Autor Wątek: Dobra robota - profile  (Przeczytany 1137 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline garlic

  • Narybek
  • *
Dobra robota - profile
« dnia: Lutego 23, 2013, 20:43:48 pm »
Witam. Chciałem pochwalić twórcę WTW za rozwiązanie dotyczące profili. Było to dla mnie zaskoczeniem. Otóż poleciał mi mój system, zainstalowałem inny na innym dysku fizycznym, więc zainstalowałem na nowo WTW powędrowałem do katalogu programu na starym dysku odszukując plik archiwum  i udałem się na drugi dysk z systemem aby podmienić plik odpowiedzialny za archiwum, żebym móc z niego korzystać. Tak się przynajmniej robiło kiedyś z gadu gadu jeszcze za wersjami 6.0 bodaj.

Nie mogłem, coś znaleźć, myślę pewnie dlatego, że nie zrobiłem jeszcze pierwszego uruchomienia i nie utworzyło, więc odpalam WTW, a tam okno dotyczące profili.. o_O  myślę sobie o.. nie możliwe.. patrzę jakiego rodzaju pliku oczekuje ode mnie program. Wyszukałem go gdzie się znajduje na drugim dysku, podałem ścieżkę kilk na OK i co ? I wgrało moje WTW ! wszystko lista, archiwum nawet opis mój wgrało jaki poprzednio ustawiłem. Wielke zaskoczenie, oczywiście pozytywne. Dobrze pomyślana funkcja.. podziękowania dla osoby która to konkretnie stworzyła. :thumb up:

Offline zhvir

Odp: Dobra robota - profile
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 24, 2013, 08:37:42 am »
no ok ... a w czym ci pomóc?
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline Vimes

  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Nie tak zaraz ten ambaras
    • http://sirsamvimes.deviantart.com/
Odp: Dobra robota - profile
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 24, 2013, 08:46:28 am »
Po gg każda poprawnie zrobiona aplikacja wydaje się cudowna ;)
Zamykam temat i przenoszę go gdzie indziej
Zanim napiszesz poszukaj PEBKAC!
Tutaj  piszę o fotografii
Kiedy myślisz ze natknąłeś się na dno dna i niżej już nic nie ma zawsze zjawia się koleś z łopatą