Autor Wątek: Opcja nie mam zdania  (Przeczytany 2762 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Opcja nie mam zdania
« dnia: Listopada 11, 2011, 10:29:46 am »
Nie masz zdania, to nie bierzesz w ankiecie udziału.

Ja się do końca nie zgadzam. Jak są wybory parlamentarne chciał bym mieć taką opcję...
Żeby offtopa nie było to za każdym razem instalując nightly muszę odklikać skróty a przecież mogło by tego nie być ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 11:52:40 am wysłana przez Vimes »
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Odp: Odp: Pamietanie ustawien instalatora (ala foobar2000)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 11, 2011, 11:54:06 am »
W wyborach parlamentarnych znaczenie ma frekwencja. Pusty głos nabiera zatem znaczenia. Poza tym tu chodzi o opinię na temat ficzera a nie przyszłość kraju.
Cheers!

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Odp: Obcja nie mam zdania
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 12, 2011, 11:52:17 am »
Wyborach parlamentarnych frekfencja jest tym co legitymizuje władzę, czyli pusty głos oznacza poparcie dla systemu. Chodzi mi o to że jeżeli jest pytanie o jakiś ficzer i 99% odpowie że ma to w (sami wiecie gdzie) to mówi to bardzo wiele.
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Odp: Opcja nie mam zdania
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 13, 2011, 18:47:39 pm »
To co napisałeś nazywa się "fallacy of a false attribution". Nie, "brak zdania" nie znaczy "mam ficzer w dupie".
Cheers!

Offline AkAshA

  • Zarodek
Odp: Opcja nie mam zdania
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 20, 2012, 11:04:02 am »
O polityce to i ja nie mam zdania, kurde najlepiej wprowadzić lincz i samosąd - wreszcie troche więzień by się wyburzyło - mogłyby na ich miejscach powstać nowe miejsca pracy albo najlepiej "fabryki pieniędzy" ;p gdzie by się chodziło i brało kasę - kurde fajnie tak pomarzyć , pogdybać , wierzę że wiele osob podpisałoby się pod moim postem ;p Puki co pozostaje nam tkwić w tym światku i co najwyżej sprawdzać ile mamy na koncie bankowym i ile nam pozostało do końca świata - naszego "prywatnego świata" - [tu był link]
 - zróbcie test - zachęcam :*

Administrator Comment spam

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: Opcja nie mam zdania
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 20, 2012, 12:07:53 pm »
To co proponujesz nazwałbym anarchią, a takiej mówimy nie! Drukowanie pieniędzy? Inflacja? Proponujesz komunizm? Twoja niewiedza może być groźna - podpisaliby się złodzieje i partacze, którzy nie potrafią pomysłem i wytrwałością zarobić pieniędzy, ale chcą tylko kraść i "brać" darmowe pieniądze z "fabryki pieniędzy". Nie każdy ma takie same prawo do bycia bogatym... takie prawo mają ambitni, kreatywni, odważni, przedsiębiorczy itd. Ty ustawiłabyś pijaka za bankierem? Socjalizm... jak można w ogóle o tym marzyć.

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Odp: Opcja nie mam zdania
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 20, 2012, 18:40:01 pm »
O polityce to i ja nie mam zdania

To się nie wypowiadaj!
A co do socjalizmu który proponujesz mam propozycję migracji do Korei Północnej...
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą

Offline NastkaThree

  • Zarodek
Odp: Opcja nie mam zdania
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 02, 2012, 20:07:42 pm »
o tak tam to dopiero prawdziwy socjalizm;) szopka 100 razy większa niż w ZSRR za czasów Stalina;)