Autor Wątek: [utlNews] Informacje  (Przeczytany 17161 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zhvir

Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 10, 2013, 21:35:17 pm »
wtyczka nie jest do pobrania, bo tak jak napisał ba2 jest ona od pewnego czasu wbudowana w core
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 10, 2013, 23:46:18 pm »
tak ale to nie zmienia faktu że mam taki głupi problem... i nie wiem czy to wina nightly, ustawień, czy mojego systemu. W skrócie - chciałbym mieć tą "antenkę" na stałe jak kiedyś ;)

Offline mrg

  • Master Developer
  • Młodzież
  • *
  • osobisty mój tekst jest tekstem osobistym ;Dxd
    • Plugins for WTW.im
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 11, 2013, 05:27:18 am »
panel pojawia się dopiero wtedy gdy jakaś wtyczka coś do niego doda
// Pisuje wtyczki z których sam potem korzystam (głównie takie), znajdziesz je na forum i TUTAJ
// Wsparcie/Dotacje :: Błędy/Prośby

Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 11, 2013, 11:47:10 am »
No przecież wiecie o co mi chodzi, żeby ta antena była na stałe, a mam dziwne wrażenie że kiedyś była ;) a teraz mam tak że dopiero kiedy przyjdzie mejl lub coś co tam pasuje pojawia się nowa ikonka, ikonka potem już zostaje, do ponownego uruchomienia (to po co zostaje z pustą listą zdarzeń skoro nie pojawia się na początku z pustą listą), wybaczcie że może się tak czepiam szczegółów ale tak mam.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2013, 12:22:25 pm wysłana przez Armorek »

Offline ahr175

  • Młodzież
  • **
Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 11, 2013, 12:04:02 pm »
Ustaw sobie rss'a z onetu albo innego pudelka i będziesz miał zawsze coś na liście. ;)
Albo wyślij sobie maila którego nigdy nie przeczytasz.

Odp: [utlNews] Informacje
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 11, 2013, 13:33:32 pm »
wiecie co ............................................................................................. dzięki :(