem kontaktów. Mianowicie importuje mi tylko 1 kontakt z kilkudziesięciu na serwerze GG. Żeby nie było przejrzałem forum i niestety nie znalazłem żadnej wskazówki co do tego jak rozwiązać problem (oczywiście mogło mi się coś rzucić na oczy).

Może ktoś coś podpowie, może wystarczy coś zaznaczyć i będzie git.

Pozdrawiam
Stach

P.S.
Nie za bardzo wiem gdzie wrzucić tego posta więc dałem go tu. Jak co to poprawcie.

Offline zhvir

Re: Problem z kontaktami
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 26, 2009, 19:05:41 pm »
najlepiej importować kontakty z pliku tekstowego, co ciekawe najlepiej poprzez opcję "Importuj telefony z pliku kontakty.txt"
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Re: Problem z kontaktami
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 27, 2009, 12:12:54 pm »
Jest druga opcja. Usuń kontakty z serwera i wyeksportuj je ponownie. Zazwyczaj działa ale uważaj bo czasem lubi się nie wyeksportować.
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Stach

  • Gość
Re: Problem z kontaktami
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 27, 2009, 15:44:50 pm »
Dzięki za odpowiedzi. Okazało się, że Kadu rozjechało mi listę kontaktów przy eksporcie na serwer. Także WTW nie miał prawa dobrze zaimportować listy. Na szczęście znalazłem gdzieś jeszcze w miarę aktualną listę i poszło bez problemu.


Pzdr