Autor Wątek: Powiadomienia o wiadomosci  (Przeczytany 1561 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Malpa

  • Narybek
  • *
  • Bezzębny Zombie
    • moje smieci
Powiadomienia o wiadomosci
« dnia: Grudnia 23, 2011, 21:28:46 pm »
Jako ze od dnia dzisiejszego jestem szczesliwym / nieszczesliwym (niepotrzebne wykreslic) posiadaczem klawiatury bezprzewodowej, musze znalesc jakis inny, dobry i zarazem nie irytujacy sposob na powiadomienie mnie o nowej wiadomosci na wtw.
Do tej pory uzywalem wtwScroll (przyzwyczajenie jeszcze z konnekta), jednakze teraz nie mam LEDow na klawiaturze...

Jak u was wyglada powiadomienie o wiadomosci?
Global Moderator Comment Wykreśliłem :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2011, 23:44:45 pm wysłana przez Vimes »

Offline mykowhai

Odp: Powiadomienia o wiadomosci
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 23, 2011, 21:34:51 pm »
http://kaworu.k2t.eu/arch/142 - Kaworu kiedyś popełnił takie cudo, możliwe że jak się z nim dogadasz to i tobie coś takiego wykona ;) Sam się przymierzam do czegoś takiego, lutownica sie kurzy to trzeba ją uruchomić :D

Offline Malpa

  • Narybek
  • *
  • Bezzębny Zombie
    • moje smieci
Odp: Powiadomienia o wiadomosci
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 23, 2011, 21:48:59 pm »
Widzialem to kiedys, fajne ale ja nie mam bladego pojecia o elektronice; wiem tylko jak polaczyc ze soba kable =d
W akcie desperacji pytam ludzi gg jak zmontowac sama diode na usb ktora by sie wlaczala/wylaczala, bo nawet to mnie przerasta (jak juz wspomnialem, nie mam pojecia o elektronice, a programowac umiem tylko na potrzeby stron, chociaz ostatnio staram sie cos grzebac w AutoIT bo nie chce mi sie uczyc miesiacami zanim cokolwiek bede mogl napisac w c++ czy c# i mam niemile wspomnienia z kompilatorami c++).

Taki panel to dla mnie stanowczo za duzo.