Autor Wątek: Gdzie szukać bramek typu Orange mBox?  (Przeczytany 2401 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yarek

  • Narybek
  • *
Gdzie szukać bramek typu Orange mBox?
« dnia: Czerwca 25, 2011, 13:48:19 pm »
Witam,

Czy ktoś z Was wie u jakich operatorów szukać bramek działających na zasadzie Orange mBox? Może przybliżę nieco o co mi chodzi ;-) Korzystam z pre-paidowej taryfy, działającej właśnie w Orange. Zmieniłbym ją już dawno temu, bo sieć trochę droga i nie podobają mi się zasady tego wszystkiego. Trzyma mnie tam właściwie tylko jedna rzecz: bramka mBox, która daje ok. 100 smsów miesięcznie za raptem 6 zł, jakie wypakowałem na wiadomość aktywacyjną. Od zwykłych bramek różni się jednym, zajefajnym szczegółem. Mianowicie, wiadomości możemy wysyłać do wszystkich sieci i bez względu na to, czy ktoś aktywował te idiotyczne usługi typu "sms z Internetu". Bramkę podłączyłem sobie na dodatek do WTW, a wiadomości podpisywane są moim numerem telefonu więc nie muszę tłumaczyć się nikomu kto pisze itp. ;)

Czy znacie inne bramki, które działają na takiej zasadzie? Czy też może jestem skazany na tych Żabojadów? :\

Offline the_mask

  • Młodzież
  • **
Odp: Gdzie szukać bramek typu Orange mBox?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 25, 2011, 19:00:40 pm »
Nie jestem pewny, ale wysyłając smsa z zalogowanego konta Play24, sms dochodzi z mojego numeru. Więc wydaje mi się że może być podobnie...

Offline yarek

  • Narybek
  • *
Odp: Gdzie szukać bramek typu Orange mBox?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 26, 2011, 18:36:40 pm »
Dzięki za odpowiedź, bo już traciłem nadzieję ;) Kupię jakiś tani starter i sprawdzę :>