Autor Wątek: lockerz.com  (Przeczytany 6384 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
lockerz.com
« dnia: Października 22, 2009, 14:56:06 pm »
Wierzyć w ten serwis, bo nie wiem, wszyscy moi znajomi to polecają: http://www.lockerz.com/
Opis: http://www.lockerz.com.pl/czym-jest-lockerz/
W sumie to fajne nagrody do zgarnięcia :)
chce ktoś zaproszenie :D ? (pisać wiadomość jak coś)
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2009, 16:08:15 pm wysłana przez emilio »
________________________________________________________________________________

Offline black_spider

  • Narybek
  • *
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #1 dnia: Października 22, 2009, 15:34:37 pm »
jakos nie wierze :]

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #2 dnia: Października 22, 2009, 15:43:10 pm »
ja tam w to wierzę, i ludzie serio nagrody dostają, ale nie chce mi się codziennie w to bawić i na siłę wciskać innym zaproszenia

Offline gibi

  • Młodzież
  • **
  • Ghost of navigator
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #3 dnia: Października 23, 2009, 14:28:45 pm »
nagród póki co dostępnych nie ma :P niby mają co jakiś czas uzupełniać ale kto wie, do tego nie mam punktów zdobytych w tej "gierce" z pierwszego logowania, troszkę to wszystko naciągane, mimo ze wygląda fachowo.

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #4 dnia: Października 23, 2009, 18:15:19 pm »
Mój znajomy zamówił sobie grę - jak dostanie to będę na 100% pewny, że nagrody są prawdziwe.. póki co mam 111 punktów i wciąż zbieram.. ; )

Graficzna strona pytań wrecz powala swoją pomysłowością.

Gdyby ktoś reflektował to także dysponuje zaproszeniami ; )

Dodam, ze za osobę z zaproszenia są AŻ 2 punkty ; P Więc nic się nie bójcie - nie zarabiamy na Was kokosów ; P
wypadłem z obiegu...

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #5 dnia: Października 23, 2009, 23:47:58 pm »
Czekamy na jakieś potwierdzenie, bo takich stron (bądź działających trochę inaczej, ale podobnie) było już setki. Z tego co widzę, na niektórych większych forach, lockerz.com jest traktowany jako najzwyczajniejszy w świecie spam. Opinię tę podzielam, chyba, że ktoś WRESZCIE jakoś potwierdzi otrzymanie 'nagrody'.
Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Offline Siwy

  • Junior Developer
  • Młodzież
  • *
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 26, 2009, 19:34:07 pm »
W internecie ludzie się wypowiadają, że niby to nie jest żaden przekręt. Znajomy dostał od nich koszulkę, chyba za wysłanie 20 zaproszeń (więc jest dowód, że faktycznie coś wysyłają), a teraz ponoć wygrał jakiegoś iPoda, to pytali go o adres, niby nawet przysłali maila z numerem zamówienia, więc pozostaje czekać. Trudność jednak polega na tym, że nie każdy może dostać nagrodę, jeśli dobrze rozumiem działa to jak sklepy za komuny: rzucają jakieś nagrody i kto pierwszy ten lepszy.
Jakby ktoś chciał dołączyć to również mogę wysłać zaproszenie :]

Offline Keleos

  • Młodzież
  • **
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 26, 2009, 20:32:16 pm »
Wszyscy jak dotad mówią o koszulkach.. znajomy grę zamówił, wiec go non stop podpytywałem czy doszła, to się tłumaczy, ze mają syf w wysyłkach, ze jest dużo pomyłek, że niepotrzebnie polskich znaków użył... jednym słowem - powiało mi ściemnianiem i usprawiedliwianiem ich. Gry oczywiście jeszcze nie dostał - minął miesiąc.

Ja juz swoje 200pkt mam, czekam na jakieś rozdania i zgarne cokolwiek się da dla testu ; )
wypadłem z obiegu...

Offline Pragmatic69

Re: lockerz.com
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 28, 2009, 12:24:31 pm »
Polecam lekturę tematów na polskim forum Lockerz. Sporo naszych rzeczywiście dostało psp, wii, ipody, jeden xbox nawet się trafił, więc to nie fejk. A że mają tam niesamowity burdel w bazie danych to prawda, było wiele przypadków, w których tylko numer telefonu sprawił, że przesyłka dotarła (kurier dzwonił), bo w danych były kompletne bzdury.
Ja osobiście czekam na koszulkę i PSP, które upolowałem na ostatnim rozdaniu. Pożyjemy, zobaczymy. ;)
Wersja WTW: Zawsze najnowsza nightly.

Windows7 Home Premium PL SP1 x64 + IE9 & Opera 12.00 :]

Offline Grani

  • Narybek
  • *
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 09, 2009, 21:01:55 pm »
Już powstał polski odpowiednik lockerz, ciekawe czy także będzie działał :P Rejestrując się z linku poniżej, ja dostaję punkty :)
http://www.takeagift.pl/9071/polecam

Veristeron

  • Gość
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 30, 2009, 12:26:26 pm »
O ile lockerz jest sprawdzone o tyle takeagift śmierdzi zbieraniem listy mailingowej na kilometr xD

Z lockerzów zgarnąłem już koszulkę i póki co zbieram punkty na coś poważniejszego (póki co strona nieczynna ze względu na zmiany w systemie ale miałem koło 400 bodajże). Kumpel zgarnął MP3, doszło - więc raczej działa ;)

Offline dway11

  • Zarodek
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 06, 2010, 08:37:19 am »
Ja na lockerz już wygrałem bon na Paypal 3x 25$ i dostałem je, a oprócz tego dostałem jeszcze koszulkę.

Jeśli ktoś chce zapa to gg 22963173 lub z automatu www.locckerz.yoyo.pl

Naprawdę warto

Teraz w maju otwierają sklep i będzie można za punkty kupować nagrody
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2010, 21:30:25 pm wysłana przez alberht »

Offline JAJO

  • Młodzież
  • **
  • q(-_-)p
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 15, 2010, 16:31:28 pm »
Mam uzbierane ponad 1100 PTZ. Wie ktos dlaczego nic nie moge wymienic w Redeem ?
q(-_-)p
Win 7 Pro x64 SP1 EN
The WTW is 'almost' perfect! ];->

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 18, 2010, 06:24:22 am »
Poniewaz musisz czekac na Restock, ktory zawsze jest pod koniec miesiaca. Data niestety nie jest jeszcze znana na ten miesiac, ale polecam sledzic strone http://lockerz.com.pl

PS. Dodam jeszcze ze zakladka Redeem na stronie lockerz to tylko katalog.
PS2. Zapomnial bym kiedy jest restock i walka o zgarniecie nagrod to tutaj trzeba sie udac http://ptzplace.lockerz.com
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 08:17:22 am wysłana przez mess »
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline JAJO

  • Młodzież
  • **
  • q(-_-)p
Re: lockerz.com
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 18, 2010, 08:43:36 am »
Wlasnie wyczytalem ze cosik tam trwa jakies zbieranie punktow i jak sie do 21. uzbiera 50 PTZ to sie jest dopuszczonym do tego restock'a.

Udalo sie komus juz zamowic lapka do Polski? Ile wychodzio przesylka? ;>
q(-_-)p
Win 7 Pro x64 SP1 EN
The WTW is 'almost' perfect! ];->