Autor Wątek: [Sounds] - dźwięki w WTW  (Przeczytany 231100 razy)

0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #200 dnia: Listopada 05, 2009, 22:06:52 pm »
Myślę, że nikt Cie na ołtarze wynosił nie będzie, ale ja np. jestem bardzo wdzięczny za tą wtyczkę. Odpowiada mi w 99%. Tylko te dźwięki konferencji i nowej poczty by się przydały, ale są to na tyle rzadkie zdarzenia, że da się bez nich przeżyć :P

Do nakładającego się dźwięku na starcie przyzwyczaiłem się na Konnekcie, także zupełnie mi to nie przeszkadza.
Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #201 dnia: Listopada 05, 2009, 22:57:06 pm »
to tylko taka aluzja z oltarzami odnosnie robienia NIE dla siebie a dla ludu...
jako, ze i ja sie z konnekta do tego przyzwyczailem to tez mi nie przeszkadza ;]
poczta to powinna byc juz od dawna, moze ogarne sie jakos w weekend to zrobie
konferencja - wtyczka sprawdza flage, ale dzwieku nie ma takze cos jest nie teges...

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #202 dnia: Listopada 06, 2009, 17:58:02 pm »
Owszem... zgadzam się... sam nie korzystam z GG, bo są lepsze programy... ale skoro jest możliwość ich ULEPSZANIA to dlaczego nie ?

Tak, ulepszac jak najbardziej ale do tego czasu korzystac z tego co jest i nie narzekac :P
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #203 dnia: Listopada 28, 2009, 23:27:02 pm »
update, patrz post pierwszy. ogolnie, to wiele nowego nie wnosi w stosunku do dawno obecnej juz bety - jedyne co, to autoupdate, tak, zeby sie nie meczyc... no i oficjalnie to juz nie beta ;D

Offline Grani

  • Narybek
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #204 dnia: Listopada 29, 2009, 06:22:58 am »
Teraz można ustawiać dźwięki tylko zestawami? Nie można pojedyńczo? Poprzednia wersja była wygodniejsza.

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #205 dnia: Listopada 29, 2009, 08:32:33 am »
Cos nie tak z linkiem na stronie, jak klikam to nie zapisuje pliku tylko otwiera nowa strone z krzakami a jak robie zapisz jako to zapisuje tylko plik htm. Tak jest zarowno pod opera jak i pod ff.
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline Grani

  • Narybek
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #206 dnia: Listopada 29, 2009, 08:37:36 am »
W operze otwórz zakładkę transfery i tam w pole szybkiego pobierania wklej link.
Ja tak ściągnąłem.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #207 dnia: Listopada 29, 2009, 09:00:50 am »
przeciez napisalem na stronie co robic w razie problemow z pobieraniem :P po prostu admin zle skonfigurowal serwer, napisalem do niego o tym, ale watpie aby zostalo to naprawione... kiedykolwiek :P

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #208 dnia: Listopada 29, 2009, 10:06:41 am »
Pisac moze duzo, dzialac juz nie ;) Napisalem w poscie wyzej, ze opcja zapisz jako tez nie dziala bo zapisuje jakis plik htm :P

@Grani dzieki.

@adrian_007 sry, ale lamka nie jestem i wiem w co klikam ;) W razie czego sluze screenem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2009, 12:33:31 pm wysłana przez mess »
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #209 dnia: Listopada 29, 2009, 10:19:15 am »
no to cos zle klikales, bo u mnie pod ff dziala 'zapisz element docelowy jako...' ;p

Offline lukaszde

  • Młodzież
  • **
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #210 dnia: Listopada 29, 2009, 10:37:45 am »
Przypadek typu:
- uruchamianie wtyczki recznie, system 32bit

Ustawiam wtyczke na aktywna, wybieram zestaw, wszystko dziala miodnie.

wchodze ponownie w opcje, wylaczam wtyczke i wysypuje sie wtw :/

Offline Raistlin

  • Narybek
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #211 dnia: Listopada 29, 2009, 11:36:31 am »

Offline piodi

  • Narybek
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #212 dnia: Listopada 30, 2009, 16:28:51 pm »
Co zrobić by nie słyszeć dźwięku rozmowy podczas pisania wiadomości?

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #213 dnia: Listopada 30, 2009, 17:21:44 pm »
Nie ma takiej możliwości, a że twórca wtyczki się do tego nie pali, pozostaje używać jakiegoś mało "inwazyjnego" dźwięku ;)
Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

Offline piodi

  • Narybek
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #214 dnia: Listopada 30, 2009, 20:36:36 pm »
Wykasowałem wtyczkę i już się nie denerwuję :) Podstawowa funkcjonalność nie działa ...

Offline Dimension

Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #215 dnia: Grudnia 06, 2009, 14:41:52 pm »
+ możliwość autowyciszania dźwięków przy aplikacjach pełnoekranowych [fajnie byłoby też przy uruchomieniu konkretnych aplikacji, co by nie musiał być full screen przy filmach, by zadziałało autowyciszanie].

+ rozwiazanie wreszcie tego wkurzającego nakładania się dźwięków przy zalogowaniu do sieci, a najlepiej też przy innych sytuacjach, np. przy pojawieniu się kilku kontaktów w tym samym momencie [odgrywany byłby dźwięk 1 raz, a nie kilka]..

Offline lukaszde

  • Młodzież
  • **
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #216 dnia: Grudnia 06, 2009, 16:25:19 pm »
Podpisuje sie pod tymi propozycjami, trzeba wreszcie wyprowadzic wtyczke z wersji beta ;)

Offline luk47

  • Młodzież
  • **
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #217 dnia: Grudnia 06, 2009, 16:46:23 pm »
Oficjalnie wersja 0.7.1 to już nie beta ;)
Człowiek jest wolny całkowicie lub nie jest wolny wcale.

darnok1989

  • Gość
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #218 dnia: Grudnia 13, 2009, 10:46:58 am »
Dwa błędy:
1. Gdy uruchomimy program i zalogujemy się i ktoś kogo mamy na liście kontaktów jest już wcześniej zalogowany, niepotrzebnie uruchamia się dźwięk dostępności. Nie powinien się on uruchamiać gdy się logujemy do sieci. Dźwięk się odtwarza gdy jest zaznaczone "Zdarzenia">"Zmiana statusu">"Dostępny" w opcjach wtyczki sounds, lecz także dodatkowo przy uruchomieniu programu, co nie powinno mieć miejsca. Odznaczone jest "Różne">"Zalogowany do sieci". Właśnie ta funkcja nie reaguje na zmiany. A ona powinna odpowiadać za dźwięki gdy my się zalogujemy a nie funkcja dostępny która traktuje użytkowników zalogowanych już wcześniej jakby zmienili status na dostępny dopiero teraz . Gdy jest odznaczone "Zdarzenia">"Zmiana statusu">"Dostępny" nie odtwarza się dźwięk dostępności ani gdy jesteśmy już zalogowani i zaloguje się ktoś z listy ani gdy uruchomimy program i zalogowany był ktoś wcześniej. Wszystkie wtyczki i dźwięki są dobrze umiejscowione (najnowsze yahoo)

2. Gdy jesteśmy zalogowani i pewien użytkownik który jest zalogowany wejdzie w status niewidoczny lub niedostępny dźwięk nie jest odtwarzany, chociaż zaznaczone jest aby odtwarzał. (Dźwieki yahoo dostosowane do najnowszej wersji wtyczki sounds, oraz dobrze umiejscowione)

Offline steemm

  • Narybek
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #219 dnia: Grudnia 22, 2009, 15:03:27 pm »
Tak jak już ktoś pisał przydałoby się dorobić tak by dźwięk był tylko przy pierwszej wiadomości, razem z pojawiającym sie oknem, po co mi dźwięk wiadomości jak siedzę przy kompie. TU raczej chodzi o zwrócenie uwagi.