Autor Wątek: [Sounds] - dźwięki w WTW  (Przeczytany 232318 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #180 dnia: Listopada 03, 2009, 09:53:43 am »
Podczas dostania wiadomości z zaznaczoną opcją "wyswietl ikonke w trayu":
- gdy dostaniesz kilka wiadomości bez wczesniejszego odczytania po otworzeniu dzwiek odtwarza sie tylokrotnie co wiadomosci sie nazbierało
- przed otwarciem tych wiadomosci dzwiek nie jest odtwarzany. trzeba kliknac w te chmurke otwierajaco okna

to samo przy standardowym powiadomieniu.

opcja otwieraj okno rozmowy mnie nie interesuje bo wyskakuje w najmniej odpowiednich momentach.

Czy cos da sie z tym zrobic? Np. zeby po otrzymaniu wiadomosci migala sobie koperta w trayu i odtworzony zostal dzwiek?

Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #181 dnia: Listopada 03, 2009, 10:13:24 am »
Tak, należy zainstalować betę wtyczki Sounds.
Szczegóły: http://wtwblog.jogger.pl/2009/10/07/wtw-dzwieki-powiadamiania/

Wtyczka nadal odtwarza dźwięki dla każdej wiadomości, ale przynajmniej odtwarza je kiedy wiadomość faktycznie przyjdzie, a nie kiedy otworzymy okno czata.

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #182 dnia: Listopada 04, 2009, 14:19:33 pm »
Wiesz... studiuję budownictwo, nie informatykę. Także... :P Poza tym w starszej wersji o ile się nie mylę była taka opcja.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2009, 20:32:01 pm wysłana przez switalski.piotr »

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #183 dnia: Listopada 04, 2009, 17:48:59 pm »
No to nie ma co narzekac tylko korzystac z tego co jest dostepne ;)
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #184 dnia: Listopada 04, 2009, 20:29:25 pm »
To po co jest to forum? Wydawało mi się po to by zwykły user mógł zasugerować programiście głównemu, tudzież pluginowcom co jest potrzebne, czego oczekujemy, co nam się przyda.
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2012, 15:20:33 pm wysłana przez switalski.piotr »

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #185 dnia: Listopada 04, 2009, 22:14:25 pm »
programista z definicji jest leniwy i pisal pluga pod siebie :P

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #186 dnia: Listopada 04, 2009, 22:26:43 pm »
I to właśnie boli ;/ Może ten projekt byłby jako pierwszy z tych "wyidealizowanych". Przesiadam się na WTW nie z tego względu, że jest dobry... dla mnie narazie konnekt góruje, ale z tego że konnekt umarł. Nie przesiadł się na nowe modyfikacje GG, nie ma avków, nie ma długich opisów, nie ma dodatkowych statusów... itd itd. Ten projekt wygląda zachęcająco, a bardzo budujące jest dla mnie to że HEADPROGRAMER co tydzien stara sie cos dodać. Gdyby jeszcze EKIPA uwzgledniala prosby zwyklych szarych mr0wek... Każdą opcję chyba da się zrobić na checkboxa? Przynajmniej większość... np te Taby na liscie kontaktów... dla mnie rzecz baaaardzo wazna. Ale ktos sie uparl i nie doda ;p Moze znajdzie sie programista ktory ubóstwia to rozwiazanie i napisze plugin. WTW ma przyszlosc... to wiem. Pytanie jak bardzo chcecie go rozbudowac?... Pamietajcie ze ten program moze byc nie tylko przydatny dla Was ale takze dla tysiecy innych userów, jak np dla mnie. Ja mam pewne zachcianki co do Niego i tak np "ustawianie opisu z playera" jest totalną głupotą ! Ten plugin jest totalnie niepotrzebny ! Zamiast niego powinny być taby chociazby. Kogo interesuje czego ja aktualnie slucham ;/ No coz... wasze zachcianki, wasze ich wdrożenie. Ale pomyslcie czasem o naszych prosbach. Chyba zapłacę z kilkoma osobami którzy chcą te zakładki za ich "wyprodukowanie", bo widzę że jak na razie to jedyna metoda na ich wdrożenie. Ogarnięci uparli się że nie bedzie ich, a Ci co nie potrafią napisac pluga (jak ja) akurat tego chca. Cóż... w wolnych chwilach sie doucze i moze sam sobie je napisze :P

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #187 dnia: Listopada 04, 2009, 23:10:02 pm »
sam autor ma podobne podejscie wiec nie ma co sie mazac :P sounds poza pewnymi malymi poprawkami jest skonczone... takze i checi dalszym rozwojem zmalaly [:

btw, zakladki na liscie kontaktow naprawde by sie przydaly...

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #188 dnia: Listopada 04, 2009, 23:24:14 pm »
Cieszę się że tę opcję również podzielasz... btw jesteś Ogarnięty to napisz to ;p

Offline zhvir

Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #189 dnia: Listopada 05, 2009, 15:09:11 pm »
i tak np "ustawianie opisu z playera" jest totalną głupotą ! Ten plugin jest totalnie niepotrzebny !
A gdzie masz plugin ustawiający opis z playera? :>
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #190 dnia: Listopada 05, 2009, 15:29:02 pm »
http://forum.k2t.eu/pozostale-wtyczki/%28utlfoopepdriver%29-czyli-%27dowiedz-sie-czego-slucham%27/

zhvir edit: to jak już znalazłeś wtyczkę to powiedz mi gdzie masz tu coś związanego z ustawianiem opisu :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2009, 15:47:56 pm wysłana przez zhvir »

Offline mess

  • Młodzież
  • **
  • Vasto Lorde
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #191 dnia: Listopada 05, 2009, 17:45:08 pm »
Zainstaluj kolego GG i nie narzekaj, bo praktycznie wszystko ma, no i... jest dostępne.

Jakby nie bylo zadnych alternatyw to zapewne bym korzystal, ale skoro sa to czemu mialbym nie korzystac z nich?
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2009, 17:56:04 pm wysłana przez mess »
Windows 7 SP1 x64 IE9

Offline switalski.piotr

  • Stylista
  • Starszyzna
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #192 dnia: Listopada 05, 2009, 18:36:08 pm »
Owszem... zgadzam się... sam nie korzystam z GG, bo są lepsze programy... ale skoro jest możliwość ich ULEPSZANIA to dlaczego nie ?

Offline madhunt3r

  • Narybek
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #193 dnia: Listopada 05, 2009, 19:13:05 pm »
A czy będzie poprawka i czy w ogóle jest to do zrealizowania, że gdy np. dostaniemy 20 wiadomości to dźwięk jest odtwarzana 20 razy dla tych msg? Powinno być tylko powiadomienie dźwiękiem, że wiadomość jest za pierwszym razem a nie dla każdej z osobna.

Offline zhvir

Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #194 dnia: Listopada 05, 2009, 19:31:34 pm »
imho wtyczka mogłby zliczać ile czasu upłynęło od ostatniego wywołania dźwięku nowej wiadomości i mogłaby blokować te w czasie poniżej ustalonego limitu
Chciałbym być zawsze niewinny i prawdziwy, chciałbym być zawsze pełen wiary i nadziei...

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #195 dnia: Listopada 05, 2009, 20:05:32 pm »
moze kiedys, ale jak juz pisalem wtyczka spelnia moje wymagania w 100% takze niepredko :P

Offline madhunt3r

  • Narybek
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #196 dnia: Listopada 05, 2009, 20:14:53 pm »
Fajnie, że Ci nie przeszkadza nakładanie się dźwięków przy kilku wiadomościach na raz.

Cytuj
wtyczka spelnia moje wymagania w 100%

Jeśli robisz wtyczkę tylko pod siebie i ma ona spełniać tylko Twoje wymagania to po co ją udostępniać, skoro to wiąże się z propozycjami od Nas...

Offline Nakuu

Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #197 dnia: Listopada 05, 2009, 20:22:08 pm »
@up
Wolałbyś nie mieć wcale ? To nie używaj ;]

Offline madhunt3r

  • Narybek
  • *
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #198 dnia: Listopada 05, 2009, 20:24:14 pm »
Nie używam ;] bo te nakładanie mi przeszkadza, jak zostanie poprawione to wrócę... chyba, że Kaw zrobi wcześniej.

Offline adrian_007

  • Moderator
  • Starszyzna
  • *
    • WTW PLUGINS
Re: [Sounds] - dźwięki w WTW
« Odpowiedź #199 dnia: Listopada 05, 2009, 21:51:57 pm »
nie licze na wyniesienie na oltarze takze nie robie tego w pierwszej kolejnosci dla ludu tylko dla siebie, pisalem to juz wiele razy :] a nakladajace sie dzwieki mnie nie denerwuja bo ten fakt pojawia sie praktycznie tylko przy wlaczaniu (kiedy lawinowo sa podawane eventy zmiany statusu). kto chce ten uzywa, kto nie to nie ^^
anyway, w planach jest wprowadzenie wylaczenia dzwieku dla poszczegolnych kontaktow, takze ta lawina powiadomien na starcie moze zostac usunieta... ale jak mowilem, nie liczyc na szybkie pojawienie sie tego...

//edit
zgodnie z zachowaniem autora programu, ja tez czasem olewam rozne propozycje :D