Autor Wątek: [gg] Wysyłanie wiadomości do wielu osób  (Przeczytany 3730 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owca2002

  • Narybek
  • *
[gg] Wysyłanie wiadomości do wielu osób
« dnia: Maja 18, 2010, 17:20:27 pm »
Z racji, że jest tutaj wiele osób znających się na programowaniu to może ktoś będzie mi w stanie pomóc.
Razem ze znajomymi stworzyliśmy grupę rowerową i o jakiś wycieczkach, rajdach itd informujemy ludzi przez gg. Kto chce to podaje na stronce swoje gg, także nie wysyłamy spamu.
Do tej pory radziliśmy sobie wysyłając to ręcznie, jednak chętnych jest co raz więcej i już nie bardzo dajemy radę :/

Znacie może jakiś programik, skrypt, cokolwiek, co pozwala wysłać wiadomość do wielu osób?
Próbowałem używać www2gg http://gg.wha.la/, przerobiłem to jakoś i teoretycznie zwraca, że wiadomości zostały poprawnie wysłane, natomiast w praktyce bardzo dużo z nich nie dochodzi :/
Wyeliminowałem już powody typu "wina użytkownika" albo pad serwerów lub ban, bo w każdej serii wysyłam kilka wiadomości na swoje numery i ilość wiadomości, które do mnie dochodzą jest w pełni losowa.

W sumie to nie potrzebuję dużej funkcjonalności, jedynie żeby potrafił wysłać wiadomość do numerów, które mam zapisane gdzieś w pliku.
Może ktoś napisał coś podobnego albo wie jak to zrobić?
Albo może wie, ma coś takiego napisane przy użyciu www2gg i wie, że to działa.

Offline zhvir

Re: [gg] Wysyłanie wiadomości do wielu osób
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 18, 2010, 17:22:38 pm »
z tego co mi wiadomo to niezłą maszynką do takiego spamowania jest AQQ ;) a najlepszy przykład to niejaki silverlight vel wykrocznia
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Re: [gg] Wysyłanie wiadomości do wielu osób
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 18, 2010, 18:18:28 pm »
jeśli się nie mylę, to konnekt miał wtyczkę do wysyłania wiadomości do wielu użytkowników z listy jednocześnie (spam się po prostu wtyczunia nazywała afair)

Offline emilio

  • Stylista
  • Młodzież
  • *
Re: [gg] Wysyłanie wiadomości do wielu osób
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 18, 2010, 18:26:00 pm »
Przydała by się taka możliwość w wtw, nawet mój ubogi telefon ma taką funkcję; choć rzadko, to jednak przydaje się taka funkcja.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2010, 14:42:05 pm wysłana przez emilio »
________________________________________________________________________________

Offline owca2002

  • Narybek
  • *
Re: [gg] Wysyłanie wiadomości do wielu osób
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 19, 2010, 06:28:51 am »
Wtyczka do WTW byłaby dla mnie zbawieniem, ale ciekaw jestem na ile jest to realne? Mógłby się wypowiedzieć na ten temat jakiś "wtyczkopisarz" czy jest to trudne.
Chociaż odkąd pamiętam, to zawsze przy tego typu wtyczkach wywiązywała się rozmowa, że jest to ułatwianie zadania spamerom itd.

Wtyczkę do AQQ znalazłem, ale chwilowo nie da się jej ściągnąć, ale dzięki za namiar. W wolnej chwili ją przetestuję i najwyżej zainstaluje sobie AQQ, które będzie służyło tylko do wysyłania informacji. Z opisu wtyczka ta wygląda bardzo fajnie, bo można sobie zapisać grupę ludzi, do których się wysyła info, dzięki temu nie trzeba za każdym razem ich zaznaczać.

Offline owca2002

  • Narybek
  • *
Re: [gg] Wysyłanie wiadomości do wielu osób
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 28, 2010, 07:43:57 am »
Udało mi się w końcu ściągnąć wtyczkę do AQQ i przetestowałem ją.
Jak się jednak okazało, wtyczka wysyła wiadomości tak szybko jak tylko można, co powoduje tymczasowego bana na gg :/
Poza tym wtyczka wygląda całkiem ciekawie.

I teraz pytanie.
Na ile aqq jest podobne do WTW? Da się w jakiś łatwy sposób przerobić tę wtyczkę, żeby działała na WTW?

Re: [gg] Wysyłanie wiadomości do wielu osób
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 28, 2010, 08:01:43 am »
Nie ma potrzeby przerabiać, bo od jakiegoś tygodnia WTW ma funkcję spambota, poczytaj dokładnie changelog. Jednak problem bana za spam pozostaje, gg daje permbana za wysłanie ponad 100 wiadomości (dane nieoficjalne) w ciągu minuty, więc tą wartość musisz sam kontrolować.