Autor Wątek: [utlNews] Informacje  (Przeczytany 17190 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maniu

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 21, 2010, 20:16:13 pm »
wiadomości gadu news też są w opcjach... Kryją się pod "tajemniczą" zakładką "Gadu-Gadu" ale mimo to, mogłeś spróbować odnaleźć

Offline Ult1me

  • Narybek
  • *
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 22, 2010, 11:05:24 am »
oczywiście, że tak..
przed chwilą widziałem że była kolejna aktualizacja...
mnie tylko ciekawi co to jest co kaworu ma na pierwszym screenie - wiadomości GaduNews
jak coś takiego sobie uruchomić...
fajnie żeby był taki plugin który na bieżąco dzięki RSS pokazywał nam wiadomości...
ale to już moje "chcenie":)


Mam podobny problemik. Wtyczka włączona, w opcjach włączyłem otrzymywanie info z Gadu i z DP, ale coś nie rabotajet - dalej pisze "brak wiadomości"

Offline inzaghi89

  • Młodzież
  • **
    • keepmind.eu
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 22, 2010, 11:09:37 am »
To nie działa, jak RSS. To jest coś bardziej w stronę "zbieracza, gdy jesteś na wtw". Ja mogę potwierdzić, że z gg wszystko ładnie dochodzi, nie mam nic z DP - ale pewnie problem jest po stronie autoryzacji DP<->Google.

Offline Ult1me

  • Narybek
  • *
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 22, 2010, 11:17:31 am »
Już chyba wiem jak to wygląda. Po uaktywnieniu, jak dochodzi nowy news na stronę, to wtedy się on pojawia na WTW. A jak nic nie doszło... to jest pusto.

Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 22, 2010, 12:07:12 pm »
Potwierdzam newsy gadu przychodza jak WTW jest wlaczone czy ktos juz wie jak skonfigurowac zeby przychodzily z DP ??

Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 22, 2010, 13:02:58 pm »
Trzeba przypisać własnego jida na stronie DP w konfiguracji konta.

Offline inzaghi89

  • Młodzież
  • **
    • keepmind.eu
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 22, 2010, 13:09:52 pm »
Mimo tego, jest jakiś problem. Albo dp nie lubi się z gmailem, albo jest jakiś inny powód, że nie działa.

Offline Piter

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 22, 2010, 13:12:36 pm »
Zawsze można założyć sobie konto na ich serwerze jabber i używać jego. Mi działało.

Offline zhvir

Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 22, 2010, 19:08:52 pm »
najlepiej założyć sobie na jakimś normalnym serwerze xmpp... gmail takim nie jest
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline krys87

  • Narybek
  • *
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 24, 2010, 10:13:41 am »
Jakoś jeszcze w tym eonie będzie prosty czytnik RSS dodający informacje do tego panelu.
Kaworu a czy mógłbyś uwzględnic twoja strone z nightly, aby miala RSS, przydały by się powiadomienia o nowych wersjach nightly w wtw :)

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 24, 2010, 10:16:40 am »
adres kanału: http://feed43.com/wtw_minefield.xml
adres witryny: http://minefield.k2t.eu/wtf/0.8/

I masz swoje powiadomienia o nightly ;p

Offline krys87

  • Narybek
  • *
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 24, 2010, 11:56:32 am »
a widzisz, zastosowales zewnetrzna subskrypcje tej strony. dobre :) dzieki za odp. jeszcze tylko oczekiwany prosty czytnik RSS w panelu wtw, bo uzywanie innego czytnika rss nie satysfakcjonuje mnie do konca w tym konkretnym przypadku;p

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 24, 2010, 13:20:39 pm »
Polecam dynamiczne zakładki w firefoxie póki co:
http://firefox.bajo.pl/833,dynamiczne,zakladki,%28rss,i,atom%29.html

Offline krys87

  • Narybek
  • *
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 24, 2010, 14:28:51 pm »
chyba kazda przegladarka obecnie posiada czytnik RSS jesli sie nie myle. owszem uzywam do takich rzeczy opery, ale w tym konkretnym przypadku jesli chodzi o rss z nightly bardziej mi chodzilo o to aby powiadomienia przychodzily z poziomu wtw (co wyzej wspomnialem), a nie w przegladarce, bo nie uzywa sie jej non stop, a inne alternatywne / komercyjne czytniki to oczywiscie strata czasu do tego zajmują zbednie pamiec PC kolejnym programikiem:) Mam swiadomosc, ze i tak mozna zrobic co bedzie dobrze.
ha, a wracajac do powiadomien wtw wtedy juz nie trzeba by bylo funkcji automatycznego auktualizowania do najnowszej nightly.., (ktos kiedys taka opcje proponowal dodania do wtw), bo takie info ladowalo by do panelu wtw:) nie pozostaje nic tylko czekac na nowe funkcjonalnosci utlNews ;d

Offline Acnee

  • Narybek
  • *
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 03, 2011, 09:08:42 am »
Siemka wszystkim :)
na poczatek wszystkiego dobrego w nowym roku ;d

jako nowy user na forum bo WTF juz chwilke sie bawie mam problem z ta wtyczka .. przeinstalowalem WTW  wtyczke uruchomilem, dalem na autostart, reset wtw i w teori wszystko dziala bo pokazalo sie okienko w dolnym rogu

ale jak chce skonfigurować gmaila wchodze w sieci (konta) i chce wybrac to xmpp ale mam tylko na licie GG i co bym nie robil nigdzie nie moge zmienic na xmpp ... jakis pomysl ?

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 03, 2011, 09:21:01 am »
moze nie masz wtyczki protoXMPP ?

Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 11, 2011, 16:04:02 pm »
czy mozna dostawac powiadomienia z facebooka? chodzi mi o cos takiego jak jest w aqq ?
http://img843.imageshack.us/i/aqqpowiadomienia.jpg/
z gory dzieki za odpowiedz

Offline refresh

  • Grammarnazi
  • Global Moderator
  • Starszyzna
  • *
  • Ciasteczkowy Potwór :3
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 11, 2011, 16:32:08 pm »
w zasadzie napisanie wtyczki jako panelu okna głównego jest mozliwe, ale nie widzę osoby, której chciałoby się coś takiego zrobić (bo tak, to pomysł na odrębną wtyczkę)

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #38 dnia: Października 14, 2011, 15:09:23 pm »
hmm, można by dodać grupowanie informacji wg źródła (coś jak grupy na liście kontaktów), a także możliwość przypisania własnych pozycji menu dla danej pozycji panelu utlNews ;p wtedy nie musiałbym się bawić z własnym panelem dla wtyczki wtwGoogleReader na który i tak nie mam czasu przez obecnie goniące mnie matury ;P
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2011, 15:29:31 pm wysłana przez mrg »
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 08, 2013, 14:53:40 pm »
a takie głupie pytanie .... gdzie można tę wtyczkę dostać :D bo jestem po drobnych porządkach i instalator nie pokazuje mi utlNews, z tego co mi ba2 pisał to jest to wbudowane w WTW, no i fajnie ale teraz ktoś się może zakręcić gdzie to właściwie jest.
I tak, kiedy dostane mejla czy coś, pojawia mi się to utlNews, ale wolałbym widzieć cały czas ten dodatek a go nie widzę, nie wiem co zrobić i które to ustawienie.
W zaawansowanych mam taką opcję "Automatyczne zwijanie nieaktywnych elementów w panelu zdarzeń (utlNews)", no i to mam odznaczone... jeżeli to ma jakikolwiek związek. Może coś przegapiłem, dzięki za pomoc z góry i pozdrawiam.
WTW nightly-20130505-1.exe 2013-05-05 12:44